x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Termal Rulo

Termal rulolar, yazar kasa ve pos cihazından çıkarılan veriler için özel olarak tasarlanıyor. Adını ısı yoluyla renk değiştirmesinden alan rulolar, elektronik tartı, kredi kartı terminalleri ve barkod yazıcılar için de kullanılıyor. Normal kağıda nazaran içeriğinde farklı boya ve kimyasallar barındıran ürünler, ısı yoluyla kimyasalları erime noktasına getirerek pos makinası gibi termal yazıcılarda gerçekleştirilen işlemler sonucunda kağıt üzerindeki verilen okunaklı bir hale getiriyor. Genellikle siyah renk baskı yapan kağıtlarda mavi ve kırmızı gibi farklı renk çeşitlerine de rastlamak mümkün.

 

Termal rulo fiyatları marka, kağıt üzerinde kullanılan kimyasal çeşidi ve adet kategorileri içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösteriyor. Pos cihazı gibi termal yazıcılar için özel olarak üretilen ruloların normal yazıcı ile birlikte kullanılmaması öneriliyor. Bu tür ürünler dört farklı katman üzerinden işlevlerini yerine getiriyor.Alt katman yalnızca kağıt, taban katman nişasta ve jelatin gibi bağlayıcı elementler, aktif katman kağıdın ısıya tepki vermesini sağlayan kimyasallar, son katman ise kağıt üzerindeki boyanın solmasını önleyen koruyucu bir katman içeriyor. Yazar kasa rulosu yüzeyi, üzerine kalemle yazı yazılması zor ve normal kağıda nazaran daha kaygan bir yapıda üretiliyor. Termal yazıcılar için tasarlanan ürünleri satın almadan önce, ürünün cihazla uyumlu boyut ve modele sahip olup olmadığına göz atmanız gerekiyor. 

 

Haibrag, alanında öncü markaların ürünlerini birçok alanda kullanıma yönelik farklı adet seçeneği üzerinden alıcılarına sunuyor. Kullanım alanına ve cihaza uygun yazar kasa rulosu seçerken genişlik, çap, uzunluk ve çekirdek boyutu ölçülerini inceleyerek cihazınızla uyumlu ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Geniş hacme sahip rulolar, işletmelerin içerisinde bulunan termal cihazlardan sorumlu kişileri sürekli olarak rulo değiştirme zahmetinden kurtararak tasarrufu bir kullanım elde etmelerine yardımcı oluyor. Pos rulosu seçeneklerinin ekstra koruma katmanına sahip olan modelleri, kağıt israfının önüne geçerek her işlem sonucunda dilediğiniz veriyi kağıt üzerinde net bir şekilde görmenize olanak tanıyor.

 

Sitemizden uygun fiyat etiketlerine sahip termal rulo seçeneklerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanına yönelik ürünü hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.