x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sprey Boya Çeşitleri ve Fiyatları

 

Sprey boya çeşitleri birçok farklı alanda kullanılabiliyor. El sanatları, hobiler, tamir projeleri gibi farklı alanlarda kullanabileceğiniz farklı içeriklere sahip sprey boya çeşitleri üretiliyor. Yıpranmış ahşap bir eşyanızı, çizilen arabanızı, duvarlarınızı istediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan sprey boyalarda farklı renk ve görünüm seçenekleri bulunuyor. Sprey boya çeşitlerine bakıldığında farklı yüzeylere uygulanabilmesi için ürün içerikli farklılaşıyor. Geniş bir boya ailesi olan sprey boyalar arasında belirli zeminlere uygulanabilenler, tüm yüzeyler için kullanım sağlayanlar olarak ikiye ayrılıyor. Ahşap ve metal yüzeyler için farklı boya türleri üretiliyor. Bu sayede seçtiğiniz rengi uygulandığının zeminde mükemmel bir şekilde görebiliyorsunuz.

 

Boya çeşitleri arasında en çok dikkat çeken ayrım mat ve parlak bitişik özelliğe sahip boyalar oluyor. Parlak bitişli boya çeşitleri içerisinde yansımalar ve simler bulunduruyor. Bu sayede kullanıldığı yüzeye oldukça dikkat çekici bir görünüm kazandırıyor. İster mat ister parlak bitişli olsun boyama işlemini bitirdikten sonra kullanılan boyanın kullanım ömrünü uzatmak ve görünümünü güzelleştirmek için vernik yapabilirsiniz. Metal sprey boya çeşitleri dikkat çekici ve estetik görünümleri ile sıklıkla tercih ediliyor. Genellikle pas önleyici formüle sahip olan metal sprey boya çeşitleri; metal yüzeyler üzerinde aşınma, solma, paslanma gibi sorunlara yüzeyi dirençli bir hale getirmek üzere tasarlanıyor. Özel olarak pas önleyici özelliğe sahip olan sprey boya çeşitleri bahçe mobilyaları, kaloriferler ve farklı dış mekan ürünlerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Çok amaçlı olarak adlandırılan sprey boyalar ise her türlü yüzey için rahat bir kullanım sağlıyor. Astar içeren formülleri sayesinde ekstra astar boyası almanıza gerek kalmıyor. Bu sayede paradan tasarruf yapabiliyorsunuz. Sprey boyaların sahip olduğu renk skalası oldukça geniştir. Kırmızı, mavi, siyah, altın, turuncu, mor, pembe ve daha birçok renkte sprey boya üretiliyor. Bu sayede aradığınız ya da sevdiğiniz renkte bir sprey boya bulmak oldukça kolay oluyor.

 

Sprey boya fiyatları boya çeşitlerinin özelliklerine ve markalarına göre farklılık gösteriyor. Uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eden sprey boya çeşitlerine Haibrag sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen beğendiğiniz renkte ve formüldeki boyayı seçebilir ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.