Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Televizyon

Televizyon çeşitleri, LED TV’ler, 4K TV’ler, OLED TV’ler ve curved TV’ler olmak üzere oldukça geniştir. Özellikleri, fiyatları, hacimleri birbirlerinden farklıdır. Televizyonlar göz alıcı güzellikleriyle, birbirinden farklı modelleriyle kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Yeni bir televizyon alırken birçok özellik inceleyebilirsiniz. Aradığınız özelliklerde ve markalardaki televizyonu haibrag.com sitemizden güvenle temin edebilirsiniz. Belirlediğiniz özellikteki televizyonu uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Aradığınız özellikler hakkında detaylı bilgi edinebilmek için ürünlerin özellikler kısmına bakıp farklı ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Bir televizyon almaya karar verdiniz. İhtiyaçlarını da belirlemeniz, hangi özellikleri kullanacağınızı seçmeniz gerekmektedir. İhtiyaçlarınızı belirleyip, istediğiniz özellikler hakkında karar verdiyseniz gereksiz özelliklere para harcayıp, kullanmadığınız özellikler için paranızı israf etmezsiniz. Son teknoloji televizyonlar 3D, 4K, smart TV gibi birçok özelliğe sahip olarak üretilirler. İnternete erişimleri sayesinde artık bir bilgisayar gibi kullanabileceğiniz özellikte televizyonlar üretiliyor. Dev bir ekranla internete girmek, bilgisayar işlerini yapmak ve gençlerin en sevdiği dev ekranda oyun oynamak gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.

Televizyon alırken ilk baktığımız özellik ekran boyutu oluyor. Büyük ekran televizyonlar kullanıcıların daha çok dikkatini çekiyor. Büyük televizyonlar dikkat çekerken evin ölçülerine göre televizyon seçimi yapılması görüntü kirliliğini önler. Çok küçük televizyonlar da kullanım açısından bireyleri zorlamaktadır. Evinizin, odanızın boyutlarını ölçtükten sonra o ölçülere uygun olarak televizyon bakabilirsiniz. Uzmanlar ev ve odanın boyutlarına uygun, ideal bir boyutta televizyon seçimini önerirler. Televizyon boyutları belirlendikten sonra inceleme alanınız biraz daha düşmüş olacaktır. Eleme yapmanız biraz daha kolaylaşacaktır.

Ekran boyutunu belirledikten sonra ise diğer ek özellikleri belirleyebilirsiniz. İstediğiniz ek özelliklerin ne olduğuna karar verip alacağınız ve almak için düşündüğünüz bir televizyonda bu özelliklerin bulunmasını isteyebilirsiniz. Filmleri 3 boyutlu olarak izlemek isteyebilirsiniz. Filmleri 3 boyutlu görsel ile izlemek için almak istediğiniz ek özellik 3D özelliğidir. 3D özelliğine sahip bir televizyon aldığınızda 3D içerikli film, dizi, video, oyun ve içerikleri 3 boyutlu olarak izleyebilirsiniz. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız bu özellikleri olan bir televizyon alıp bu özelliğin de parasını ödemeniz gerekmiyor. 3D özelliğine sahip olmayan bir televizyon seçebilir ve onu alabilirsiniz.

Televizyonunuzun internete bağlanmasını isteyebilirsiniz. Bunun için ise size smart TV özelliğini içeren bir televizyon gereklidir. Bu smart TV özelliği içeren televizyonlar ile internete bağlanabilir ve bilgisayar da yapacağınız işleri bile bununla yapabilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken önemli bir bölüm ise bu smart TV özelliklerinin iki farklı türü olmasıdır. Bazı smart TV özelliği sadece sınırlı internet erişimine uygun olup belirli internet hizmetleri ve video içeriklerine izin verir. Bu özelliklere sahip olan TV’ler ile bazen sadece video izleyebilirsiniz (Video, film, dizi vs.). Bazı smart TV özelliklerinde ise bilgisayarda yaptığımız gibi internet sitelerine girebilir, işlerimizi halledebilir, video ve film izleyebilir, oyun oynayabilir, ödev yapabilir, müzik dinleyebilir, haber sitelerinden haber okuyabilirsiniz. Smart TV özelliğinin sınıflara ayrılmasına bu sebep ile çok dikkat edilmesi gereken bir husustur. Bu özellikleri de alıp almayacağınız konusunda fikir sahibi olduysanız seçeneklerinizi biraz daha elemiş oluyorsunuz. Televizyon almaya bir adım daha yaklaştınız.

Şimdi sıra marka tercihlerini yapmaya geldi. Aradığınız kaliteli ve hesaplı markayı da seçmeniz gerekmektedir. Bazen çok bilindik markalar yerine size garanti sürecinde sorun çıkarmayacak bir marka seçmeniz daha uygun olabilmektedir. Çok bilindik markaların aynı kalitesinde başka markalar da keşfedebilirsiniz. Ya da işinizi hiç şansa bırakmayıp en güvenilir markayı alıp marka seçme sürecinizi hızla geçebilirsiniz. Kaliteli markaları ve bütçenize uygun fiyatları sitemizi inceleyerek bulabilirsiniz.

Televizyon Çeşitleri

Televizyonların özellik bakımından ve üretim tipi bakımından birçok çeşidi vardır. Televizyonlar yaygın olarak kullanılan bir araç olduğu için üreticiler bu konuda oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile kullanıcısının önüne çıkmaktadır. Çağımızın ve bugünümüzün teknolojisine göre televizyonlarda LED teknolojisi, curved teknolojisi, OLED teknolojisi ve LCD teknolojisi gibi panel teknoloji çeşitleri kullanılmaktadır. Bu panel çeşitlerinin özelliklerini teker teker anlatalım. Siz de televizyon seçimi yaparken bu özelliklere göre bilgi sahibi olabilir ve bu sayede kafa karışıklığı yaşamadan en güzel televizyonu en iyi özellikleri ile evinize alabilirsiniz.

LED Panel Televizyonlar

LCD teknolojili televizyonlardan daha ince bir televizyon istiyorsanız bu LED panel teknolojisini inceleyebilirsiniz. LED panel televizyonların teknolojileri daha yeni teknoloji olduğu için LCD televizyonlara göre daha ince üretilmişlerdir. Enerji harcama kapasitesi de diğer televizyonlara göre daha düşüktür. İnce olması nedeniyle daha az bir enerji sarf ederek diğer eski teknolojilere göre daha doğa dostu televizyon olma özelliği taşımaktadır. İnce olması, az enerji harcamasının yanı sıra ısınmayan gövdesi ile de kendisini diğer rakiplerinin önüne geçiriyor. Isınma demek teknolojik aletlerde sorun demek. Isınma demek erken bozulma demek. Bu teknoloji ile erkenden bozulan bir televizyon yerine daha uzun ömürlü bir televizyon almış olursunuz. LCD Televizyonlara göre görüntü kalitesi daha iyidir. LED teknolojisi sayesinde görüntü ve ışıklandırma işlemcileri LED’ler ile yapılıyor ve bu sayede daha kaliteli bir görüntü ortaya çıkmış oluyor.

LCD Teknolojili Panel Televizyonlar

Enerji bakımından LED panel televizyonlardan daha fazla enerji tükettikleri söylenebilir. Işıklandırma sistemleri floresanlar tarafından yapılmaktadır. Görüntü kalitesi LCD’lerde LED paneller kadar iyi değildir. Bunun sebebi ışıklandırma sisteminin LED panellerden farklı olmasıdır. Bir önceki teknolojiye göre iyi olmalarına karşın kendisinden sonra da televizyon teknolojisi geliştiği için bir alt model olarak yerini almıştır.

Curved Teknolojili Televizyonlar

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi televizyon teknolojisinin de her geçen zaman içinde adım adım ilerlemesine neden oluyor. Tasarım açısından ve teknoloji açısından televizyonlar ilerleme kaydediyor. Curved teknolojili televizyonlar tasarım açısından ilerleme gösteren televizyon çeşitlerinden biridir. Kavisli olmaları ilgi çekmelerine neden oluyor. Curved televizyonlar kavisli tasarımlarla üretilen teknolojilere sahip televizyon çeşitleri arasındadır. Ekranları diğer televizyonlara göre düz değil kavisli bir görünüme sahiptir. Diğerleri ile aynı boyutlarda olsa bile kavisli görünümleri nedeniyle curved televizyonlar daha büyük bir ekrana sahipmiş gibi durabiliyorlar. Kullanım bakımından diğer televizyonlara göre izlenilen içeriği daha yaşanılan bir his ile anlatmayı başarıyor. Derinlikleri sayesinde izlediğiniz yayın tam anlamıyla gerçek hayatınızın bir parçası oluyor. Misafirleriniz açısından yeni bir bakış ile ilgi çekici televizyonunuzun havasını ortama katmış oluyorsunuz.

OLED Teknolojili Televizyonlar

OLED panel televizyonlar daha ince ekran yapılarına sahip özelliği olan televizyon çeşididir. İnceliği enerji tüketimine ve ürün hafifliğindeki olumlu gelişmelere sebep oluyor. Hem ince hem daha az enerji harcayan hem de hafif bir televizyon isteyenlere OLED panel televizyonlar daha uygun gibi görünüyor. Fiyat bakımından diğer özellikli televizyonların başını çekiyor.

En Çok Tercih Edilen Televizyonlar

Ülkemiz televizyonun en çok izlendiği ülkelerin başını çekmektedir. Televizyon neredeyse her evin bir vazgeçilmezidir. Bu sebeple televizyon almak ve televizyonu iyi almak her kullanıcının büyük bir uğraşı olagelmiştir. Televizyonların teknolojik özelliklerinin yanı sıra kullanıma en uygun olanı ve tabi ki de fiyatı bütçelere uygun olanı daha çok tercih sebebi olmaktadır. Ülkemizde de bu sebepler dahilinde tercihler gözden geçirilerek televizyon alınmaktadır. En fazla kullanım gören televizyonlar bir önceki teknolojiye göre LCD panel televizyonlar olmakla beraber günümüzün son teknolojisi olan LED panel televizyonlar da tercih edilmeye başlamıştır. Az enerji tüketimi ve uygun fiyatlı olması ayrıca görüntü kalitesi bakımından bir önce teknolojiye göre daha yüksek çözünürlüklü olması da LED televizyonlara talebin artmasını sağlamıştır. Görünen o ki tüplü televizyonlar yerini LCD televizyonlara bıraktığı gibi LCD televizyonlar da yerini yavaş yavaş LED televizyonlara bırakacaktır.

Televizyon alırken dikkat edeceğiniz daha fazla detay ve özellikler için ürün kataloglarını ya da ürün özellikler kısmını okuyabilirsiniz. Bazı günümüz teknolojik detaylarından bahsettiğimiz bu yazımızdan da yola çıkarak beğendiğiniz en güzel ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Sitemizdeki televizyonları, televizyon aksesuarlarını ve televizyon ile ilgili diğer araçları inceleyebilir, bilgi edinebilir ve güvenle sipariş edebilirsiniz.

Günümüz Teknolojisindeki Bazı Televizyon Modelleri

 • Vestel 55U9500 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV,
 • Samsung 55TU7000 Crystal 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV,
 • Philips 50PUS8505 50'' 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV,
 • Vestel 50UA9600 50'' 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV,
 • Samsung 55Q70T 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV,
 • LG OLED55CX6LA 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart OLED TV,
 • Philips 55PUS7805 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD LED Smart TV,
 • Samsung 50TU7000 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV,
 • Sony KD-65XH8196 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV,
 • Samsung 43TU7100 43" 108 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart LED TV,
 • Samsung 55TU8500 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV,
 • Onvo OV32F152 32" 82 Ekran Frameless Android Smart HD LED TV,
 • LG 43UN71006LB 43" 108 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV,
 • Grundig 55 GEU 7830 B 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV,
 • Samsung 40T5300 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV,
 • Samsung 75TU7100 75'' 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV,
 • Vestel 32FA9500 32” 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Android Smart LED TV,
 • Awox A204300S 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart FHD LED TV,
 • Sunny SN50LEDJ50 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Android Smart LED TV,
 • Grundig 32GEH6935 A 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV,
 • Samsung HG43ET690U 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD LED TV,
 • Philips 65PUS7805 65'' 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD LED Smart TV,
 • Awox B203900S 39'' 99 Ekran Uydu Alıcılı Smart HD LED TV,
 • Philips 65PUS7805 65'' 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD LED Smart TV,
 • LG 43UN74006LB 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV,
 • Samsung 43TU8500 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV,
 • LG 55UN71006LB 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV,
 • Samsung QE50Q60T 50" 125 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Ve birçok yeni nesil televizyonlar kullanıcısını bekliyor.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.