x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Defter

Özellikle eğitim gören kişilerin en temel ihtiyaçlarının başında yer alan defter çeşitleri, çok fonksiyonlu yapıları sayesinde her yaş grubunun ihtiyacına yanıt vermeyi başarıyor. Yaş gruplarının kullanımına uygun olarak dizayn edilen farklı boyutlarda seçenekler bulunuyor. Not tutma, ödev yapma ya da daha farklı amaçlar için modeller arasında seçimlerinizi yapabilirsiniz.

 

Kapaklı defter modellerinin kapak kısımları yandan ya da yukarıdan açılabilir sistemde dizayn ediliyor. Zımbalı, telli, spiralli ya da dikişli gibi farklı materyaller kullanılarak tasarlanan modeller arasında dilediğiniz gibi seçimler yapabilirsiniz. Değişik renk seçenekleri ya da ilginç desenlerin yer aldığı modeller özellikle çocuklar için fazlasıyla dikkat çekici.

 

Modeller arasında en sık tercih edilen boyut a4 defter boyutu. Özellikle eğitim gören çocukların yaş grubuna bu modeller hitap ediyor. İlk etapta a5 boyutunda yoğun olarak kullanılan ürünler sınıf atladıkça a4 boyutuna iniyor. Bazı modellerde farklı farklı bölmeler bulunuyor. Bu bölmeler sayesinde tek üründe birden fazla işi yapma olanağı elde edebilirsiniz.

 

Kareli defter modelleri özellikle çizim yapan ya da sayısal bölümlerde eğitim gören kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Modeller arasında 36 yaprak, 72 yaprak ya da 100 yaprak gibi farklı sayfa sayılarına sahip olan çeşitler her ihtiyaca uygun şekilde üretiliyor. Çek kopart sisteminin bulunduğu seçenekler sayesinde lazım olan yaprakları kolayca koparabilirsiniz.

 

Çizgili defter çeşitleri popülerliğini her dönem koruyor. Özellikle söze ders alanında eğitim gören kişilerin daha rahat not tutmasına olanak sağlayan modeller arasında ajanda çeşitleri de mevcut. Tarihlerin yazılı olduğu  bu tip defterler genel olarak yoğun iş ortamında çalışan kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Çizgisiz olan defter modelleri ise el yazısı derslerinde ya da farklı alternatiflerde kullanım için uygun.

 

Defter fiyatları şekil alırken rol sahibi olan çok sayıda faktör bulunuyor. Özellikle dış kapak tasarımı, sayfa sayısı ve üretim materyalleri fiyat skalası üzerinde doğrudan etkili oluyor. İster eğitim görürken ister iş hayatınızda isterseniz de günlük hayatınızda size yardımcı olan ürünler fiyatlarıyla da beğeni kazanıyor.

 

Haibrag sitesini ziyaret edip karar kıldığınız ürünler için sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.