Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Dolphin

Günümüzde eğitim görmek sıradan bir standart haline gelmiştir. Büyüklerimizden dinlediğimiz kadarıyla eskilerde eğitim görmek bir hayli zor bir meseleydi. Şimdilerde ise eğitim her bireyin yaşamak gibi temel bir hakkı olmaktadır. İnsanlar doğduklarından itibaren eğitim görmeye başlarlar. Anne karnında çıkışta belli bir süre sonra eğitim ailede başlar. Anne ve baba küçüğe hal ve tavırlarıyla eğitimi bilmeden vermeye başlar. Daha sonraları ise çocuk anaokulu ile tanışıp yeni bir öğretmen modeli ile kaynaşır. Buradan çıkan çocuk ise tabiri caizse gerçekten bir okula gitmeye başlayacaktır. İlkokul bir insanın gelişimi için en önemli basamaklardan bir tanesidir. Okuma yazmayı öğrenmek gibi en temel konuları burada öğrenmektedir. Bu yolculuk her defasında bir adım daha ilerideki öğretim basamağı ile devam eder.

Herkes en başlarda okula gitmek konusunda zorluk çekmektedir. Bunun sebebi ise yeni bir ortamla tanışmak ve daha önemlisi çocuğun güvenli alanı olan anne ve babasının yanında ayrılmasıdır. İşte bu noktada çocuğa yardımcı olabilecek birkaç temel unsur söz konusudur. Herkes zamanında renkli kalemler, güzel silgiler, büyük kalemliklerin bir çocuk için ne kadar önemli ve güzel olduğunun farkındadır. Aslına bakıldığında okul için bu malzemeler çocuğa heves vererek okul anlamında onu teşvik eder. Dolphin markası ise bu konuya parmak basmaktadır. Çocuklar için kırtasiye malzemeleri üreten Dolphin kısa sürede insanların kırtasiye alışverişlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bir çocuk için renkli kalemler ve silgiler kullanmanın ne kadar önemli olduğunun farkında olan Dolphin ürettiği ürünleri bu konuya özen göstererek bizlerin karşısına sunmaktadır.

Çocuğunuzun Güvenliği İçin Dolphin

Çocukların her şeyden daha önemlisi sağlığıdır. Bir çocuğun normal bir şekilde gelişebilmesi için sağlığı ön planda olmalıdır. Sağlıklı bir çocuğun gelişimi hem hızlı hem de güzel bir şekilde olacaktır. Bundan dolayı çocuklarımızın sağlığına oldukça önem vermeliyiz. Bu noktada bütün iş anne ve babaya düşmektedir. Çocukları daha yetişkin bir birey olmadığından neyin ona zarar vereceğini tam seçemeyebilir. Yani anne ve babanın bu konudaki hassasiyeti çocuğun gelişimini çok büyük derecede etkilemektedir. Dolphin markasının ürünlerinin tamamı çocuklarınız için sağlık açısından herhangi bir kusur yaratmayacak şekilde üretilmektedir. Gerekli sağlık kontrollerinin tam olarak yapılması ve üretilen kırtasiye malzemelerinin fiziksel bir zarar vermeyecek şekilde ebeveynlerin karşısına çıkarılmaktadır. Bundan dolayı çocuğunuza aldığınız Dolphin marka ürünlerin herhangi bir zarar potansiyeli taşımadığını bilmenizi isteriz.

Dolphin Markasında İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey Var

Okullar açılma sürecine girdiğinde veli ve öğrencilerde bir heyecan başlamaktadır. Bu heyecanın sebebi ise yeni bir eğitim öğretim yılının başlamasıdır. Özellikle küçük öğrencilerimiz okul açısından daha heyecanlı olacaklardır. Okul demek tahtanın önünde ders dinlediğimiz yer demek değildir. Okul demek arkadaşlık demektir. Okul demek eğlenceli oyunlar demektir. Okul demek koşmak eğlenmek demektir bu küçük arkadaşlarımız için. Bundan dolayı her okul yılının başlangıcında herkesten daha heyecanlı şekilde bu minikler heyecanlı olacaktır. Hocalarımızın okulun başında bizlere dağıttığı ihtiyaç listelerini tamamlamak için uğraşırız. Özellikle küçük öğrencilerimiz için bu listeler çok büyük önem arz etmektedir. Her eksiğin kusursuz bir şekilde tamamlanması onlar için bir asker disiplini arz etmektedir. Özellikle defterlerde hocanın söylediği sayfa sayısının ne bir sayfa aşağısı ne de bir sayfa yukarısı olmayacaktır. Ama sizlere çok güzel haberlerimiz var. Herhangi bir zahmete gerek kalmaksızın sitemize girerek Dolphin marka kırtasiye malzemelerinin dakikalar içerisinde sipariş edebilirsiniz. Kırtasiye kırtasiye gezmeye gerek kalmadan birkaç saniye içerisinde küçük arkadaşlarımızın her türlü ihtiyacını giderebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.