x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Soba Isıtıcı

 

Özellikle kış mevsiminde soğuk havaların kendini göstermesiyle beraber evler başta olmak üzere pek çok alanda ısınma ihtiyacı artış gösteriyor. Kişiler ihtiyaç duydukları ısınma seviyesini elde edebilmek adına farklı yöntemlere başvuruyor. Bu yöntemler arasında ısıtıcı kullanmak şüphesiz en pratik yöntemler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Ürünler genel olarak iç mekanlarda tercih ediliyor. Son dönemlerde açık alandaki kafelerde de bu ürünlerin kullanıldığını görmeniz mümkün. Isıtıcı çeşitleri sahip oldukları teknik özelliklere göre farklı sınıflara ayrılıyor. Modellerin tamamı tasarruflu çalışma yöntemleriyle dikkat çekiyor. Özellikle yoğun kullanımlarda elektrik tasarrufu eden modeller kişilerin beğenisini kazanıyor.

 

Infrared ısıtıcı modelleri kızıl ötesi ışıklı teknolojiyle çalışan sistemlere sahip. Küçük yapılarına rağmen oldukça geniş bir alanı ısıtan bu ürünler soğuk kış günlerini sıcacık geçirmenizi sağlıyor. Ürünleri dilerseniz duvara monte edip dilerseniz ayaklı olarak dilerseniz boyutlarda kullanma imkanınız mevcut.

 

Dik ısıtıcı çeşitleri genel olarak dar alanlarda rahat kullanım imkanı sunan özellikleriyle biliniyor. Ayaklı olan modellerde ürünün duracağı yükseklik oranını ayarlama şansınız var. Üstelik cihazların üzerinde bulunan tuşlar yardımıyla ortamın sıcaklık derecesinde artış yapabilirsiniz. Yatay ısıtıcı modelleri arasında yer alan LCD ekran tasarımlı modeller sadece sahip oldukları teknik özellikleriyle değil şık ve zarif tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Üstelik ürünlerin fazlasıyla hafif olması dilediğiniz zaman farklı alanlara kolay bir şekilde götürme imkanınız sizlere sunuyor.

 

Ürünlerin pek çoğunun bünyesinde barındırdığı devrilme emniyeti özelliği, özellikle çocuk bulunan alanlarda ekstra güvenlik sağlıyor. Oldukça kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak dizayn edilen ürünler kişilere uzun ömürlü kullanım ömrü sunuyor. Bu ürünlerin üretimini aktif olarak yapan çok sayıda marka mevcut. Marka ve model sayısının fazla olması kişilere aradıkları ürünü daha rahat bir şekilde bulma imkanı sağlıyor.

 

Ürünlerin özellikleri kadar satışa sunuldukları fiyat aralıkları da kişilerin kafasında merak uyandırıyor. Isıtıcı fiyatları belirlenirken çok sayıda faktör rol sahibi. Teknik özellik, üretim materyali ve motor gücü gibi ürünlerin çalışma sistemlerini etkileyen tüm detaylar aynı zamanda fiyat skalasına da doğrudan etki ediyor.

 

Sayfamız üzerinden bu ürünlerin siparişini geçerek kısa sürede evinizi ya da ortamınızı ısıtacak ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.