x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Mikrofon

 

Mikrofon birçok farklı kullanım alanına sahip teknolojik bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Temelde kayıt altına alınmak istenen ya da karşı tarafa aktarmak istediğiniz sesin duyulabilirliğini arttırıyor. Ses düzeyini arttırarak daha net ve temiz bir ses elde etmenize yardımcı oluyor. Teknoloji her geçen gün değişiyor. Mikrofon çeşitleri teknolojinin değişim hızına ayak uydurarak her geçen gün farklılaşıyor. Mikrofon çeşitleri sesi daha net ve anlaşılır bir şekilde iletiyor. Dış ortamdaki sesi yalıtır ve bu sayede temiz bir ses kaydı alabilirsiniz. Ses ve müzik dünyasında oldukça önemli bir ekipman olan mikrofon çeşitleri arasında en sık tercih edilen modellerden biri masaüstü mikrofon çeşitleri oluyor. Masaüstü mikrofon çeşitleri sayesinde bilgisayarda sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

 

Mikrofon günlük kullanımların dışında bilgisayar dünyasında oyuncular tarafından sıkça tercih ediliyor. Oyun sırasında kolayca koordine olabilir ve diğer oyuncular ile rahatlıkla konuşabilirsiniz. Online oyunlar dışında evde, kafede ya da işyerinde keyifli ve eğlenceli zaman geçirmek için karaoke yapabilirsiniz. Karaoke için özel olarak üretilen mikrofon çeşitlerinden birini sipariş vererek sevdikleriniz ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Pembe, altın sarısı, mavi, siyah gibi farklı ve eğlenceli renk seçeneklerinde üretiliyor.

 

Profesyonel mikrofon çeşitleri bluetooth özelliğine sahip oluyor. Diğer mikrofon çeşitlerinden farklı olan profesyonel mikrofon çeşitleri fazla kablo sorununu ortadan kaldırıyor. Gelişmiş audio profiline sahip olan mikrofon çeşitleri 33ft’e kadar mesafe ve 1m çekim alanına sahip olarak üretiliyor. Bluettoth 2.0 ve berrak ses kalitesi sayesinde yenilikçi teknolojiyi kullanmanıza olanak tanıyor. Kablosuz olan modeller şarj ediliyor. Kolay şarj edilebilme özelliği sayesinde pratik bir kullanım sağlıyor.

 

Mikrofon fiyatları ürünlerin marka ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye uygun bir mikrofon çeşidi üretiliyor. Bu sayede kolayca aradığınız mikrofon çeşidini bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı seçenekler sayesinde bütçenizi zorlamadan maksimum verim alabilirsiniz. Dilerseniz Haibrag sayfasından marka, ürün özelliği, renkle fiyat gibi filtreler kullanabilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. 

 

Teknolojiyi yakalamak ve kaliteli sesler elde etmek için kolay ve güvenilir bir şekilde hemen mikrofon çeşitlerinden birini sipariş verebilirsiniz.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.