Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Pril

 Uzun yıllardır kaliteli tasarımlarıyla beğeni kazanan Pril markası, ürettiği bulaşık deterjanı çeşitleriyle zorlu kirlerin üstesinden gelmeyi başarıyor. Hem elde yıkama hem de bulaşık makinesinde yıkama amacıyla ürettiği ürünler kişilerden tam not alıyor. Ürünlerin az miktarda dahi etki göstermesi uzun süre kullanım imkanını beraberinde getiriyor. Bulaşık yıkama zahmetini keyifli ve pratik hale getiren ürünler inatçı lekeleri dahi çıkarabilecek güce sahip.

 

Pril markasının bulaşık makinesi için ürettiği ürünler tablet şeklinde dizayn ediliyor. Bu nedenle her tablet tek kullanım için uygun. Gold serisi ve klasik tablet çeşitleri arasında ufak farklılıklar mevcut. Son dönemlerin dikkat çeken seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alan Gold çeşidi, özel güçlü formülü sayesinde ön yıkamaya ve akıtmaya dahi gerek duymadan bulaşıkların tertemiz olmasını sağlıyor.

 

Bazı tabak ve bardaklarda özel desenler bulunuyor. Bu özel desenlerin zaman içerisinde silinmemesi için kişiler çoğu zaman makine yerine elde yıkamayı tercih ediyor. Ancak gold çeşidi, etkili yapısı sayesinde dekor desenlerin silinmesine engel oluyor. Üstelik cam ürünlerde çizilmez gibi sorunlar da oluşturmuyor. Yoğun kullanım durumlarına bağlı olarak oluşan kireç sorununa da en etkili çözümü getirerek kişilerin takdirini kazanıyor.

 

Bulaşık makinesi kapsüllerini, makinede deterjan bölümüne yerleştirmek gerekiyor. Kaşıklığın içine koymanız bulaşıkların arzu ettiğiniz gibi temiz olmasına engel olabilir. Elde yıkamak için tasarlanan bulaşık makinesi çeşitleri az miktarda kullanımla çok sayıda bulaşık yıkamanız imkan tanıyor. Üstelik özel yağ sökücü formülü sayesinde zorlu kirlere dahi fazla ovalamadan çıkarmanızı sağlıyor. Tek başına satılan ürün çeşitlerinin yanı sıra losyon gibi farklı Pril ürünlerin yer aldığı setler de kişilerin dikkatini çekiyor.

 

Ürünlerin gramaj oranının farklılık göstermesi fiyat aralıklarında da farklılıklar meydana gelmesinde etkili oluyor. Kullanım oranınıza göre büyük paket ya da küçük paket seçenekleri arasında bir seçimde bulunabilirsiniz. Hem fiyat hem de kalite açısından kişilerin beğenisini kazanan Pril markası, her dönem yenilikçi anlayışıyla kullanıcı isteklerini karşılıyor.

 

Haibrag Pril markasına ait olan bütün bulaşık deterjanı çeşitlerini tüm özellikleriyle karşınıza çıkarıyor. Seçenekleri inceleyip sipariş oluşturmanız yeterli!

marka16.png (8 KB)

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.