Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Colgate

Colgate, diş macunu; diş fırçası, diş ipi ve ağız bakım suyu gibi ürünler üretmektedir. Bir Amerikan markası olan Colgate, şirketin kurucusu William Colgate’in ölümünden 16 yıl sonra yani 1873 yılından itibaren satılmaya başlanmıştır. Şirket, kurulduğu ilk zamanlar sabun üreterek satışa başlamıştır.

Colgate, ürettikleri diş macunlarını ilk başlarda kavanozlarda satmaya başlamıştır. 1896 yılında, tüp şeklinde ambalaj haline getirerek, satışa sunmuştur. 1908 yılından itibaren, bu tüplü ambalaj paketlerini toplu halde üretimine ve satışına başlamıştır. 1911 yıllarının başında, ücretsiz diş macunu ve fırçası dağıtarak; çocukların ağız sağlığı eğitimine katkıda bulunmuş ve sağlıklı biçimde diş fırçalama yöntemini öğretmiştir.

1920 yılında; Avrupa, Asya, Latin Amerika ve Afrika’da faaliyete başlamış, 1928 yılında da bir sabun markası olan Palmolive ile güçlerini birleştirerek, ortaklık başlatmışlardır. Bugün, dünyanın yaklaşık 200 kadar ülkesinde satış yapan Colgate, 100’den fazla ülkede de en çok tercih edilen markalar arasına girmeyi başarmıştır. Colgate’in sağlıklı ağız bakım ürünlerine sahip olmak için haibrag.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Colgate Ağız ve Diş Sağlığı Ürünleri

Colgate hem çocuklar hem de yetişkinler için üretimine devam etmektedir. Diş ve diş etine zarar vermeyen, tamamen sağlıklı ve yumuşak biçimde üretilen diş fırçalarının yanı sıra, diş macunları da diş mineleri için oldukça güvenilirdir.

Colgate 2-5 Yaş Ekstra Yumuşak Diş Fırçası

2 ve 5 yaşları arasında çocuklar için tasarlanan bu diş fırçası, diş ve diş etine zarar vermemekle beraber, oldukça yumuşak oluşuyla da çocukların tercihidir. Sert yapıya sahip olmaması, oldukça kolay bir kullanıma yol açmaktadır. Ekstra yumuşak ve tüylü yapısı sayesinde, nazik dokunuşlara yardımcı olur. Eğlenceli tasarımı, çocuklar için ağız bakımına alışkanlık sağlamalarına destekte bulunur. Colgate 2-5 yaş ekstra yumuşak diş fırçası, çocukların vazgeçilmez tercihi.

Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Yumuşak Diş Fırçası

Komple ağız temizliğini ve bakımını; diş ve diş etlerine zarar vermeden tamamlayan bu ürün, çift taraflı kullanımı sayesinde kullanıcılarına dil ve yanak temizliği de sağlamaktadır. Çok fonksiyonlu Colgate 360 orta yumuşak diş fırçası, standart diş fırçalarıyla kıyaslandığında kötü nefes kokusuna sebep olan bakterilere de engel olur.

Çok fonksiyonlu fırça tüyleri ve fırça ucu; aynı anda dişlerin her iki tarafını da temizler, ulaşılması zor yerlere de nazik ve etkili bir bakım sağlar. Yüzeysel lekeleri temizleyerek dişleriniz parlatır ve daha beyaz olmasını sağlar.

Colgate Optic White Diş Macunu 75 ml

Günlük hayattaki kötü alışkanlıklarımız dişlerimizin sararmasına neden olabilir. Colgate Optic White diş macunu, bu sararmaların önüne geçer, mikro kristaller sayesinde de lekeleri giderir ve tartar oluşumunu engellersiniz. Günlük kullanım için üretilen bu diş macunu, diş minesi için de oldukça güvenilirdir. Colgate’in ürünleri, tavsiye edilen kullanım biçimleriyle, tüketicilerde hassasiyet artışının gözlemlediği belirtilmiştir.

Colgate 360 Ekstra Hassas Yumuşak Diş Fırçası 

Komple ağız sağlığını ve bakımını; diş ve diş etlerine bir zararı dokunmadan temizleyen bu ürün, çift taraflı kullanımı sayesinde kullanıcılarına dil ve yanak içi temizliği de sağlamaktadır. Çok fonksiyonlu Colgate 360 ekstra hassas yumuşak diş fırçası, standart diş fırçalarının engelleyemediği bakterileri de temizlemekte ekstra performans ve hijyen sağlar. Çok fonksiyonlu fırça tüyleri ve fırça ucu; dişlerin her iki tarafını da temizler, ulaşılması zor yerlere de etkili bir bakım sağlar. Yüzeysel lekeleri temizler, dişleriniz parlatır ve daha beyaz olmasını sağlar. Siz de Colgate’in tüm bu ürünlerine sahip olmak için haibrag.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.