x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

 

Master - Master Kablo Bağı 3.6 X 300 mm Beyaz
Master Kablo Bağı 3.6 X 300 mm Beyaz
24,98 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kablo Bağı Çeşitleri ve Fiyatları

Genellikle plastik, naylon, paslanmaz çelik ve kauçuk gibi materyaller kullanılarak üretilen kablo bağı seçenekleri, birden fazla kablonun düzenli bir şekilde durmasına yardımcı olma amacıyla birbirlerine bağlayan elektronik ekipmanlar içerisinde yer alıyor. Birçok renk ve boyut seçeneğine rastlayabileceğiniz bağların uç kısmında bulunan tırtıklı kilit mekanizması, kabloların etrafına sarılan bağın diğer ucuyla tutturularak kelepçenin istenilen boyuta getirilmesi görevini üstleniyor. Ofis veya ev içerisinde elektronik aletlerin yoğun olduğu bölgelerde kablo kalabalığından kurtulmanıza yardımcı olan bağlar, birçok kablo türü ile uyumluluk göstererek çok amaçlı kullanım elde etmenize yardımcı oluyor.

 

Plastik kelepçe olarak da bilinen kablo bağları, kalın ya da çoklu kablolarda dahi kullanılabilirlik açısından uzun boyutlarda üretiliyor. Kablo bağlarının plastik seçenekleri, dişli kilidi sayesinde bağlanan kabloların birbirlerine tutturulduktan sonra kabloların dağılmasını önlüyor. Ayrıca bu tür elektrik elemanları, kabloların birbirlerine dolaşmalarını ve kişilerin kablolara takılması sonucu kabloların ezilerek hasar alması durumunun da engellenmesine yardımcı oluyor. Pratik kullanıma sahip olan kablo kelepçelerini kullanırken yalnızca bir araya getireceğiniz kabloların çevresine bağı sararak kilidi bağdan geçirmeniz yeterli oluyor. Elektrik panoları içerisinde de kullanabileceğiniz kelepçeler ile pano içerisindeki yerden tasarruf edebilir, daha düzenli bir çalışma alanına sahip olabilirsiniz.

 

Paslanmaz çelik ve kauçuktan üretilen kablo bağları, yüksek ısıya ve gerilime dayanıklılık özellikleri ile endüstriyel alanda sıklıkla tercih ediliyor. Otomatik kilitlemeli sisteme sahip olan kablo bağları, kesici bir aletle müdahale edilmediği takdirde uzun yıllar boyunca kabloları etkin bir şekilde birbirine kenetliyor. Kablo bağlarında tek kullanımlık seçenekler yaygın olarak kullanılırken, mandal kuyruğu çıkarılabilir bağ modellerine göz atarak tek bağı birçok kez farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Standart kablo bağlarının, 14-360 mm aralığındaki farklı kablo demetlerini biraraya getiren boyut seçenekleri bulunuyor. Ayrıca bu tür kablo kemerleri boyut ve materyaline bağlı olarak, 8 ila 144 kilogram aralığındaki çekim gücünü de karşılayabiliyor.

 

Sitemizden ihtiyaç ve kullanım alanına hitap eden kablo organizer seçeneklerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü uygun fiyatlar üzerinden satın alarak bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.