x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Elidor

Elidor, Unilever şirketine ait bir şampuan markasıdır. Esas ismi "Sunsilk" dir. Bazı ülkelerde "Elidor", "Seda" ve "Sedal" isimlerinde satılmaktadır. Elidor 1954 yılında İngiltere’de piyasaya sürülmüştür. 1959 yılında ise toplam 18 ülkede satılmıştır. Kuru saçlar için Elidor krem şampuan 1956 yılında başlatılmıştır. 1960 yılında enfeksiyonlu kafa derisi için Allantoin içere Sunsilk Tonik şampuanı çıkartıldı. 1962 yılında Sunsilk farklı saç tipi olarak tasarlanmaya başlandı. Sunsilk kendini geliştirerek 1966 yılında farklı ve yeni seriler çıkarttı. Öncelikle saçları yumuşak ve şekil verilebilir hale getirmek için zeytinyağlı şampuan tanıtılmıştır. Daha sonra yağlı saçları doğal parlaklığa dönüştüren limonlu şampuan tanıtılmıştır. 1966 yılında Sunsilk ilk kez saç bakımı için saç spreyi çıkarttı ve onu tanıttı. 1969 yılında Sunsilk ürünleri cam şişe kullanımı yerine PVC ambalajlarının içinde piyasaya sürülmüştür. Sunsilk yağlı, kuru ve normal saçlar için çeşitlerini 1971 yılında çıkartmıştır. Sunsilk 1973 yılında aerosol losyon tanıtımı yaptı ve 1985 yılında şekillendirici köpük serisini çıkartmıştır.1993 yılında kadınlar için çeşitliliği arttırmak amacıyla şampuan ve krem serisi başlatmıştır. Elida Saç Enstitüsü bu çeşitlilik konusunda araştırma yaparak piyasaya farklı ürünler ve fikirler sürmüştür. Sunsilk tanıtımı için ünlülerin yardımından yararlanmıştır. Siz de Elidor’un ürünlerini inceleyip, satın almak istiyorsanız, haibrag.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Elidor Doğanın Enerjisi Hindistan Cevizi Yağı Şampuan 650 ml

Hindistan cevizi kuru ve mat saçları canlandırır ve nemlendirir. Kırılma karşıtı olan bu şampuan hindistan cevizi yağı içeren özel formülüyle saçları güçlendirerek parlaklık kazandırır. Özel formülü ile saçları uzatırken aynı zamanda ihtiyacı olan nemi sağlar ve saç uçlarındaki kırıkları onarmaya yardımcı olur. Saçları uzarken canlı uzamasına yardımcı olduğu gibi aynı zamanda kırık oluşmasını da önlemektedir.

Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Şampuan 650 ml

Çam terebentin ve biotin olarak bilinen B7 vitamini içeren formülü ile saçları besler aynı zamanda kırılgan ve çabuk yıpranan saçları onarıp daha hacimli gözükmesine yardım etmektedir. İçindeki özel formülü sayesinde saçları dipten besler ve sağlıklı bir görünüme kavuşturur.

Elidor Anında Onarıcı Bakım Şampuan 650 ml

Yeniden yapılandırma sağlamakla birlikte Elidor onarıcı bakım şampuanı kalsiyum ve keratin içermesinden dolayı 5 yıkamadan sonra sağlıklı, parlak ve hacimli görünen saçlara kavuşmanızı sağlar. Saç yüzeyinde yıpranmış görüntüyü tamamen yok eder ve saça nem sağlayarak ışıltılı görünmesini sağlamaktadır.

Elidor Güçlü ve Parlak Serum Saç Bakım Kremi 350 ml

İçerisindeki özel formülü ve içerdiği vitaminler sayesinde saçları daha parlak bir görünüme kavuşturarak daha dayanıklı hale getirmektedir. Saç telini kaplayarak parlak bir görünüm sunar. Saçları nemlendirerek yıpranmış görünümü ortadan kaldırmaktadır.

Elidor Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan 650 ml

Her şampuan sonrası kullanılan Elidor saç dökülmelerine karşı olan şampuan saçlara bakım yapar ve saçların koparak dökülmesine engel olur. İçerdiği formülü saçları dayanıklı yapmakla kalmayıp aynı zamanda besler. Bu nedenle saçlar daha da kuvvetlenir saçta kopma veya bakımsız yoluk bir görüntü kesinlikle olmaz.

Elidor İpeksi Yumuşaklık Şampuanı 650 ml

Hafif ve doğal yağlar olan argan ve babassu yağlarının bol kullanıldığı Elidor ipeksi yumuşaklık şampuanında bu yağlardan dolayı saçın dokusunu ve görüntüsünü yumuşak yapmakta oldukça iddialı bir şampuandır. En kuru ve sert olan saçları bile kullanıldığında yumuşacık bir hale getirebilir. Saçları dipten uçlara kadar besleyerek parlak bir görünüm elde etmektedir. Siz de Elidor’un ürünlerini inceleyip, satın almak istiyorsanız, haibrag.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.