sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Epson

Epson markası “Electronic Printer SON” isminin kısaltması olmakla beraber oldukça başarılı bir mürekkep kartuşu markasıdır. Zamanında SEIKO markasına bağlı olan Epson günümüzde bağımsız bir markadır. Oldukça kaliteli kartuşlar üretmesinden dolayı yazıcı işinde uğraşan büyük bir kitle Epson markasını tercih etmektedir. Kaliteli kartuş üretmesine rağmen oldukça uygun fiyatlı satışlar yapması, müşterilerini daimî yapan faktörlerden biridir. Yüksek basım kalitesine ulaşmanızı sağlayan Epson, en başarılı kartuş markalarından biridir. Epson markası toner ve kartuş alanında en kaliteli ürünleri üreten bir markadır. 1942 yılından bu yana hizmet veren bir marka olmasından ötürü oldukça başarılıdır. Japonya’da kurulmuş olan Epson, yaklaşık 80 yıldır hizmet vermektedir. Eğer siz de kartuş ve toner kullanmaktaysanız Epson markasını güvenle tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar boyu üretim yapan Epson en kaliteli kartuşları üretmektedir. Çok uluslu bir marka olmasından ötürü pek çok ülkede oldukça başarılı satışlar yapmaktadır. Epson markasının dünya pazarındaki yeri epey büyüktür.

Epson Marka Kartuş Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Epson markası yaklaşık 80 yıllık tecrübe ile en kaliteli kartuş ve toner üretimini yapmaktadır. Epson markasını tercih ederek yaptığınız baskıların kalitesini arttırabilirsiniz. Ek olarak yaptığınız baskıların kalıcı olmasını, renklerin daha canlı olmasını Epson marka kartuşlar ile sağlayabilirsiniz. Kaliteli baskı Epson marka kartuş kullanımından geçmektedir. Çeşitli gramajlarda satılabiliyor olmasından ötürü ihtiyacınıza göre satın alarak kullanabilirsiniz. Siyah, sarı, kırmızı ve mavi renklerde satılan Epson marka kartuşlardan oldukça memnun kalacaksınız. Epson markası ile yaptığınız baskılar uzun süre boyunca hiç solmadan ilk günkü canlılığını koruyacaktır. Çeşitli tiplerde kartuşları Epson markası en kaliteli şekilde üretmektedir. Her yazıcıya uygun kartuş bulmak Epson markasında mümkündür. Dilediğiniz tip ve gramajda kartuşu Epson markası oldukça kaliteli bir şekilde üretmektedir.

Epson Markasının Kartuş Tipleri Nelerdir?

Kartuşlu yazıcılar hem daha kaliteli hem de daha uygun fiyatlı baskılar yapmanıza yardımcı olacaktır. Bunun için de elbette ki kartuşa ihtiyacınız vardır. Günümüzde Epson markası kartuş sektöründe en çok tercih edilen markalardan biridir. Epson markası pek çok kartuş tipi üretmektedir. T66444A, T03V14A, T00S44A, C13T77414, C13T00Q140 ve C13T00R440 tipteki kartuşları Epson markası oldukça başarılı ve kaliteli bir şekilde üretmektedir. Kullandığınız yazıcı ile en uyumlu olan kartuşu seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Siyah, mavi, kırmızı ve sarı renklerde olan bu kartuşların dilerseniz gramajlarını farklı seçebilirsiniz. Epson markası 65, 70, 127 ve 140 gramlık ürünler üretmektedir. Gördüğünüz üzere Epson markası pek çok çeşitte kartuş üretimi yapmaktadır. Yazıcınıza en uygun olan kartuşu Epson markasından tercih ederek kaliteli baskılar elde edebilirsiniz.

Sağlığa Zararsız Kartuş ve Tonerler

Toner ve kartuş dendiğinde akla hemen kimyasal maddeler gelmektedir. Kimyasallar vücudumuzda özellikle gözler ve ağız burun gibi açık yerlerde önemli zararlara neden olabilmektedir. Her işte olduğu gibi toner ve kartuş işinde de önemli olan insan sağlığıdır. Zira insanlar her şeyi geri kazanabilir ama bir kere sağlık bozulursa herhangi bir şekilde geri kazanması mümkün değildir. Bundan dolayı insanın en önemli varlığı sağlığıdır. Epson markası ise insanların sağlığına son derece özen gösteren bir marka olarak göze çarpmaktadır. Özellikle evimize aldığımız bir yazıcıda çocuklarımızda kullanacağından kartuş ve tonerin sağlıklı olması önemli bir husus olacaktır. Epson markası ise hem bizim hem de çocuklarımızın sağlığı açısından önemli derecede güvenlidir. Elbette toner ve kartuş gibi kimyasallar ne kadar güvenli olursa olsun özellikle göz ve ağza temas ettiğinde önemli sorunlara yol açabilir. Epson markası ise bu zararları en aza indirmektedir.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.