sadsad x
asdasd

 

Panda - Panda PAN-227 Ahşap Çerçeveli Yazı Tahtası 60x90
Panda PAN-227 Ahşap Çerçeveli Yazı Tahtası 60x90
96,80 TL
69,90 TL
%28
İndirim

 

Panda - Panda PAN-226 Ahşap Çerçeveli Yazı Tahtası 45x60
Panda PAN-226 Ahşap Çerçeveli Yazı Tahtası 45x60
63,20 TL
49,90 TL
%21
İndirim

 

Panda - Panda PAN-225 Ahşap Çerçeveli Yazı Tahtası 30x45
Panda PAN-225 Ahşap Çerçeveli Yazı Tahtası 30x45
25,11 TL
18,83 TL
%25
İndirim

 

Deli - Deli Beyaz Manyetik Yazı Tahtası 279*216*22 mm 39154
Deli Beyaz Manyetik Yazı Tahtası 279*216*22 mm 39154
56,60 TL
39,90 TL
%30
İndirim
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Yazı Tahtası

Eğitim, ofis ve akademik alanda işlevsellik kazanan yazı tahtaları, beyaz ve siyah yüzeyleriyle ön plana çıkıyor. Tahta kalemi veya tebeşirle üstüne yazı yazılabilen ürün, ortak alanlarda öğrenim sürecinin akılda kalmasına yardımcı oluyor. Kolay silinebilir özelliği sayesinde okul ve ofis ortamlarında bilgi akışının seri bir şekilde gerçekleşmesini sağlanıyor. Kara tahta olarak bilinen geleneksel modeller, eğitim alanında sıklıkla kullanıyor. Yazı tahtalarının daha kullanışlı olması adına farklı materyallerle tasarlanıyor. Tebeşir tozunun yarattığı olumsuz etkilere karşı beyaz ve akıllı tahta çeşitleri yer alıyor. Emaye materyalden üretilen beyaz tahta, kullanım ve kalıcılık bakımından ortak alanlarda beklentileri karşılıyor. Ev, ofis, kafe ve okul gibi geniş alanlarda kullanılabilen yazı tahtası, farklı boyut ve özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Yerden tasarruf yapılması adına tercih edilen duvara monte yazı tahtası, dar alanlarda işlevsellik kazanıyor. Yalıtımlı dış yüzeyi ve dayanıklı laminat malzemesiyle dikkat çeken ürünler, nem ve sıcaklık değişimlerine karşı üstün performans sergiliyor. Hem akademik hem de dekorasyon amacıyla öne çıkan yazı tahtaları, geniş kullanım olanaklarının yanı sıra not almanıza veya yaratıcı fikirlere imza atmanıza yardımcı oluyor. İhtiyacınıza ve ürünü kullanacağınız yerin genişliğine bağlı olarak yazı tahtaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayarlanabilir özel mekanizmasıyla hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından rahatça kullanılan teleskopik ayaklı tahtalar, her alanda ön plana çıkıyor. Hafif yapısı ve işlevsel özellikleri sayesinde uzun yıllar güvenle kullanım sağlıyor. Çocuklara özel olarak tasarlanan ahşap ayaklı yazı tahtası, silgi ve tebeşir koymak için ayrı bir bölmeye yer veriyor. Çift taraflı yazı tahtaları, ön ve arka yüzeyi de kullanışlı hale getiriyor. Manyetik özellikteki modeller, mıknatıslı yapıları sayesinde silginin yüzeye tutunmasını sağlıyor. Yazı tahtasının yüzeyine tutunan silgi, silme işlemine gereksinim duyduğunuz zaman elinizin altında kolaylık sağlıyor.

Her alana ve kullanıma uygun olarak çeşitlenen modeller arasından hem tebeşir hem de tahta kalemle yazılmaya uygun olanı tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip yazı tahtası fiyatları; tercih edeceğiniz modelin materyaline, boyutuna ve markasına göre değişkenlik gösteriyor.

Siz de hem dekor hem eğitim hem de ofis için uygun olan modelleri Haibrag sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.