Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü

Michelin MPX25EHDS 2500Watt 170Bar Çift Hızlı Profesyonel Basınçlı Yıkama

Barkod : 8016287147521
Ürün Kodu : MPX25EHDS
8.312,04 TL
Fiyat Alarmı
8.312,04 TL
kargo-bedava.png (3 KB)

Michelin MPX25EHDS 2500Watt 170Bar Çift Hızlı Profesyonel Basınçlı Yıkama

· 2500Watt Güçlü Motor ve 170 Bar Su Basıncı ile olağanüstü bir temizleme performansı sunar.

· 500lt/saat maksimum su debisi ile üstün performans sağlar.

· Yüksek basınca dayanıklı 8m Hortum uzunluğu ve 5m Kablo uzunluğu ile geniş kullanım alanı.

· Paslanmaz çelik 3 pistonlu Alüminyum döküm pompa ile daha fazla dayanıklılık ve yüksek basınç sağlar.

· Gelişmiş teknoloji ile üretilen termal korumalı motor sayesinde, aşırı ısınma koruması otomatik olarak devreye girer, maksimum performansta uzun kullanım ömrü sağlar.

· Kovadan su çekebilme özelliği sayesinde durgun sulardan (kova, havuz, bidon) su çekerek şebeke suyuna bağlamadan kullanım imkânı sağlar.

· Su temizleme filtresi sayesinde pompa ömrü uzar, yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.

· Oto-Stop sistemi sayesinde tetik bırakıldığında pompa kapanır, tetiğe tekrar bastığınızda çalışır. Bu sayede su ve enerji tüketiminden tasarruf sağlanırken, pompanın kullanım ömrü uzar ve güvenli kullanım sağlanmış olur.

· Basınçlı Yıkama Makinelerinin Kullanım Alanları

· Kullanımları son derece kolay Michelin Basınçlı Yıkama Makinenizi su sağlayacağınız yere bağlayın, musluğu açın, basınçlı yıkama makinesini çalıştırın ve temizleme işleminin keyfini çıkarın. Aşağıda listelediğimiz birçok alanda ve benzeri uygulamada Basınçlı Yıkamanızı kullanabilirsiniz.

· Arabalar/Araçlar/ Bisikletler

· Bahçe makineleri ve aletleri

· Bahçe/teras/balkon mobilyaları

· Çitler ve küçük bahçe yolları veya kaplamaları

· Motosikletler ve mopedler

· Dış ortamda bulunan merdivenler ve büyük bahçe kaplamaları

· Bahçe duvarları ve taş duvarlar

· Karavanlar ve off-road araçlar

· Yüzme havuzları ve büyük veranda alanları

· Evlerde ve bina cephelerinde her türlü temizlik işlemleri

· Yosun tutmuş yer döşemeleri

· Panjurlar

· Michelin Basınçlı Yıkama Makineleri ile eskiler yeni ve şık görünüme kavuşur. Etkin gücü sayesinde kirli yüzeylerden eser kalmaz, böylece bulunduğunuz ortama değer katar. Uzman mühendislik, kullanıcı dostu tasarım, yenilikçi teknoloji ve basınçlı yıkama makineleri konusundaki 50 yılı aşkın deneyim bunu mümkün kılar.

· Su/Enerji ve Zamandan %50 Tasarruf

· Gelişmiş Nozul teknolojisi ile temizlik süresinde zamandan %50'ye varan tasarruf sağlar. Rakipleri ile karşılaştırıldığında, Michelin Basınçlı Yıkamalar daha fazla temizlik performansı ve verimlilik sağlar. %50'ye varan zaman tasarrufu ile temizlik daha kısa sürede tamamlanır, böylece su ve enerji tasarrufu da %50 oranında sağlanmış olur.

· İki ucu jaklı yüksek basınca dayanıklı hortum sayesinde kolay ve hızlıca hortumu takıp çıkarabilme imkânı, ayrıca bu jaklı sistem bağlantı noktalarından su sızmasını engeller.

· Püskürtme tabancasının üzerinden basınç yönünü kolayca ayarlayabilme imkânı.

· Özel başlık teknolojileri sayesinde, Michelin' in üstün kir püskürtme sistemi, maksimum kazıma performansı ve daha verimli temizliğe olanak sağlar.

· Su ile birlikte pompalanacak deterjan miktarını ayarlama imkânı.

· Deterjan ve su püskürtmesinin yatay ve dikey olarak ayarlayabilme imkânı.

· Püskürtme tabancası üzerinden su basıncının yatay veya dikey olarak ayarlama sistemi sayesinde, herhangi bir yüzey için her zaman doğru basınca sahip olmanızı sağlar.

· Kolay ulaşılabilir Püskürtme tabancası ile kısa molalar sırasında geçici olarak püskürtme nozülü cihaz üzerinde depolanabilir.

· Hızlı ve basit bağlantı adaptörleri ile cihaz ve tabanca hızla yerine takılabilir, ambalajından çıkar çıkmaz kullanıma hazır.

· Alet üzerinde ki aksesuar yuvası sayesinde tüm aksesuarlar temiz ve güvenli bir şekilde saklama imkânı.

· Küçük ve kompakt tasarımı sayesinde taşıması ve saklaması son derece kolay.

· Çalışma sırasında düşük gürültü seviyesi sayesinde rahat çalışma imkânı.

· Çift Basınç Sistemi %30 İlave Tasarruf

· Makaralı hortum toplama özelliği ile hortum kıvrılması, hortumun çeşitli yerlere takılması vb. sorunlar olmadan rahat kullanım ve saklama imkânı sağlar.

· Teleskopik tutma kolu kolay taşıma ve yer kaplamadan depolama imkânı sağlar.

· Kablo sarma çengeli sayesinde işiniz bittiğinde kabloyu doğrudan makinanın üzerine sarabilir güvenli ve temiz şekilde depolayabilirsiniz.

· Büyük tekerlekler sayesinde tüm zeminlerde kolay hareket ve taşıma imkânı.

· Makinenin üzerinden çift basınç ayarlama imkânı sayesinde su basıncını iki katına çıkararak, inatçı kirleri ve geniş alanları daha hızlı temizleyebilirsiniz.

· Çift basınç sistemi sayesinde %30’a varan ilave enerji tasarrufu.

· Standart Ekipman; Emniyet mandallı Yüksek basınç tabancası, Ara uzatma nozulu, Ayarlanabilir Geniş ve noktasal püskürtme nozulu, Kir sökücü nozul, 8 metre hortum, Deterjan haznesi, Su filtresi, püskürtme nozulu temizleme iğnesi

· CE/TÜV/SUD/GS-CE gibi tüm uluslararası kalite ve sağlık sertifikalarına sahiptir

· Tüm Michelin Basınçlı Yıkama Makinaları 50 yılı aşkın deneyim ve üstün teknoloji ile İtalyan Annovi Reverberi tarafından üretilmektedir.

Michelin MPX16E 1600Watt 125Bar Basınçlı Yıkama İncelemesi

Michelin MPX16E 1600Watt 125Bar basınçlı yıkama makinesi güçlü motoru ve 125 bar basınç farkıyla her kullanımda harika bir temizleme elde edilmesini sağlar. Araçlarda, bahçe duvarlarında, bina cephelerinde, bahçe ve teraslarda ve daha birçok alanda temizlik yapma imkânı sunar. Michelin kalitesiyle etkili ve yüksek performanslı temizlik elde edersiniz.

 Michelin MPX16E Basınçlı Yıkama Nedir ve Nasıl Çalışır?

Basınçlı yıkama makinesi su basıncını kullanarak derinlemesine temizlik sağlayan makinedir. Michelin MPX16E bu makineler içinde en kaliteli seçeneklerden biridir. Yüksek performans almak için Michelin MPX16E tercih edilebilir. Su basıncını kullanarak temizlik yapar.

Michelin MPX16E Basınçlı Yıkama Özellikleri ve Performans Değerleri

1600 watt gücü ve 125 bar basıncıyla yüksek performans sunan Michelin MPX16E çeşitli uygulamalar için ayarlanabilir basınç seviyesine sahiptir. Paslanmaz çelik 3 pistonlu olan alüminyum dökümden imal edilmiş pompası sayesinde çok daha dayanıklı kullanım imkanı sunar.

1600 Watt Güç ve 125 Bar Basınç

Basınç makinelerinde yüksek performansı sağlayan şey makinenin gücü ve basınç seviyesidir. Michelin MPX16E motor gücü ve basınç seviyesi açısından yüksek performans sağlar. 420 lt/saat maksimum su debisi performansı artırır.

Çeşitli Uygulamalar için Ayarlanabilir Basınç Seviyesi

Michelin MPX16E basınçlı yıkama makinesinde ayarlanabilir basınç seviyesi özelliği vardır. Bu özellik sayesinde uygulama alanına göre basınç seviyesini ayarlamak mümkün olur. Farklı uygulama alanları için farklı basınç seviyeleri tercih edilebilir.

Dayanıklı Malzeme ve Uzun Ömürlü Kullanım

Termal motor koruması aşırı ısınmaya karşı önlem alır. Böylece makinenin ömrü uzun ömürlü olur. Otomatik olarak devreye giren aşırı ısınma koruması sayesinde dayanıklılık artar. Su temizleme filtresinin sağladığı avantaj sayesinde de cihaz pompasının ömrü uzun olur. Dayanıklı malzemesi sayesinde uzun ve zorlu kullanımlarda dahi ilk zamanki performansı ile istediğiniz temizliği elde edersiniz.

Michelin MPX16E Basınçlı Yıkama ile Etkili Temizlik İpuçları

Michelin MPX16E basınçlı yıkama makinesi ile temizlik yaparken uygulama alanına göre basınç seviyesini ayarlayabilirsiniz. Böylece temizlenecek yerin durumuna göre temizlik yapmasını sağlayabilirsiniz.

Araç Yıkama ve Temizleme

Araç yıkama ve temizlemede Michelin MPX16E basınçlı yıkama makinesini kullanabilirsiniz. Araç yıkarken farklı başlıklar tercih edebilirsiniz. Araç temizliğini çok kolaylaştıran pratik makine kullanımı sağlayabilirsiniz. Aracınızı çok rahat şekilde basınçlı yıkama makinesi ile temizleyebilirsiniz. Yüksek basınçlı araç yıkama makineleri seçeneklerini Haibrag ödüllü alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Bahçe ve Teras Temizliği

Bahçe ve teraslarda zemin, duvarlar, mobilyalar basınçlı yıkama makinesi ile temizlenebilir. Bahçe ve teras mobilyalarını daha iyi temizlemek için basınçlı yıkama makinesi kullanabilirsiniz. Bahçe ve teraslarda derinlemesine temizlik yapmanızı sağlayan Michelin MPX16E basınçlı yıkama makinesini tercih edebilirsiniz.

Dış Cephe ve Zemin Temizliği

Zeminlerde ve dış cephelerde basınçlı yıkama makinesi etkili temizlik sunar. Emekten ve zamandan tasarruf ederek kolay şekilde temizlik yapmanızı sağlar. Dış cephe temizliğinde ve zemin temizliğinde basınçlı yıkama makinesi kullanmak mümkündür.

Michelin MPX16E Basınçlı Yıkama Bakımı ve Sorun Giderme

Michelin MPX16E basınçlı yıkama makinesi arıza durumlarında yetkili servisten yardım alınmalıdır. Geniş servis ağı sayesinde ihtiyacınız olan her durumda destek elde etmeniz mümkün olur.

Düzenli Bakım İhtiyaçları

Basınçlı yıkama makinelerinin iç ve dış temizliğinin belli periyotlarda yapılması gerekir. Düzenli bakım yapılmazsa makine arızalanabilir. Servis ağı sayesinde rahatlıkla bakım yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Sık Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri

Basınçlı yıkama makinelerinde basınç sorunları yaşanabilir. Bu tür sorunlarda yetkili servisten yardım almalısınız.

Neden Michelin MPX16E Basınçlı Yıkama Tercih Etmelisiniz?

Yüksek verimli kullanım sağlayan Michelin MPX16E kaliteli marka garantisini sunar. Bu makine müşterilerin çok memnun kaldığı bir makinedir. Alanında dünya lideri olan marka kullanıcı istek ve ihtiyaçlarını düşünerek ürünlerini tasarlar.

Michelin Kalitesi ve Güvencesi

Michelin marka olarak yüksek kalite standartlarında bir markadır. Ürettiği makineler dayanıklı, uzun ömürlü ve yüksek performanslıdır.

Yüksek Performans ve Verimlilik

Michelin MPX16E yüksek performans gücüyle verimli kullanım sağlar. Markanın ürünlerinin en büyük avantajı her kullanımda sorunsuz şekilde hizmet vermesidir. Uzun ve zorlu temizlik süreçlerinde dahi verimlilik ve performansı hep yüksek olur.

Müşteri Yorumları ve Memnuniyet Oranları

Michelin MPX16E satın alan müşteriler makineden oldukça memnun kaldıklarını dile getirir. Kalitesi, performansı, sağladığı verimlilik ve daha fazlası ile her kullanımda yüksek müşteri memnuniyetini garanti eder.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.