sadsad x
asdasd

 

Fairy - Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 70'li Fairy - Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 70'li (1)
Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 70'li
90,53 TL
81,48 TL
%10
İndirim

 

Fairy - Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti Limon 60'lı Fairy - Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti Limon 60'lı (1)
Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti Limon 60'lı
104,33 TL
93,90 TL
%10
İndirim

 

Fairy - Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Portakal 650 ml Fairy - Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Portakal 650 ml (1)
Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Portakal 650 ml
10,31 TL
9,28 TL
%10
İndirim

 

Fairy - Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 650 ml Fairy - Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 650 ml (1)
Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 650 ml
11,52 TL
10,37 TL
%10
İndirim

 

Fairy - Fairy Platinum Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 90x2 Fairy - Fairy Platinum Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 90x2 (1)
Fairy Platinum Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 90x2
280,58 TL
252,52 TL
%10
İndirim

 

Fairy - Fairy Platinum Plus Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 40'lı Fairy - Fairy Platinum Plus Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 40'lı (1)
Fairy Platinum Plus Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 40'lı
82,15 TL
73,94 TL
%10
İndirim

 

Fairy - Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 84'lü Fairy - Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 84'lü (1)
Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 84'lü
125,16 TL
112,64 TL
%10
İndirim

 

Fairy - Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 120'li
Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Tableti Limon 120'li
146,75 TL
132,07 TL
%10
İndirim

 

Fairy - Fairy Professional Limon Kokulu Bulaşık Deterjanı 5 kg
Fairy Professional Limon Kokulu Bulaşık Deterjanı 5 kg
74,35 TL
66,91 TL
%10
İndirim
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Fairy

 Bulaşık yıkamak eylemi, yemek yeme ya da bir şeyler içme işlerinin yapıldığı tüm alanlarda gerçekleştiriliyor. Bulaşıkların temiz bir şekilde yıkanmış olması ise hem hijyen hem de sağlık açısından büyük önem arz ediyor. Üretime başladığı ilk günden itibaren kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alan Fairy markası, kaliteli ürün üretimleriyle kişilerin beğenisini kazanıyor.

 Markanın ürettiği ürünler arasında hem elde yıkamak hem de bulaşık makinesinde yıkamak için tasarlanmış seçenekler bulunuyor. Limon kokulu bulaşık makinesi deterjanı çeşitleri kapsül şeklinde dizayn ediliyor. Dış çevresinde yer alan jelatini çıkarmadan makineye atmanız yeterli. Sahip olduğu özel yapı sayesinde bulaşık yıkanırken dış jelatin kendiliğinden eriyor. Bu açıdan oldukça hijyenik olan ürünler kişilerden tam not almayı başarıyor.

 Bulaşık makinesi kapsülleri özel yağ sökücü etkisiyle en zorlu ve yağlı bulaşıkların bile tertemiz olmasını sağlıyor. Üçü bir arada şeklinde satışa sunulan ürünler ise oldukça güçlü bir formüle sahip. Bu sayede bulaşıkları akıtma gereği dahi duymadan makineye atma şansınız ortaya çıkıyor. Üstelik yıkama sonrasında kişilerin karşılaştığı kusursuz sonuç memnuniyet oranının en üst seviyelere çıkmasında etkili oluyor.

 Fairy marka bulaşık makinesi kapsül çeşitleri çoklu adetlerin yer aldığı paketler halinde satışa sunuluyor. Paketlerin içerisinde bulunan kapsül sayısı ise değişiklik gösteriyor. Serin ve kuru yerlerde muhafaza edildiği takdirde makine tabletlerini uzun süre kullanma şansınız mevcut.

 Elde yıkamak için tasarlanan Fairy bulaşık deterjanı çeşitleri ise limon ve portakal kokulu olarak iki ayrı gruba ayrılıyor. Az miktarda kullanımlarda dahi çok oranda bulaşıkları tertemiz yıkamanız mümkün. Ayrıca ürünler ocak temizliğinde de oldukça etkili. Kolay köpüren yapısı ve yumuşak kıvamı bulaşıkları daha rahat yıkamanızı sağlıyor.

 Fairy markalı tablet ve sıvı bulaşık deterjanı çeşitleri arasında fiyat farklılıkları bulunuyor. Tabletlerin fiyatını etkileyen en temel faktör paketlerin içerisindeki sayı. Sıvı deterjanlarda ise aynı durum gramaj oranına bağlı olarak şekil alıyor.

 Bulaşıklarınızın tertemiz olmasını sağlayacak Fairy bulaşık deterjanı çeşitlerine Haibrag kalitesiyle kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sipariş verip en avantajlı rakamlarla dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.