Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Alemdar

Alemdar Klasör San. ve Tic. A.Ş.1974 yılında klasör üretimiyle faaliyete başlamıştır. 1980 yılında Büroklas adını verdiği ikinci markasını da piyasaya çıkartmıştır. Alemdar ve Büroklas günümüzde klasör mekanizması üretmektedir.

Dosyalar Ne İşe Yarar ve Kullanım Alanları Nerelerdir?

Dosyalar, dosyalama ve arşivlemede kullanılan en önemli malzemelerdir. Arşiv düzenini ve zamandan tasarruf etmeyi sağlarlar. Düz, telli, yarım kapak, tam kapak gibi çeşitleri bulunur. Klasörler ise dosyalarla aynı işlevi görev kalın kartondan üretilmiş malzemelerdir. Dosyalar ve klasörler finans ve yönetimde, sağlıkta, bürolarda, okullarda kısacası her alanda kullanabilirler.

Alemdar Karton Klasör

Alemdar karton klasörler, ihtiyaca göre geniş ve dar olmak üzere kullanılabilirler. Bu karton klasörler, A4 ve A5 kağıtlarını saklamaya uygundur ve çeşitli modellere sahiptir. 500 sayfa kapasitesine sahip klasörler, dosya arşivleme ve düzeni imkânı sunarak uzun zaman saklanabilirler. Ayrıca 24 ay garanti süreleri vardır.

Alemdar Karton Arşiv Klasörü

Alemdar arşiv klasörleri korunaklı yapısıyla önemli evrakların düzenini ve uzun yıllar saklanmasını sağlar ayrıca 2 yıl garanti süreleri vardır.

Alemdar Karton Dosya Tam Kapak

Alemdar tam kapak dosyalar, kolay kullanımıyla dosyalama ve arşivlemede kullanılır. Telli yapısıyla önemli evraklar ve fotokopiler gibi kağıtların düşme ve kaybolma ihtimalini en aza indirerek korunaklı bir şekilde saklanmasını sağlar ve 24 ay garanti süreleri bulunur.

Alemdar Karton Dosya Yarım Kapak

Alemdar yarım kapak dosyalar, kolay kullanımıyla dosyalama ve arşivlemede kullanılır. Bu dosyalar, önemli evraklar ve fotokopiler gibi kağıtların korunaklı bir şekilde saklanmasını sağlar. Telli yapıda olması sayesinde bu kağıtların düşme ve kaybolma gibi ihtimalini en aza indirir. Resmi yazışmalar ve tekliflerde de kullanılabilir ve 24 ay garanti süreleri bulunur.

Alemdar Baro Mahkeme Dosyası

Mahkeme dosyaları, adından da anlaşılabileceği gibi mahkemelerde ve barolarda kullanılır. Alemdar baro mahkeme dosyaları, karton malzemeden üretilmiş ve dayanıklı yapıdadır. Ayrıca 24 ay garanti süreleri vardır.

Alemdar Ara Kartonu

Ara kartonları evrakların karışmasını önlemeye ve düzenini sağlamaya yarayan kartonlardır. Alemdar ara kartonları A4 boyutunda ve deliklidir, dosyalama işlemlerine uygundur. Ayrıca 12 ay garanti süreleri vardır.

Alemdar Tam Kapaklı Telli Dosya

Tam kapaklı telli dosyalar müşteri ilişkilerinde ve resmi yazışmalarda kullanılır. Alemdar tam kapaklı telli dosyaları kaliteli malzemesiyle uzun süre yıpranmadan dayanır. Bu dosyaların sarı, yeşil ve pembe olarak 3 farklı renk özelliği ve 3 ay garanti süreleri vardır.

Alemdar Yarım Kapaklı Telli Dosya

Yarım kapaklı telli dosyalar anlaşma metin ve projelerini arşivlemede kullanılır. Alemdar yarım kapaklı telli dosyaları kaliteli malzemesiyle evraklarınızı uzun süre korur. Bu dosyaların sarı, yeşil ve pembe olarak 3 farklı renk özelliği ve 3 ay garanti süreleri vardır.

Alemdar Karton Telgraf Klasörü

Alemdar telgraf klasörleri evrakları bir arada tutarken kaliteli malzemesiyle uzun süre korur. Ayrıca 24 ay garanti süreleri vardır.

Alemdar Personel Özlük Dosyası

Personel özlük dosyaları personellerin çalışan kurumlarla ilişkisinin kayıt edildiği dosyalardır. Alemdar personel özlük dosyaları standartlara uygun olarak tasarlanmıştır ve 3 ay garanti süreleri vardır.

Alemdar Kapaklı Sekreterlik

Sekreterlik sert yapısıyla evrakların altında zemin görevi görür. Alemdar kapaklı sekreterlikler iş hayatında size yardımcı olur ve kapaklı yapısıyla ve kalite malzemesiyle kağıtları korur. Ayrıca 24 ay garanti süreleri vardır.

Alemdar Arşiv Kutusu

Arşiv kutusu arşivlemeyi kolaylaştıran kutulardır. Alemdar arşiv kutuları dayanıklı ve kaliteli malzemesiyle kağıtları uzun süre korur ve düzenini sağlar, gereksiz zaman kaybını önler. Ayrıca 12 ay garanti süreleri vardır.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.