sadsad x
asdasd

 

Dove - Dove Beauty Cream Bar Sabun 90 gr Dove - Dove Beauty Cream Bar Sabun 90 gr (1)
Dove Beauty Cream Bar Sabun 90 gr
30,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dove - Dove Avokado Özlü Saç Dökülme Karşıtı Şampuan 400 ml Dove - Dove Avokado Özlü Saç Dökülme Karşıtı Şampuan 400 ml (1)
Dove Avokado Özlü Saç Dökülme Karşıtı Şampuan 400 ml
64,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dove - Dove Aloe Vera Özlü Kepek Karşıtı Şampuan 400 ml Dove - Dove Aloe Vera Özlü Kepek Karşıtı Şampuan 400 ml (1)
Dove Aloe Vera Özlü Kepek Karşıtı Şampuan 400 ml
64,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dove - Dove Micellar Narin Bakım Saç Kremi 350 ml Dove - Dove Micellar Narin Bakım Saç Kremi 350 ml (1)
Dove Micellar Narin Bakım Saç Kremi 350 ml
64,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dove - Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Kremi 350 ml Dove - Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Kremi 350 ml (1)
Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Kremi 350 ml
64,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dove - Dove Hindistan Cevizi ve Yasemin Çiçeği Kadın Deodorant Sprey 150 ml
Dove Hindistan Cevizi ve Yasemin Çiçeği Kadın Deodorant Sprey 150 ml
74,90 TL

 

Dove - Dove Lotus Çiçeği Kadın Deodorant 150 ml
Dove Lotus Çiçeği Kadın Deodorant 150 ml
84,90 TL

 

Dove - Dove Pink Sabun 90 gr
Dove Pink Sabun 90 gr
30,00 TL

 

Dove - Dove Gentle Exfoliating Sabun 90 gr
Dove Gentle Exfoliating Sabun 90 gr
30,00 TL
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Dove

Kişisel bakım alanında oldukça başarılı markalardan biri olan Dove, 1955 yılından beri kaliteli ürünler üretmektedir. Dove, kişisel bakım alanında ihtiyaç duyacağınız pek çok ürünü yüksek kalite ve uygun fiyatla üretmektedir. Amerikan kökenli bir marka olmasına rağmen günümüzde İngiliz markası Unilever şirketine aittir. Ortaya çıktığı yıldan itibaren zamanla globale açılan Dove, pek çok ülkeden alıcıya sahiptir. Ürettiği ürünlerin başarılı ürünler olmasından ötürü çeşitli ülkelerde üretim yapmaya başlamıştır. Şampuan, deodorant gibi ürünler üretmektedir. Kişisel bakım ürünlerine neredeyse her gün ihtiyaç duyarız. Dove, kişisel bakım adına oldukça etkili ve başarılı ürünler üretmektedir. Uzun saatlere kadar etkili olan deodorantlar, saçı derinlemesine temizleyen şampuanlar, cildi yumuşatan duş jelleri tamamen Dove’un ürettiği ürünlerdir. Eğer siz de kişisel bakımınızı başarılı ürünlerle yapmak istiyorsanız Dove markasını tercih edebilirsiniz.

Dove Hangi Ürünleri Üretmektedir?

Dove, en başarılı kişisel bakım ürünleri üreten bir markadır. Kişisel bakım ürünü almak isteyen pek çok kişinin ilk tercihi Dove markası olmaktadır. Dove’un ürettiği ürünler şu şekildedir: şampuan, sıvı sabun, duş jelleri, saç kremi, erkek deodorant, kadın deodorant. Bu ürünler yardımıyla kişisel bakımınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Dove marka ürünlerin kullanımı oldukça pratik, etkileri de oldukça başarılıdır. Kişisel bakım dediğimizde akla ilk gelen markalardan biri olmasının nedenlerinden biri de budur. Ek olarak yüksek kalite ve uygun fiyatlı olmasından ötürü pek çok ülkeden yoğun talep görmektedir. İçeriğinin ciltle uyumlu olması, alerjik ciltlerle uyum sağlayabilmesi nedeniyle sevilen bir markadır. Uzun saatlere varan etki gösteren deodorantlar, cildi yumuşatan duş jelleri, saçları derinlemesine temizleyen ve bakım yapan şampuanlar Dove’un başarıyla ürettiği ürünlerdendir.

Dove’un Duş Jelleri Hangi Özelliklere Sahiptir?

Hepimiz yumuşak ve canlı bir cilde sahip olmak isteriz. Bunun için Dove markasının ürettiği ürünleri kullanarak cildimizi yumuşak ve canlı bir hale getirebiliriz. Çünkü kişisel marka ürünlerinde oldukça başarılı bir konumda olan Dove, ürünlerinin içeriğini cildiniz için en etkili olacak bileşenlerle üretmektedir. Dove, ürettiği duş jelleriyle cildinizin yumuşamasına ve canlanmasına yardımcı olmaktadır. Sahip olduğu formül ile cildinizle uyum sağlayacaktır. Dove, dört farklı duş jeli üretmektedir: avokado yağı ve kalendula özü duş jeli, hindistan cevizi yağı ve badem sütü özü duş jeli, lavanta yağı ve biberiye özü duş jeli, fresh touch duş jeli. Dove duş jelleri 500 ml olmakla beraber oldukça şık bir ambalaja sahiptir. İçerisindeki bitkisel yağlar ve sütler sayesinde cildinize oldukça iyi gelecek olan bileşenleri içermektedir. Dove duş jelleri sayesinde bakımlı, yumuşak ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Dove Saç Bakım Kremleri Hangi Özelliklere Sahiptir?

Dove saç bakım kremleri saçınızın ihtiyaç duyacağı tüm bileşenleri saçınıza uygular. Kusursuz saçlarımızın olmasını hepimiz isteriz. Bunun için en ideal ürünlerden biri Dove markasının ürettiği saç bakım kremleridir. Parlak, güçlü ve hacimli saçlar istiyorsanız Dove’un ürünlerini mutlaka kullanmalısınız. Dove, dört çeşit saç bakım kremi üretmektedir: micellar narin bakım saç bakım kremi, lavanta yağı ve biberiye özlü saç bakım kremi, hindistan cevizi ve zerdeçal yağı saç bakım kremi, avokado ve kalendula özlü saç bakım kremi. Dove, saç bakım kremlerini 400 ml şeklinde üretmektedir. Ek olarak saç bakım kremlerinin oldukça şık bir ambalajı ve tasarımı bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ancak yüksek performanslı bir üründür. Daha ilk kullanımınızda bile saçınızdaki farklılığı hissedeceksiniz. Saçınızdan memnun değilseniz ve saçlarınızın kusursuz olmasını istiyorsanız mutlaka Dove tercih etmelisiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.