Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Buzdolabı Poşeti

Buzdolabı poşeti, meyve, sebze ve kuru gıda gibi malzemelerin daha uzun süre taze kalmalarını sağlayan ve her evde mutlaka bulunması gereken bir üründür. Plastik ve naylondan üretilen buzdolabı poşetleri, buzdolabında saklanacak gıdaları dış etmenlerden koruyarak, onlarda bakterilerin üremesini engellemektedir. Ağzı kilitlenebilen çeşitleri de bulunan bu ürünler ayrıca, gıdaların kokularının yayılmasını da engelleyerek daha temiz bir buzdolabına sahip olmayı sağlamaktadır. Besinlerin raf ömürlerini uzatarak, daha uzun süre taze kalmalarını sağlayan buzdolabı poşetleri pek çok farklı boyutta üretilmektedir. Uygun fiyatıyla her bütçeden insanın ulaşabileceği bir ürün olma niteliği taşımaktadır.

Buzdolabı Poşeti Nerelerde Kullanılır?

Buzdolabı poşeti genellikle, taze tutulmak istenen gıda ürünlerinin muhafaza edilmesinde kullanılmaktadır. Meyve ve sebzeler, kuru gıdalar gibi ürünlerde tercih edildiği gibi, et, balık, tavuk ve süt ürünlerinin de saklanmasında ve tazeliklerinin korunmasında etkili olabilmektedir. Buzdolabında ve dışında besinlerin düzenli bir şekilde saklanmasında da rol oynayan buzdolabı poşeti bir depolama alanı olarak da işlev görebilmektedir. Ek olarak yemek yaparken ufalanması ya da hazırlanması gereken ürünleri buzdolabı poşeti içerisinde işlemden geçirerek, dağınıklığın önüne geçmek mümkün hale gelmektedir. Bir köşesinden kesilen buzdolabı poşeti, sıkma aparatı olarak da işlev görebilmektedir. Bunun haricinde insanlar buzdolabı poşetinin, seyahate çıkacakları zaman kimi kişisel ve kozmetik ürünlerini koymak ve taşımak için de kullanmaktadır. Böylelikle, eşyalarını birbirine karışma derdi olmaksızın, daha düzenli bir şekilde muhafaza etme ve taşıma imkanına sahip olmaktadırlar. Ayrıca, çöp poşetlerinin çok büyük geleceği durumlarda buzdolabı poşeti kullanarak, israftan kaçınma yolunu tercih etmek de mümkündür.

Buzdolabı Poşeti Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Gıdaları buzdolabı poşeti içerisinde muhafaza edip, saklamak onların raf ömrünü uzatmaktadır. Bu sayede gıdaların daha uzun süre taze kalmalarını sağlamak mümkün hale gelmektedir. Böylece, günümüzün en önemli sorunlarından biri olan yiyecek israfının önüne geçebilmek mümkündür. Buzdolabı poşeti ayrıca gıdaların ısı, nem gibi dış etmenlerden korunmasını sağlayarak, onlarda bakteri üremesini engellemektedir. Yiyecekleri daha sağlıklı depolamak ve tüketmek için buzdolabı poşeti önemli bir rol oynamaktadır. Söz konusu ürün, gıdalarda koku üremesinin önüne geçtiği gibi, kendiliğinden kokan gıdaların kokularının yayılmasını ve dolap içerisindeki diğer gıdalara sinmesini de önlemektedir. Ayrıca üzerine yazı yazılabilen buzdolabı poşetleri, aranan ürünün daha kolay bulunmasına ve daha düzenli bir depolama alanı elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Tek kullanımlık olan buzdolabı poşetleri pratik bir kullanım sağlamakta, yemek yapmayı ve mutfakta vakit geçirmeyi daha eğlenceli ve kolay hale getirmektedir. Farklı boyutlarda üretilen buzdolabı poşetleri değişik talep ve gereksinimlere cevap vererek, evlerin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Ayrıca uygun bir fiyatla satın alınabilen bu ürün, her bütçeden insanın ulaşabileceği niteliktedir.

Buzdolabı Poşeti Nasıl Kullanılır?

Buzdolabı poşetini en verimli ve etkin bir şekilde kullanmak için, içerisine saklanmak istenen gıdalar konulduktan sonra havasının alınması önemlidir. Havasız ortamda yiyeceklerin bozulma hızları azalacak, böylelikle daha uzun süre kalacaklardır. Havası alındıktan sonra şayet fermuarlı bir buzdolabı poşeti kullanılıyorsa fermuar kapatılmalı, eğer fermuarı olmayan bir poşet tercih edilmişse bir şeyle tutturma ya da elle bağlama suretiyle poşet kapatılmalıdır. Ardından serin ve karanlık bir yere yerleştirilmelidir. İçerisindeki yiyeceklerin dış etmenlere maruz kalmaması ya da dışarı koku salmamaları için poşet üzerinde yırtık ya da delik olup olmadığı kontrol edilmelidir. Buzdolabı poşetleri tek kullanımlıktır. Bir kere kullanılan bir poşetin bir daha kullanılmamasına özen gösterilmesi, gıdaları daha hijyenik ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilmek adına önem arz etmektedir.

Günlük hayatta pratiklik, kullanım kolaylığı sağlayan buzdolabı poşetleri mutfakta farklı amaçlarla kullanılıyor. Ürünleri taze tutmak ya da buzdolabı / dondurucu içerisinde güvenli bir şekilde saklamak amacıyla kullanılıyor. Pişmiş ya da çiğ ürünleri saklamak amacıyla kullanabileceğiniz buzdolabı poşetlerinin farklı boyutları üretiliyor. İçerisinde koymak istediğiniz ürünün boyutunu göz önüne alarak tercih yapabileceğiniz küçük, orta ve büyük boy buzdolabı poşetlerinin farklı materyallerden yapılan ve farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunuyor. Satın almadan önce farklı markaların buzdolabı poşeti çeşitlerine göz gezdirebilirsiniz.

 

Buzdolabı poşeti ile dolapta ya da dondurucuda saklanan ürünler tazeliğini kaybetmiyor. Yiyeceklerin tazeliğini ve tatlarını koruma amacının yanında dolap içerisinde yer alan farklı ürünlerin kokularının birbirine geçmesini engelliyor. Kilitli poşet modelleri dolap içerisinde poşetin ağzının açılma ve ürünlerin bozulma, dağılma riskini ortadan kaldırıyor ve güvenli bir şekilde gıdalarınızı saklamanıza yardımcı oluyor.

 

Farklı form ve boyutlarda üretilen parex buzdolabı poşetleri kilitli, fermuarlı ve çift kilitli gibi özelliklerde üretiliyor. İhtiyacınıza göre küçük boy ya da orta boy buzdolabı poşetleri satın alabilirsiniz. Bezelye, nohut, fasulye gibi çeşitli ürünler haşlandıktan sonra buzlukta dondurularak daha sonra kullanılıyor. Aynı zamanda et ürünlerinde porsiyonlar halinde buzdolabı poşetlerine ayrılıklara dondurucuda bekletilebiliyor. Bu tarz işlemler için uzun süre boyunca bekletilecek ürünlerin sağlam buzdolabı poşetlerinde saklanması önem taşıyor.

 

Haibrag, buzdolabı poşetleri farklı özellik ve üretici firmalar doğrultusunda farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Buzdolabı poşeti fiyatlarının uygun olmasının yanında koroplast buzdolabı poşeti çeşitleri arasında belirli dönemlerde 4 al 3 öde gibi çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Uygun fiyatlı cook buzdolabı poşeti çeşitleri ile kışlık sebze ve meyve hazırlığı yapabilirsiniz. Aynı zamanda açıldıktan sonra hava aldığında bayatlama riski olan bisküvi, çerez, baharat gibi gıdaların bayatlamasını engellemek amacıyla da kullanılıyor. Meyve, sebze, sandviç gibi ürünleri gün içerisinde yanınızda taşımak istediğinizde de hijyenik bir saklama koşulu olarak karşınıza çıkıyor.

 

Sizde ihtiyacınız olan boyuttaki ve özellikteki buzdolabı poşetini kolay bir şekilde sayfamızda bulabilir, hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.