sadsad x
asdasd

 

Koroplast - Koroplast Alüminyum Folyo 8 m
Koroplast Alüminyum Folyo 8 m
7,48 TL
6,36 TL
%15
İndirim

Aynı Gün Kargo

100 TL

 ve Üzeri Ücretsiz Kargo (İstanbul)

 

Koroplast - Koroplast Hazır Kesilmiş Pişirme Kağıdı 16'lı
Koroplast Hazır Kesilmiş Pişirme Kağıdı 16'lı
13,93 TL
11,84 TL
%15
İndirim

Aynı Gün Kargo

100 TL

 ve Üzeri Ücretsiz Kargo (İstanbul)

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Pişirme Kağıdı

Mutfakta pratiklik ve hıza önem verenler için üretilen pişirme kağıtları fırın yemeklerini en güzel ve en pratik şekilde yapabilmenizi sağlıyor. Yanmaz ve yapışmaz özellikleri ile mutfakta kurtarıcı rol oynuyor. Fazla ya da hiç yağ kullanmadan yemek yapmak isteyenler için ideal bir pişirme yöntemi olan pişirme kağıtları aynı zamanda fırın kağıdı olarak adlandırılıyor. Hijyenik açıdan onaylı, sağlık koşullarına uygun şekilde üretilen pişirme kağıdı çeşitleri yüksek ısıya dayanıklı olma özellikleri ile fırın ve mikrodalgalar da kullanılabiliyor. Fırında pişirmek istediğiniz ürünlerin fırın tepsisine yapışmasını engelliyor. Fırın tepsisi içerisinde yer alan ürünleri sunum tabağına çok daha kolay bir şekilde almanıza yardımcı oluyor.

 

Fırın kağıtları genel olarak hazır kesilmiş bir şekilde paketleniyor. Standart bir fırın tepsisi boyutlarında 37 x 42 ve 25 x 38 boyutlarında kesilmiş pişirme kağıdı çeşitleri içerisinden fırın tepsinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Yemek yapmayı çok daha kolay ve keyifli bir hale getiriyor. Gıdalar ile temas etmesinde herhangi bir sorun olmayan pişirme kağıtları son derece hijyenik ürünler olarak satışa sunuluyor. El değmeden üretiliyor ve paketleniyor. Özellikle et, balık ve hamur işi hazırlarken kullanılıyor. Yemeklerinizde fazla yağ kullanmanızı engelliyor. Pişirme kağıdı kullanılmadığında fırın tepsisi ekstra yağlanıyor ve bu sayede yemekler fırın tepsisine yapışmıyor fakat yemeklerin yağ oranı artıyor. Bunun önüne geçmek için pişirme kağıtlarını kullanabilirsiniz.

 

Haibrag, farklı markaların ürettiği pişirme kağıdı çeşitlerini sizlere sunuyor. Yemeklerinizin kolay bir şekilde pişmesini ve çok daha az yağ kullanarak daha sağlıklı yemekler yapmanızı sağlıyor. Pişirme kağıtları 180º C, 200º C, 210º C ve 220º C ısıya kadar dayanıklı olması sayesinde fırın yemeklerinde gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Isıya maruz kalmasında ya da gıdalar ile direkt olarak temas etmesinde herhangi bir sağlık sorununu yol açmayan pişirme kağıtları uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

 

Sizde sağlıklı ve keyifli yemekler pişirmek için farklı pişirme kağıdı çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve mutfakta kurtarıcı olan pişirme kağıtları ile lezzetli yemekler yapma sırası size geliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.