x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Telsiz Telefon

 

 

Günümüz teknolojisi ne kadar gelişmiş olursa olsun telsiz telefonla haberleşmek yaygın şekilde devam ediyor. Özellikle işyerlerinin vazgeçilmezi olan telsiz telefon çeşitlerinin her biri farklı özellikler doğrultusunda gelişmeye devam ediyor. İletişimin kolay, kaliteli ve ekonomik hale gelmesini sağlayan telsiz telefonların belirli bir mesafeye kadar çekim gücü bulunuyor. Çekim ağının geniş olması telsiz telefonu tıpkı cep telefonu gibi bir yerden bir yere götürerek iletişimde kalmayı sağlıyor. Telsiz telefon çeşitleri genellikle şarj edilerek çalışıyor. Bu sayede kısa sürede şarj ederek kullanma imkanı ortaya koyuyor. Telsiz telefonların ilgi çeken özellikleri arasında gösterge paneli yer alıyor. Arayan numaranın ya da arayan kişinin isminin yazdığı ürün seçenekleri sayesinde istenilen kişilerden gelen çağrılar cevaplanıyor.

 

Telsiz telefon çeşitleri cep telefonlara kıyasla radyasyon meydana getirmiyor. Bu sayede güvenli kullanım imkanı ortaya koyuyor. Özellikle sık sık telefonla görüşülmesi gereken işyerlerinde telsiz telefon kullanımı öneriliyor. Genel olarak telsiz telefon çeşitleri 3 parçadan oluşuyor. Telefon, şarj ünitesi ve güç adaptöründen oluşan parçalar dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar güvenli kullanım ortaya koyuyor. Özellikle ev ortamında ileri yaşta kişiler olanlar telsiz telefonu tercih ediyor. Telsiz telefonun ses seviyesinin ve zil sesinin ayarlanabilmesi ileri yaştaki kişiler ile haberleşmeyi kolaylaştırıyor. Telsiz telefonların kablo kalabalığına yol açmaması düzen ve işlevsellik arayanlara da hitap ediyor. Bunun yanı sıra ışıklı ekran telsiz telefonların tercih edilmesinin nedenleri arasında yer alıyor. Rehber bölümünün de bulunduğu telsiz telefon modelleri hızlı arama özelliği ile ilgi çekiyor.

 

Telsiz telefon fiyatları değişiklik gösteriyor. Genellikle ekonomik ya da orta fiyat segmentinde yer alan telsiz telefonlar, markasına ve özelliklerine göre kategorilere ayrılıyor. Motorola, Panasonic ve Dect telefon ilgi çeken ve beğenilen markalar arasında yer alıyor. Markaların çeşitli özellikleriyle entegre edilen model seçeneklerinde şarj göstergesi bulunuyor. Bu sayede cihaz bataryasını kontrol edilerek gerek görülmesi halinde şarja takılıyor. Haibrag üzerinden telsiz telefon çeşitlerine göz atabilirsiniz. Telsiz telefonun fiyat aralıklarını ve özelliklerini inceleyerek seçimde bulunarak, bütçe dostu alışveriş yapabilirsiniz.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.