x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Adore

Adore markası masa, sandalye ve kitaplık üreten oldukça başarılı olan bir markadır. Hem ofis hem de evde kişisel kullanımlar için bu alanda ürünler üretmektedir. Ürünleri oldukça başarılı ve kaliteli olan Adore günümüzde pek çok insanın severek tercih ettiği bir marka olmuştur. Evinizde veya ofisinizde rahatlıkla kullanacağınız rafları bu markadan temin edebilirsiniz. Adore de monte mobilya konusunda Türkiye’de oldukça isim yapmış bir markadır. 30 yıldan fazladır bu sektörde olan Adore, en kullanışlı ve şık ürünleri tasarlamaktadır. Sağlamlığın ve kalitenin yanı sıra şık ve modern tasarımları ile ilgi çeken bir markadır. Her yönden oldukça başarılı olan Adore, ürünlerine garanti vermektedir. Bu sebeple pek çok insan güvenle bu markayı tercih etmektedir. Ev ve ofis için sandalye, masa ve kitaplık ürettiği gibi oyuncu koltuğu, oyuncu masası gibi ürünleri de üretmektedir. Pek çok oyuncu rahatlık ve konfor gibi özelliklerinden ötürü Adore’yi tercih etmektedir. Bunun yanında oyuncu koltuklarında son teknoloji kullanılmaktadır.

Adore Ofis Uygun Olan Hangi Ürünleri Üretmektedir?

Adore hem evde kişisel kullanımlar hem de ofis kullanımları için ürün üretmektedir. Ofise özel olarak üretilen pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünleri güvenle ofisinizde, çalışma ortamınızda, büronuzda kullanabilirsiniz. Adore’nin ofis için tasarladığı ürünler şu şekildedir: ofis sandalyesi, ofis koltuğu, yönetici koltuğu, ofis masası, çekmeceli çalışma masası, kitaplık. Bu ürünlerle oldukça şık bir ofis elde etmek mümkündür. Ayrıca ürünlerin kaliteli olmasından ötürü uzun süreli kullanım söz konusudur. Adore’nin ürettiği pek çok sandalye ve koltukta bel ve boyun desteği bulunmaktadır. Bu sandalye ve koltuklar uzun süreli kullanıma uygundur, ürün uzun saatler boyunca kullanımda eskime veya yıpranma yapmamaktadır. Parke çizmeyen ayaklara sahip olan bu ürünler ofis gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ürün bilgisi ve garanti bilgileri için seçtiğiniz ürünün özelliklerinin olduğu bölüme bakarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Adore Oyuncular İçin Hangi Ürünleri Üretmektedir?

Adore, bilgisayar oyunu oynayan oyuncular için oldukça konforlu ve son teknoloji içeren ürünler üretmektedir. Adore oyuncular için oyuncu masası ve oyuncu koltuğu üretmektedir. Bir oyuncunun masa ve koltuğundan bekleyebileceği her şey Adore oyuncu masası ve koltuklarında bulunmaktadır. Adore oyuncu koltukları yeni teknoloji ile üretilmiştir. Tri motor titreşim modülü sayesinde oyun oynarken, film – dizi izlerken oluşan seslerin daha iyi hissedilmesi sağlanmıştır. Bu sisteme bluetooth, wireless ve 4.2 audio katkı sağlamaktadır. Bu şekilde oynanan oyun daha gerçekçi bir şekilde oynanabilmektedir. Oyuncu masası ise Türkiye’deki ilk ve tek tam donanımlı oyun masası unvanına sahiptir. Masa altı kablo toparlayıcısı, masa üstü kablo kanalları gibi özellikleri bulunan oyuncu masaları düzen sağlamaya da yardımcı oluyor. Düzen oluştururken şıklık da ihmal etmeyen Adore oyuncu masası, RGB LED ışıkları sayesinde oldukça şık bir görüntü oluşturuyor.

Adore Kitaplık Çeşitleri Nelerdir?

Adore pek çok kitaplık çeşidi üretmektedir. Tercihe göre isterseniz ofiste, isterseniz evinizde kullanabilirsiniz. Kilitli, bölmeli, raflı seçenekleri ile kullanım şeklinize göre size en uygun olanı seçebilirsiniz. Ebat olarak birçok seçenek bulunmaktadır. Kullanacağınız alana göre bir seçim yaparak kitaplığınızı en verimli şekilde kullanabilirsiniz. 5 raflı, 8 bölmeli, 10 bölmeli, 2 raflı kapaklı, 3 raflı kapaklı, 5 raflı kapaklı gibi modeller bulunmaktadır. Ayrıca gençler için farklı renklerde raflar bulunmaktadır. Yeşil, mor, sarı ve kırmızı renklerde bulunan raflar oldukça şık bir görüntüdedir. Bu raflara dilerseniz kitap, bitki, çerçeve koyarak dekoratif bir görüntü de oluşturabilirsiniz. Ofis kullanımları için kilitli ve kapaklı modeller daha çok tercih edilmektedir.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.