Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Vileda

70 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada milyonlarca evin parıldamasına yardımcı olan Vileda markası Ev temizliğini olabildiğince kolay ve verimli hale getiren yenilikçi ürünlerin standartlarının belirlenmesinde iddiasını ortaya koymaktadır.

Tüketicilerine etik kurallar dahilinde ve uzun süre dayanabilecek ürünler üreten Vileda yıllar boyu süre gelen marka ismi ile temizlikte ilk tercihler arasındadır. Doğa dostu olarak dönüştürebilir bir ekonomiyi tek kullanımlı plastiklerin kullanımını azaltarak göstermektedir.

Neden Vileda?

Doğa dostu misyonu ile geri dönüştürülebilir plastik üretimi ile çevreye verilen zararı en aza indirgemeye çalışmaktadır. Ürünlerinin uzun vadeli kullanımı sayesinde tercih edilen bir marka olmuştur. Vileda, gelecek dönemde temizlik ve çamaşır bakımını şekillendirecek yenilikleri araştırmaya ve ilgisini korumaya devam etmektedir. Temizlik konusunda her zaman hayatınızı kolaylaştıran yeni, daha iyi veya daha uygun bir standart belirlenmesine yardımcı olur. Dünyada, el kullanmadan içerisine gömülü sıkma sistemi ile zemin temizliğine olanak sağlayan ilk firma olarak da kendisini göstermiştir.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.