Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Addison

Teknolojik ürünler gün geçtikçe hayatımızda daha çok yer kaplamaya başlamıştır. Böylelikle teknolojik ürün aksesuarı üreten birçok marka ortaya çıkmıştır. Bu markalardan en başarılısı şüphesiz Addison markasıdır. Addison markası teknolojik ürün aksesuarları satan oldukça başarılı ve isim yapmış bir markadır. 2003 yılından bu yana bu sektörde ismini başarıyla sürdüren Addison, bir Türk markasıdır. Pek çok teknolojik ürün aksesuarı üreterek tüketici kitlesinin daimî markalarından biri olmuştur. Araç içi telefon tutucularından mouse pad ürünlerine kadar birçok ürün Addison tarafından üretilmektedir. Eğer siz de teknolojik ürün aksesuarı arıyorsanız ve bu ürünlerde yüksek kalite arıyorsanız Addison markasını güvenle tercih edebilirsiniz. Addison markası ürettiği ürünleri belirli bir standartta üreterek kalite sağlamaktadır. Bu markanın ürünlerini uzun yıllar boyunca hiçbir deformasyon yaşamadan kullanabilirsiniz. Kalitenin yanında uzun süre kullanım da arıyorsanız Addison markası tam size göre.

Addison Markası Hangi Teknolojik Ürün Aksesuarlarını Üretmektedir?

Teknolojik ürünlerin kullanımının yaygınlaşması ile bazı teknolojik ürün aksesuarına ihtiyaç oluşabilmektedir. Addison markası günümüzde en çok kullandığımız teknolojik alet aksesuarlarını yüksek kalite ile üretmektedir. İhtiyaç duyacağınız hemen hemen birçok teknolojik ürün aksesuarını Addison markasında bulabilirsiniz. Addison markasının ürettiği teknolojik ürün aksesuarları şunlardır: araç içi telefon tutucu, selfie çubuğu, notebook soğutucu stand, ekran temizleme seti. Günlük hayatta ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok teknolojik ürün aksesuarını Addison markası yüksek kalite ve uygun fiyatla üretmektedir. Eğer teknolojik ürün aksesuarı arıyorsanız Addison tam size göre. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olmasıyla oldukça büyük bir alıcı kitlesi bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü bazı yurtdışı ülkelerinde başarılı bir şekilde satış yapmaktadır. Addison oldukça başarılı ve hâlâ gelişmekte olan bir markadır.

Addison Marka Telefon Tutucularının Özellikleri Nelerdir?

Addison markası telefon tutucular da dahil olmak üzere pek çok teknolojik ürün aksesuarı üretmektedir. Günümüzde araç içi seyahatlerin yoğun olmasından ötürü telefon tutucuları oldukça önemli olan ürünlerdir. Eğer siz de araç içi yolculuğu sıklıkla yapıyorsanız Addison marka telefon tutucuları işinize fazlasıyla yarayacaktır. Addison telefon tutucuları mıknatıslı özelliği ile pratik bir şekilde kullanılabilir. Telefonu 360 derece döndürebilmesiyle oldukça kullanışlı bir üründür. Ek olarak bütün telefon modelleriyle uyumlu olan Addison telefon tutucu, havalandırma bölümüne montajlanan türü de bulunmaktadır. Havalandırma bölümüne montajlanabilen telefon tutucu kırmızı ve siyah olmak üzere iki renklidir. Ayrıca 2 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Addison markası pek çok ürününe garanti vererek ürünlerinizin uzun süre hasara uğramadan kullanabileceğinizi garantilemektedir. Telefon tutucularının universal olup ayarlanabilir olması her telefon ve her araçla uyum içerisinde olduğunu göstermektedir. Addison marka en kaliteli ve başarılı telefon tutucularını üretmektedir.

Addison Marka Mouse Padlerin Özellikleri Nelerdir?

Günlük hayatımızda bilgisayar, laptop, notebook gibi ürünleri sıklıkla kullanmaktayız. Bu ürünlerin kullanımının kolaylaşması için mouse kullanırız. Ancak mouse her zeminde başarılı bir şekilde kullanılamamaktadır. Bu sebeple mouse pad kullanmamız gerekebilir. Addison markası mouse pad üretiminde de oldukça başarılıdır. Oldukça kaliteli ve şık modellere sahip olan Addison markası hem bilgisayar oyuncuları için hem de kişisel kullanım için oldukça uygun mouse padler üretmektedir. Tüm mouse pad modellerini polimer malzemeden üretmesinden ötürü mouse pad zeminde kaymamaktadır ve ürün başarılı bir şekilde kullanılabilmektedir. Addison marka mouse padler kırmızı, siyah ve mavi renklerinde olabilmektedir. Oyuncular için özel bir mouse pad üreten Addison bu modelini yalnızca mouse altı için değil, aynı zamanda klavye altı için de üretmiştir.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.