Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Domestos

Domestos, ilk kez 1929 yılında İngiltere’nin kuzey doğusunda yaşayan, bir endüstri kimyageri de olan Wilfred Handley tarafından üretilmiştir. Kapıları gezen satış elemanları tarafından, müşterilerin kapı önüne çıkarttıkları kavanozlara konularak satışına başlanmıştır. 1961 yılında ise Unilever firmasının bünyesine dâhil olmuştur. Domestos, ürünlerinin içinde çamaşır suyu içeren bir madde bulundurmaktadır ve Unilever tarafından üretilen bir ev temizliği markasıdır.

Domestos, Hindistan ve Filipinler’de Domex markası ile Japonya’da ise Domesuto markası ile ünlü bir temizleyici marka olarak bilinir. Hollanda’da Clorix adı altında satışa sunulan Domestos, Vietnam; Arjantin ve Brezilya’da Vim adı altında satışa sunulurken, başka ülkelerde de Klinex adı altında satışı yapılmaktadır. Domestos markasının Türkiye’deki ürünleri şu şekildedir:

 • Dağ esintisi, Kar Beyazı, Okaliptüs Ferahlığı ve Limon Ferahlığı gibi farklı kokularla Domestos Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu
 • Özel dizayn edilmiş kapağıyla, yoğun kıvamlı çamaşır suyunu her yere ulaştıran 7’li Püskürtme Sistemi
 • Domestos Hijyenik Temizlik Spreyi
 • Domestos Tuvalet ve Rezervuar Blokları
 • Domestos Sıfır Kireç

Domestos Ürünleri

Türkiye’de hali hazırda en çok kullanılan çamaşır suyu markalarından birisi olan Domestos’un ürünleri şu şekildedir:

Domestos Pratik Yüzey Spreyi 200 ml 

Domestos’un pratik yüzey spreyi yüzde seksen alkol içerir ve temas edilen yüzeylerde maksimum hijyen ve verimlilik sağlar. Ev içinde sık temas edilen kapı; kapı kolu, masa, sandalye vb. gibi yerlerde kullanım için uygundur, dilerseniz telefonunuzu bile temizleyebilirsiniz.

Dışarıdan gelen bir ürüne hijyenik açısından temkinli davrandığımızdan dolayı, evin içerisine dışarıdan giren ya da dışarıda kullandığımız kargo, anahtarlık, alışveriş arabası vb. gibi her türlü alanda ve eşyada kullanabilirsiniz.

Domestos WC Blok 5 Adet Güç Çam Ferahlığı 55 GR

Domestos’un 5’li güç çam ferahlığı ürünü tuvaletinizdeki her yere uzun süreli ferahlık sağlayarak temizler. Formülündeki zengin içerikler sayesinde her sifon çektiğinizde leke çıkarıcı özelliği ve yoğun köpüğüyle tuvaletin temizliğini sağlarken; öte yandan ferahlık etkisi ve hoş kokusuyla tuvaleti mükemmel bırakır.

5’li güç etkisi; hijyen, kalıcı koku, parlaklık, temizleyici köpük ve kireci önleme etkisi içermektedir. En yoğun kirleri ve kötü bakterileri de bu özellikleri sayesinde söker atar. Mikropları ve istenmeyen kokuları gidererek ev temizliğine katkıda bulunur.

Domestos Kar Beyazı Esintisi Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu 3240 ml

Hem çamaşırlarınızı yıkarken hem de ev temizliği yaparken kullanabileceğiniz bu ürün, bakterileri ve mikropları etkin formülü sayesinde ev temizliğini de sağlıklı bir hale getiriyor.

Domestos Çam Ferahlığı Kokusu Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu 3240 ml

Evin hijyen ve temizlik konusunda bütün sıkıntılarını giderebilecek olan Domestos Çam Ferahlığı Ultra Yoğun Çamaşır Suyu, tuvaletlerdeki lekelerden kurtulmanız için ekstra temizlik sağlar.

Domestos Dağ Esintili Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu 750 ml

Tuvaletteki kirleri ve lekeleri ortadan kaldırır, maksimum hijyen ve parlaklık da sağlar. Tuvalet ve banyolarınızı temizlediğinizde maksimum verim sağlar. Siz de bu ürünleri satın almak istiyorsanız, haibrag.com adresini ziyaret edebilir, ürünleri inceledikten sonra dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz!

Domestos Diğer Ürünleri

Türkiye’de en çok tercih edilen çamaşır suyu markalarından birisi olan Domestos’un diğer ürünleri şu şekildedir:

 • Domestos Hijyenik Köpük Kutup Ferahlığı 450 ml – 3 Adet İçeren Paket
 • Domestos Cif + Domestos Temizlik Paketi
 • Domestos Sıfır Klor Hijyenik Sprey Matik – 2’li Paket
 • Domestos Maksimum Hijyen Pratik Yüzey Temizlemek için Mendil 45 Adet
 • Domestos Beyaz ve Açık Renkli Çamaşırlar için Hijyenik Leke Çıkarıcı 1 Litre 2’li
 • Domestos Mini Temizlik Paketi
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.