Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Fonksiyonel Dosya

 

Günlük hayatınızda, iş yaşamınızda ya da eğitim hayatınızda resmi ve kişisel belgelerinizi düzenli bir şekilde muhafaza edebilmek için kullanabileceğiniz en kolay yöntem dosyalama yöntemi olarak ortaya çıkıyor. Fonksiyonel dosya çeşitleri arasından kullanımını en kolay ve kendinize uygun gördüğünüz dosya çeşitlerini satın alarak belgelerinizi düzenleyebilir ve korunaklı bir şekilde arşivleyebilirsiniz.

 

Düzenli olarak hastaneye kontrole giden ve tahlil yaptıran biriyseniz hastane tahlil sonuçlarınızı, okul kayıt işlemleri sırasında ortaya çıkan belgelerinizi ya da evinizin faturaları gibi kişisel ve gündelik hayatınızın bir parçası olan belgeleri saklamak son derece önemli oluyor. Dijitalleşen dünyada çeşitli belgeler internet ortamında kimi zaman kaybolabiliyor. Bu nedenle evraklarınızı somut olarak arşivlemeniz son derece güvenli bir yöntem olarak kullanılabiliyor.

 

Özellikle adli işlemlerde kullanılan dava dosyası avukatlık gibi mesleklere sahip kişiler tarafından sıkça tercih ediliyor. Aynı şekilde mahkeme dosyası çeşitleri de hukuk eğitimi alan ve profesyonel olarak bu alanda çalışan kullanıcılar tarafından satın alınıyor.

 

Öğrenciler için farklı derslere ait fotokopi ve özel ders notlarını düzenli bir şekilde saklamak için son derece kullanışlı olan çıtçıtlı dosya modellerinizde haibrag sizlere sunuyor. Dosya çeşitleri farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretiliyor. Kırmızı, pembe, mavi, siyah, beyaz, yeşil, turuncu, sarı gibi farklı renk seçeneklerine sahip dosya çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. A3 boyutundaki belgelerinizi en iyi A3 dosya çeşitlerinde muhafaza edebilirsiniz. Çoğu dosya modeli standart kağıt boyutu olan A4 boyutta üretiliyor. A4 dosya çeşitleri arasından uygun fiyatlı ve beğendiğiniz tasarımlara sahip modelleri tercih edebilirsiniz.

 

Fonksiyonel dosya fiyatları birçok kırtasiye ürünleri gibi oldukça uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Profesyonel iş yaşamında bulunan kullanıcılardan öğrencilere kadar birçok farklı bütçeye sahip kullanıcının satın alabileceği fiyat aralığına sahip olan dosya çeşitleri son derece kaliteli bir şekilde üretiliyor. Sizde ihtiyacınıza uygun olan dosya çeşitleri arasından tercih yapabilir ve uzun yıllar boyunca yıpranmadan dosyalarınızı kullanabilirsiniz.

 

Günlük hayatınızdan iş yaşamınıza kadar birçok farklı alanda kullanım kolaylığı sunan dosya çeşitlerini hızlı ve güvenilir bir bir şekilde hemen sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.