x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Etiket

Termal, plastik bazlı, baskılı ya da yıkama talimatı gibi seçenekleri bulunan etiketlerin, birçok kullanım alanına yönelik zengin ürün çeşitliliği bulunuyor. Lazer etiketler, yazıcı veya fotokopi makinelerinde tabaka halinde üretilirken, kağıt bazlı etiketler ise basım aşamasında ribona ihtiyaç duymuyor. Termal etiketler, kağıt bazlı etiketlere nazaran içeriğinde dış etkenlere karşı kimyasallar barındırarak ürünün daha uzun süreli kullanıma sahip olmasına olanak tanıyor. Termal etiket çeşitleri pos cihazı ve yazar kasa gibi termal cihazlarda kullanıma yönelik özel olarak tasarlanıyor. Yıkama talimatı olarak kategorize edilen etiketlerin yapışkanlı ve yapışkansız seçeneklerine de rastlamak mümkün.

 

Etiket fiyatları marka, boyut, içeriğinde kullanılan malzemeler ve adet gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösteriyor. Farklı kullanım alanlarına hitap eden etiketlerde de fiyat farkına rastlamak olası bir durum haline geliyor. Koruyucu astar, yapışkan tabaka ve yüzey malzemesi olarak üç farklı katmana sahip olan beyaz etiket seçenekleri, ofis ya da ev kullanımında tüm yüzeylerde kalıcı bir yazı ya da grafik alanı elde etmenize yardımcı oluyor. Bu tür etiketlerin yüzeyine lazer ya da püskürtmeli yazıcılarda istenilen yazı ya da grafik kolaylıkla yazdırılabiliyor. Su ve nem gibi durumlara karşı dayanıklılık gösteren yapışkanlı boş etiketlerin yüzeyi altında bulunan yapışkan, ahşaptan metale birçok alana etkin bir şekilde uyum sağlıyor.

 

Haibrag, alanında öncü markaların birçok kullanım alanına yönelik etiket seçeneklerini cazip fiyatlarla bir araya getirerek tek bir çatı altında buluşturuyor. Etiketler, ürünün son kullanma tarihini, kullanım talimatlarını ve fiyatını belirtmek üzere cam, plastik ya da metal gibi satışa sunulan birçok ürünün ambalajlarına yapıştırılıyor. Tanex, termalden kağıda birçok farklı materyalden elde edilen ürünlerini üstün kalite malzemeler kullanarak alıcılarına sunuyor. Etiket seçeneklerinin kumaş materyalden üretilen modelleri, tekstil ürünlerinin kumaşına sabitlenerek markasını ve yıkama talimatlarını belirtmek amacıyla yaygın olarak kullanılıyor. 

 

Sitemizden uygun fiyatlı ve geniş kullanım alanlarına yönelik etiket çeşitleri içerisinden ihtiyaç ve kriterlerinize uygun modeli bulabilir, dilediğiniz ürünü tekli ya da birden fazla adet seçeneği üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.