sadsad x
asdasd

 

Koroplast - Koroplast Buzdolabı Poşeti Büyük Boy 4 Al 3 Öde
Koroplast Buzdolabı Poşeti Büyük Boy 4 Al 3 Öde
17,06 TL
14,50 TL
%15
İndirim

Aynı Gün Kargo

100 TL

 ve Üzeri Ücretsiz Kargo (İstanbul)

 

Koroplast - Koroplast Buzdolabı Poşeti Küçük Boy 4 Al 3 Öde
Koroplast Buzdolabı Poşeti Küçük Boy 4 Al 3 Öde
17,06 TL
14,50 TL
%15
İndirim

Aynı Gün Kargo

100 TL

 ve Üzeri Ücretsiz Kargo (İstanbul)

 

Koroplast - Koroplast Buzdolabı Poşeti Orta Boy 4 Al 3 Öde
Koroplast Buzdolabı Poşeti Orta Boy 4 Al 3 Öde
17,06 TL
14,50 TL
%15
İndirim

Aynı Gün Kargo

100 TL

 ve Üzeri Ücretsiz Kargo (İstanbul)

 

Koroplast - Koroplast Büyük Boy Buzdolabı Poşeti
Koroplast Büyük Boy Buzdolabı Poşeti
4,55 TL
3,87 TL
%15
İndirim

Aynı Gün Kargo

100 TL

 ve Üzeri Ücretsiz Kargo (İstanbul)

 

Koroplast - Koroplast Streç Film 15 m X 30 cm
Koroplast Streç Film 15 m X 30 cm
8,53 TL
7,25 TL
%15
İndirim

Aynı Gün Kargo

100 TL

 ve Üzeri Ücretsiz Kargo (İstanbul)

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Buzdolabı Poşeti

 

Günlük hayatta pratiklik, kullanım kolaylığı sağlayan buzdolabı poşetleri mutfakta farklı amaçlarla kullanılıyor. Ürünleri taze tutmak ya da buzdolabı / dondurucu içerisinde güvenli bir şekilde saklamak amacıyla kullanılıyor. Pişmiş ya da çiğ ürünleri saklamak amacıyla kullanabileceğiniz buzdolabı poşetlerinin farklı boyutları üretiliyor. İçerisinde koymak istediğiniz ürünün boyutunu göz önüne alarak tercih yapabileceğiniz küçük, orta ve büyük boy buzdolabı poşetlerinin farklı materyallerden yapılan ve farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunuyor. Satın almadan önce farklı markaların buzdolabı poşeti çeşitlerine göz gezdirebilirsiniz.

 

Buzdolabı poşeti ile dolapta ya da dondurucuda saklanan ürünler tazeliğini kaybetmiyor. Yiyeceklerin tazeliğini ve tatlarını koruma amacının yanında dolap içerisinde yer alan farklı ürünlerin kokularının birbirine geçmesini engelliyor. Kilitli poşet modelleri dolap içerisinde poşetin ağzının açılma ve ürünlerin bozulma, dağılma riskini ortadan kaldırıyor ve güvenli bir şekilde gıdalarınızı saklamanıza yardımcı oluyor.

 

Farklı form ve boyutlarda üretilen parex buzdolabı poşetleri kilitli, fermuarlı ve çift kilitli gibi özelliklerde üretiliyor. İhtiyacınıza göre küçük boy ya da orta boy buzdolabı poşetleri satın alabilirsiniz. Bezelye, nohut, fasulye gibi çeşitli ürünler haşlandıktan sonra buzlukta dondurularak daha sonra kullanılıyor. Aynı zamanda et ürünlerinde porsiyonlar halinde buzdolabı poşetlerine ayrılıklara dondurucuda bekletilebiliyor. Bu tarz işlemler için uzun süre boyunca bekletilecek ürünlerin sağlam buzdolabı poşetlerinde saklanması önem taşıyor.

 

Haibrag, buzdolabı poşetleri farklı özellik ve üretici firmalar doğrultusunda farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Buzdolabı poşeti fiyatlarının uygun olmasının yanında koroplast buzdolabı poşeti çeşitleri arasında belirli dönemlerde 4 al 3 öde gibi çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Uygun fiyatlı cook buzdolabı poşeti çeşitleri ile kışlık sebze ve meyve hazırlığı yapabilirsiniz. Aynı zamanda açıldıktan sonra hava aldığında bayatlama riski olan bisküvi, çerez, baharat gibi gıdaların bayatlamasını engellemek amacıyla da kullanılıyor. Meyve, sebze, sandviç gibi ürünleri gün içerisinde yanınızda taşımak istediğinizde de hijyenik bir saklama koşulu olarak karşınıza çıkıyor.

 

Sizde ihtiyacınız olan boyuttaki ve özellikteki buzdolabı poşetini kolay bir şekilde sayfamızda bulabilir, hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.