sadsad x
asdasd

 

Fairy - Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 650 ml Fairy - Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 650 ml (1)
Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 650 ml
49,49 TL

Aynı Gün Kargo

 

Fairy - Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Platinum Hijyen Limon 750 ml
Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Platinum Hijyen Limon 750 ml
74,69 TL
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Fairy

 Bulaşık yıkamak eylemi, yemek yeme ya da bir şeyler içme işlerinin yapıldığı tüm alanlarda gerçekleştiriliyor. Bulaşıkların temiz bir şekilde yıkanmış olması ise hem hijyen hem de sağlık açısından büyük önem arz ediyor. Üretime başladığı ilk günden itibaren kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alan Fairy markası, kaliteli ürün üretimleriyle kişilerin beğenisini kazanıyor.

 Markanın ürettiği ürünler arasında hem elde yıkamak hem de bulaşık makinesinde yıkamak için tasarlanmış seçenekler bulunuyor. Limon kokulu bulaşık makinesi deterjanı çeşitleri kapsül şeklinde dizayn ediliyor. Dış çevresinde yer alan jelatini çıkarmadan makineye atmanız yeterli. Sahip olduğu özel yapı sayesinde bulaşık yıkanırken dış jelatin kendiliğinden eriyor. Bu açıdan oldukça hijyenik olan ürünler kişilerden tam not almayı başarıyor.

 Bulaşık makinesi kapsülleri özel yağ sökücü etkisiyle en zorlu ve yağlı bulaşıkların bile tertemiz olmasını sağlıyor. Üçü bir arada şeklinde satışa sunulan ürünler ise oldukça güçlü bir formüle sahip. Bu sayede bulaşıkları akıtma gereği dahi duymadan makineye atma şansınız ortaya çıkıyor. Üstelik yıkama sonrasında kişilerin karşılaştığı kusursuz sonuç memnuniyet oranının en üst seviyelere çıkmasında etkili oluyor.

 Fairy marka bulaşık makinesi kapsül çeşitleri çoklu adetlerin yer aldığı paketler halinde satışa sunuluyor. Paketlerin içerisinde bulunan kapsül sayısı ise değişiklik gösteriyor. Serin ve kuru yerlerde muhafaza edildiği takdirde makine tabletlerini uzun süre kullanma şansınız mevcut.

 Elde yıkamak için tasarlanan Fairy bulaşık deterjanı çeşitleri ise limon ve portakal kokulu olarak iki ayrı gruba ayrılıyor. Az miktarda kullanımlarda dahi çok oranda bulaşıkları tertemiz yıkamanız mümkün. Ayrıca ürünler ocak temizliğinde de oldukça etkili. Kolay köpüren yapısı ve yumuşak kıvamı bulaşıkları daha rahat yıkamanızı sağlıyor.

 Fairy markalı tablet ve sıvı bulaşık deterjanı çeşitleri arasında fiyat farklılıkları bulunuyor. Tabletlerin fiyatını etkileyen en temel faktör paketlerin içerisindeki sayı. Sıvı deterjanlarda ise aynı durum gramaj oranına bağlı olarak şekil alıyor.

 Bulaşıklarınızın tertemiz olmasını sağlayacak Fairy bulaşık deterjanı çeşitlerine Haibrag kalitesiyle kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sipariş verip en avantajlı rakamlarla dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Fairy 1989 yılında satılmaya başlanmıştır. O yıllarda sadece İngiltere’de üretilen Fairy, daha sonraki senelerde Avrupa’ nın bazı diğer ülkelerinde de satışa sunulmaya başlanmıştır. Fairy İngilizcede peri anlamına gelmektedir. 1900 yılında piyasaya sabunları sunulmuştur. O yılda Fairy sabunları satmak yerine düzenlenen paralı bir yarışmada olmak için çıkartılmış ve katıldığı yarışmayı kazanmıştır. 1920 de Fairy ulaşım araçlarına ilanlar koyarak adını ufaktan duyurmaya başlamıştır. 1950 yılında markayı tekrar yapılandırarak sabun yerine sıvı deterjan üretimine başlanmıştır. 1950’ de Birleşik Krallık dışında satılmıyordu. Daha sonraki yıllarda Fairy kendini geliştirip başka ülkelerde de satışına başlamıştır. Şu an dünyada toplam 180 ülkede satılmaktadır. Siz de Fairy’ nin ürünlerini inceleyip, satın almak istiyorsanız, haibrag.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Fairy Platinum Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 90 x 2

Tertemiz bulaşıklar için Fairy platinum hepsi bir arada bulaşık makinesi tabletini denemelisiniz. Fairy bulaşık makinesi tableti yemek kalıntılarını temizlemekle kalmayıp aynı zamanda zorlu yağları çıkartarak bulaşıklarınızın parlak görünümünü asla kaybetmeden tertemiz yapmaktadır. Bulaşıklarınızı asla matlaştırmaz. Fairy bulaşık makinesi tableti yüksek sıcaklıkta bile çok iyi etki göstermektedir. Kısa programda bulaşıklarınızı tertemiz yapar. İçindeki tuz etkisi ise gümüş ya da cam eşyalarınızı korumaya yardımcı olup kesinlikle zarar vermez.

Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 650 ml

Fairy’ nin tek bir damlası, bulaşık yıkarken beklenilen temizliği ve hijyeni size sağlamaktadır. İçerisindeki özel formülü ile yağı anında yumuşatır ve temizler. Bulaşıklarınızı pırıl pırıl yaparak temiz bir görüntü kazanmasına yardımcı olur. Bir şişe Fairy normal bir bulaşık deterjandan kat kat daha fazla bulaşık yıkamaktadır. Normal bulaşık deterjanlarında yağ ve kiri çıkartmak için çok fazla deterjan kullanılırken, Fairy’ de tek bir damla bütün bulaşıkları yıkamak için yeterli olacaktır. Uzun süreli ve bol köpüklü Fairy, aynı zamanda eşsiz limon kokusuyla bulaşıklarınızdaki yemek artığı kokusunu gidererek hoş bir koku bırakmaktadır.

Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 84’ lü

Fairy bulaşık makinesi tableti sıvı ve toz kısmı tek bir kapsülde birleştirerek tüm gün beklemiş ve çıkması zor olan yağ lekesi gibi en inatçı ve kalıcı lekeleri bile kolayca çıkarmaktadır. Diğer bulaşık makinesi tabletlerine göre daha çabuk çözünmektedir. Böylece içeriğindeki formül bulaşıklara kolay ve hızlı etki etmektedir. Bulaşıklarda kesinlikle kalıntı bırakmaz. En üst düzey temizlik yapmaktadır. Aynı zamanda eşsiz limon kokusuyla bulaşıklarınızda kötü kokuyu alarak hoş ve ferah limon kokusu bırakmaktadır.

Fairy Professional Limon Kokulu Bulaşık Deterjanı 5 kg

Fairy limon kokulu bulaşık deterjanı mutfakta bulaşıkları ya da mutfak ürünlerini temizlemekle kalmayıp aynı zamanda diğer yüzeylerin ön yıkaması ya da temizlenmesi için de kullanılmaktadır. Pencere, ayna veya koltuk takımı gibi evdeki bazı eşya ve yüzeyler için de kullanıma uygundur. Yağları ve kirleri kolayca ve hızlı çözen Fairy Professional limon kokulu bulaşık deterjanı ile ekonomik boyu olan 5 litrelik boyu uzun süre rahatça kullanabilirsiniz. Az miktarda kullanarak çok miktarda bulaşık yıkayabilirsiniz. Uzun süre devam eden köpüklü formülü ile bulaşıklarınızı her türlü kalıntıdan temizler. Tek bir damlası bile oldukça yoğun köpüren Fairy bulaşık deterjanı etkisini çok uzun süre sürdürmektedir. Fairy bulaşık deterjanı içerisindeki limon aromasıyla size ferahlatıcı ve temiz olduğunuza emin olduğunuz bulaşıklar sunarak içinizi ferah tutmanızı sağlayacaktır. Siz de Fairy’ nin ürünlerini inceleyip, satın almak isterseniz, haibrag.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.