Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Arko

Cildimiz vücudumuzda en dikkat çekici noktadır. Cildimiz vücudumuzu bir zırh gibi sardığından hastalığa neden olabilecek her türlü bakteri ve virüs vücuda girmeden cildimiz tarafından karşılanacaktır. Bu bakımdan cildimizin sağlığına dikkat etmek çok elzem bir noktadır. Sağlığımıza her açıdan dikkat etmek çok önemlidir. Özellikle cilt sağlığımıza dikkat etmemiz az önce söylediğimiz gibi sağlığımız açısından önemlidir. Cilt sağlığının bizlere sağladığı bir diğer nokta ise elbette ki dış görünüş olacaktır. Dış görünüşümüze dikkat etmemiz bizlere özgüven sağlayacaktır. Özgüven açısından herhangi bir korkusu olmayan bireyler diğerlerine göre daha başarılı olacağı aşikardır. Bu yönden bakıldığında ise özellikle cilt bakımı çok gerekli bir noktadır.

Vücudumuzda en çok dikkat çeken yer yüzümüzdür. Dış görünüş günümüz dünyası açısından çok önemli bir noktadır. Özellikle satış elemanları, avukatlık gibi mesleklerde en önemli seçim noktası olmasa dahi insanların bizi ilk görüşte bir fikir edinmesi açısından önemli olacaktır. Bir araştırmaya göre işverenler iş görüşmelerinde işe alıp almayacaklarına görüşmenin ilk 30 saniyesi karar vermektedir. Bu noktada elbette önemli olan unsur dış görünüşümüzden edineceği ilk izlenimler olacaktır. Bu izlenimler sadece iş görüşmelerinde değil normal insan ilişkilerinde de önemli bir faktör olacaktır. Çünkü bizim hakkımızda herhangi bir bilgiye sahip olmayan insanlar dış görünüşümüzden bir izlenimle hareket edecektir. Arko markası ise bu noktaya parmak basarak bizler için bakım ürünleri üretmektedir.

64 Yıllık Büyük Tecrübe

Arko marka ürünler 1957 yılında ‘En değerli giysiniz cildiniz’ sloganıyla yola çıkmıştır. Tam 64 yıldır bu sektörün öncülerinden sayılan Arko markası bizlerin sağlığını da göz önünde bulundurarak bakım ürünleri üretmektedir. Cildimiz doğası gereği hassas bir biçimdedir. Çok kuru, çok sıcak, çok soğuk vb. ortamlar cildimize oldukça zarar verme potansiyeline sahiptir. Arko markası ise yılların verdiği tecrübelerle ürünlerini bizlere sunmakta ve en değerli giysimiz olan cildimizi sağlıklı tutmaktadır. 64 yılı aşkın tecrübe ile dünyanın birçok ülkesinde müşterilerine hizmet veren Arko marka ürünler her yaştan insana hitap etmektedir. Özellikle nemlendirici özelliğe sahip bakım ürünleri insanlar tarafında sıkça kullanılmaktadır.

Neden Bakım Ürünleri Kullanmalıyız?

Cildimiz az öncede söylediğimiz gibi hassas bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı kolay yıpranma ve hasar görme potansiyeli vardır. Özellikle kuru ve soğuk iklimlerde yaşayan insanlar için nemlendirici kremler kullanmak cildin ihtiyacı olan nemi sağlamakta ve kuruluğa bağlı çatlama ve yıpranmayı önlemektedir. Bundan dolayı Arko marka nemlendirici kremler çok önemli bir rol oynamaktadır. Cildimizin en hassas zamanları ise çok soğuk veya çok sıcak havanın görüldüğü zamanlar olacaktır. Bu hassas tarafı ziyadesiyle kapatıp güçlendirecek olan Arko marka ürünler ise 64 yıldır bizlerin hizmetine sunulmuş önemli ürünlerdir. Bu açıdan kendini yarım asrı aşkın bir süredir insanlara ispatlamış ve sektörün hâkim markalarından bir tanesi olan Arko marka insanlara en iyi hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Erkekler İçin Arko Marka Ürünler

Erkekler ise kadınlara nazaran cilt bakımı olarak biraz şansızlardır. Bunun sebebi ise birçok erkeğin tıraş olmasının bir zorunluluk olmasıdır. Özellikle jiletle yapılan tıraşlar sırasında cilt ister istemez bir yıpranmaya maruz kalacaktır. Bunun en az indirilmesi için Arko marka ürünler kullanmak çok önemli olacaktır. Özellikle tıraş sırasında kullanılması şart olan tıraş köpükleri ve tıraş sonrası yıpranmayı azaltan nemlendirici özellikteki kremler kullanılmalıdır. Jiletle bir tıraştan sonra kullanılan jiletin bıçakları sadece sakalı kesmekle kalmayıp yüzdeki canlılığı sağlayan nemi de kazıyarak sıfıra düşürecektir. Arko marka ürünler bu noktada önemli bir cankurtaran rolü görecektir.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.