x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Ofis Makineleri

İş yerlerinde zaman oldukça önemlidir. Zamanın düzgün kullanılması, iş yerinin daha verimli çalışmasını sağlar. Zaman kaybının yaşanmasını sağlayan, işleri zora sokan bazı durumlarla karşılaşmak mümkün. Bu tarz durumların önüne geçmek adına ofis ortamına uygun makinelerin üretimi başlamıştır. İş hayatında ki zorlukların hızlı ve kolay bir şekilde atlatılması için üretilen makineler, zaman kaybının önüne geçerek ve uzun süren sıkıcı işlemlerin daha hızlı sona ermesini sağlayarak çalışanlara ve yöneticilere büyük bir hizmet sunuyor. Bu tarz makineler hemen hemen her ofis ortamında görmek mümkün olsa da geleneksel yapısını koruyan işyerlerinde görmek pek olağan değil. Gelişen teknolojiyle birlikte bu tarz ürünlerin ortaya konulması çalışanları sevindirirken, her geçen gün yeni projelerle karşılaşmak mümkün.

Ofis Makineleri Nedir?

            Ofis makineleri, ofis ortamları için üretilmiş makinelerdir. Ofis ortamında makinelerin yapabileceği bazı işlemler vardır. Makinelerin yapabileceği işler her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile birlikte artmakta. Para saymak, gereksiz belgelerin yok edilmesi ve daha birçok işlemin yapılması için üretilen makineler, işleri kolaylaştırarak çalışanların yoğun programını hafifletmeyi başarıyor. Bu tarz zaman isteyen işlerin halledilmesiyle ilgilenen makineler oldukça güven vermekte. Her insanoğlu hata yapabilir. Hata yapmayan insan yoktur ancak makine vardır. Herhangi bir bozulma durumuyla karşılaşılmadığı sürece görevini yerine getirmeyi başaran ofis makineleri, kullanıldığı her ofis ortamında beğeni toplamayı başarıyor. Piyasaya sunulana başarılı ürünler devamını getiriyor. Yeni markaların ortaya çıkması ve yenilikçi fikirlerin sektöre girmesi ile birlikte çok daha gelişmiş makineleri yakın zamanda görmek mümkün.

Ofis Makineleri Ürünleri Nelerdir?

            Günümüzde gelişen sanayi teknolojisi ile ofis ortamlarımızda kullanabileceğimiz makineler mevcut. İş ortamında işlerimi oldukça kolaylaştıran bu makineler, kalitesi ve güvenilirliği ile kullanıcılardan pozitif geri dönüşler almayı başarıyor. Sahte para dedektörü, para sayma makinesi, madeni para sayma makinesi, evrak imha makinesi, hava yastığı – koruyucu ambalaj makinesi ürünleri, ofis makineleri kategorisinde bulunan ve en çok kullanılan makineler olarak göze çarpıyor. Bu ofis makine ürünlerinin yanı sıra para sterilizasyon kabini ve para çekmecesi de makineler dışında en çok kullanılan ofis ürünlerindendir. Günümüzde oldukça popüler olan bu ürünler popülaritesini gitgide arttırmakta. Günümüzde hemen hemen her ofiste görebileceğimiz bu ürünler, markadan markaya değişen farklı özellikler taşımakta. Özellikle gelişmeye devam eden bu sektörde büyük firmaların rekabeti, göz ardı edilemeyecek seviyeye ulaşmıştır. Her ne kadar iddialı yeni firmalar ürünlerini piyasaya sunmaya hazırlansa bile, sektörde tanındık markaları geçmek pek kolay olmayacak gibi gözüküyor.

  • Sahte Para Dedektörü: Sahte para tespitini sesli ve yazılı yapabilen ürün, parayı her 4 yönden okuyabiliyor. Güvenlik sertifikası bulunan ürünün sesli ve yazılı uyarı sistemi de bulunmakta. UV, FL, IR, MG, MT, RGB sensörleri bulunan üründe farklı renk seçenekleri de mevcut. Ürün portatif kullanıma sahip ve 159x128x83 ölçülerine sahip.
  • Para Sayma Makinesi: Farklı para birimlerini karışık sayabilen bu makine, sayım esnasında sahte para tespiti de yapabiliyor. Yeni yazılım güncellemelerini kabul eden üründe dokunmatik tuş paneli de bulunuyor. Dakikada 1500 adet para sayabilen makinede farklı renk seçenekleri mevcut. Boyutlar değişiklik gösterebiliyor.
  • Madeni Para Sayma Makinesi: Para sayma makinesinden farklı olarak madeni paraları sayabilen bu cihaz, dakikada 360 madeni parayı sayabiliyor. Desteleme özelliği bulunan cihaz, sahtelik kontrolü yapmıyor.
  • Evrak İmha Makinesi: Konfeti şeklinde kesim yapan cihazın farklı renk seçenekleri bulunuyor. Kâğıt, cd, kredi kartı gibi nesneleri imha edebilen cihazın gürültü seviyesi değişmekte.
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.