x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Asma Kilit Çeşitleri ve Fiyatları

 

İnsan hayatının her alanında güvenlik ihtiyacı önemli bir ihtiyaç olarak adlandırılıyor. Güvenlik ihtiyacını en iyi şekilde gidermek ve kendiniz için ya da iş yeriniz için güvenli bir alan oluşturmak için kullanabileceğiniz bir yöntem asma kilit kullanmak oluyor. Kullanım kolaylığı ve kullanılmak istenilen yere kolayca adapte olabilmesi sayesinde sıkça tercih edilen bir kilit çeşidini oluyor. Fiyat olarak da cazip özelliklere sahip olan asma kilit çeşitleri uygulama alanlarına göre farklılık gösteriyor.

 

Birçok farklı kullanım alanı bulunan asma kilit çeşitlerinin kullanım sıklığı giderek artış gösteriyor. Üretiminde kullanılan materyallerin sağlamlığı ve bu sayede kullanışlı bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra size güven veren bir kilit türü olarak seçenekler arasında yer alıyor. Paslanmaz özellikteki asma kilitleri uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesinde kullanabiliyorsunuz. Anahatlarıyla asma kilit çeşitlerinin yanı sıra şifreli asma kilit çeşitleri de üretiliyor. Hem iç hemde dış mekanlarda kullanılabilir asma kilitler maruz kaldığı dış etkenlere son derece dayanıklı bir yapıya sahip oluyor. Çelik veya demir gövdeye sahip olan korumalı kilit modelleri kanca yapısı ve kilit mekanizması ürünün sağlamlığı konusunda size ipucu veriyor.  Güvenliğiniz için tüm bu özelliklere dikkat etmeniz son derece önemli bir ayrıntı olarak yer alıyor. Bu nedenle ürünler arasında tercih yaparken ürünlerin çeşitli özelliklerini birbirleri ile kıyaslayabilir ve sizin için en iyi olan asma kilidi kolayca bulabilirsiniz.

 

Standart asma kilit çeşitleri en yaygın kullanılan modeller arasında yer alıyor. Normal anahtar kullanımı ile açılabilen asma kilit modelleri genel olarak dış mekanlar için kullanılıyor. Kaplama malzemesi genel olarak çelik, krom ya da pirinç oluyor. Bazı modellerde PCV kaplama da kullanılıyor. Dış etkenlere karşı dayanıklılık konusunda oldukça avantajlı bir hal alıyor. Standart asma kilit modellerinin yanında gelişen teknoloji ile birlikte şifreli asma kilit modellerinde tasarlanmaya başlanıyor. Şifre ile açılabilen asma kilit modellerinde belirlediğiniz şifreyi dilediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz. Böylece farklı alanlarda şifreyi değiştirerek defalarca kez kullanabiliyorsunuz.

 

Asma kilit fiyatları ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye uygun bir asma kilit modeli bulabilirsiniz. Ürünleri inceleyip ihtiyacınıza uygun olan asma kilit modelini hemen bulabilir ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.