Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

 1-hırdavat-nalburiye.jpg (39 KB) 2-ev-yaşam.jpg (35 KB)6-oto-aksesuar.jpg (29 KB) aydınlatma-ürünleri.jpg (28 KB) depo-ekipmanları.jpg (37 KB)deniz-tekne-17-02-23-web.jpg (50 KB) 3-iş-güvenliği-malzemeleri.jpg (37 KB)

3 4
Toplam 1876 ürün bulunmaktadır.

Ev, Yaşam, Yapı Market ve Hırdavat Ürünleri ve Fiyatları

Ev ve ofis gibi yaşam alanlarında, huzurlu ve göz zevkine hitap eden bir atmosfer oluşturmak birçok insanın hayalleri arasındadır. Sadece birkaç küçük detay ekleyerek yaşam alanlarında büyük farklılıklar yaratmak mümkündür. Ev, yaşam, yapı market ve hırdavat ürünleri; ev aksesuarlarından tesisat malzemelerine, mobilyadan aydınlatma ürünlerine kadar pek çok alt kategoriden oluşur. Bu kategorilerde yer alan işlevsel ürünler iç ve dış mekanlara yönelik tüm ihtiyaçları gidermeye yönelik çözümler sunar. Böylece kullanıcıların yaşam alanları daha konforlu ve estetik bir görünüme kavuşur. Zengin bir ürün koleksiyonuna sahip Haibrag’ın ev, yaşam ve yapı market ürünleriyle sadece tarzınızı yansıtmakla kalmaz fonksiyonel tasarımlarla evinizi daha düzenli bir hale getirebilirsiniz. 

Evinizde Tarzınızı Yansıtacak Ev Yaşam Ürünleri 

Evde huzurlu ve keyifli bir atmosfer oluşturmak için Haibrag’ın ilham veren materyallerini kullanabilirsiniz. Bu ev yaşam ürünleri ile mutfaktan yatak odasına, salondan çocuk odasına kadar evin her alanına estetik bir boyut kazandırabilirsiniz. Kendi tarzınıza uygun ev aksesuarları, aydınlatmalar ve mobilyalarla yaşam alanlarınızın havasını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Ev aksesuarı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunur. Satın aldığınız aksesuarların evdeki mobilyalarla uyumlu olması ise ilk dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Örneğin, mobilyalarınız otantik esintilere sahipse benzer şekilde aksesuarlarınızı da otantik bir temada seçebilirsiniz. Evin genişliği, tasarımı ve mobilyaların rengi gibi detayları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Vazo, biblo ve tablo gibi aksesuarlarla ilgili olarak ise tarzınıza ve evinize en uygun olanları seçmeniz kadar eve nasıl yerleştirdiğiniz de önem teşkil eder. Göz hizasında bulunan aksesuarlar kendilerini daha iyi gösterir. Yaşam alanlarında çok fazla aksesuar kullanılması ise mekânın daralmasına ve basık bir görünümde olmasına yol açabilir. Bu nedenle evinizle uyumlu ve ölçülü aksesuar seçimleri yaparak yaşam alanlarınızda ferahlık hissini muhafaza edebilirsiniz. Bunlara ek olarak evinizde iddialı değişiklikler yapmak için duvar kağıtları kullanmayı da düşünebilirsiniz. Duvar dekorasyonu dendiğinde her ne kadar akla ilk önce tablolar, çerçeveler ve perde ledler gibi aksesuarlar gelse de duvar kağıtlarıyla da evinizi hareketlendirebilirsiniz.

Evinize aksesuar alırken odaların genişliğine uygun ürünleri tercih etmeniz ise bir diğer önemli noktadır. Doğru aksesuar seçimi ile evinizin aydınlık ve ferah bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Ev aksesuarları çoğunlukla ahşap, plastik, çelik ya da ip gibi materyallerden üretilir. Hangi materyali tercih ederseniz edin, kişisel zevkinizi ön plana çıkararak ev dekorasyonunda özgünlüğü yakalayabilirsiniz. Dekorasyon anlayışınıza uygun olarak seçeceğiniz ürünler aracılığıyla; klasik, minimalist, otantik veya modern tarzlar oluşturabilir, yaşam alanınıza yepyeni bir kimlik kazandırabilirsiniz. 

Daha Düzenli ve Konforlu Bir Yaşam Alanı İçin Dekorasyon Önerileri

Evinizin ya da ofisinizin dekorasyonu nasıl olursa olsun yaşam alanlarını kusursuz gösteren en önemli unsur mekânın düzenidir. Konforlu bir yaşam alanına imza atmak için kullanılan ürünlerin estetik olduğu kadar fonksiyonel de olması gerekir. Örneğin, dar odalarda köşe koltuk takımları ve ergonomik sehpalar tercih edebilirsiniz. Küçük yaşam alanlarını düzenlemek için vakumlu poşetler ve dolap içi düzenleyici ürünleri kullanarak evinizde daha ferah bir atmosfer ve daha geniş bir alan elde edebilirsiniz. Çok sık kullanmadığınız ürünleri vakumlu poşetlerde muhafaza ederek dar alanlardan tasarruf sağlayabilirsiniz. Vakumlu poşetler, sahip olduğunuz alanı daha verimli bir şekilde kullanmanıza imkan sağlayan en etkili depolama çözümlerindendir. Dolap veya çekmece içi düzenleyiciler kullanarak makyaj malzemeleri, kırtasiye malzemeleri gibi diğer kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Ev dışında bir çalışma hayatının içinde olan kişilerin zamanı çoğunlukla ofislerinde geçer. Çalışma alanlarının rahatlığı ise iş verimini doğrudan etkileyen faktörlerdendir. Bu nedenle rahat ve konforlu ofis mobilyalarının tercih edilmesine özen gösterilmelidir. Uzun saatler boyunca oturarak çalışan kişilerin vücut yapısına uygun ergonomik ofis koltuklarında oturması önemlidir. Doğru oturma pozisyonu sunan bir ofis sandalyesiyle, kas ve eklemlerde oluşacak baskı minimum seviye indirilebilir. Ofis sandalyelerinin rahat olması çalışma verimini yükseltir. Ofis mobilyaları kurumsal imajın güçlendirilmesi anlamında da önem arz eder. Benzer şekilde ofis masaları da çalışanların konforu göz önüne alınarak seçilmelidir. Birden fazla çalışanın aynı mekânda olduğu iş yerlerinde fonksiyonel ofis masalarıyla kullanışlı ve düzenli bir iç mekân oluşturabilirsiniz. Ayrıca, ofis mobilyaları dendiğinde akla hemen sandalye ve masa geliyor olsa da kitaplık ve masa lambası gibi aksesuarlarla ofis dekorasyonunuza hareket katabilirsiniz. 

Yapı Market ve Hırdavat Malzemeleri

Yapı market ve hırdavat ürünleri genel olarak ev, ofis ve bahçe malzemelerinden oluşur. Bu ürünler günlük hayatta kolaylık sağlayan özelliklere sahiptir. Yaşam alanları oluşturulurken ilk aşamadan son aşamaya kadar yapı market malzemeleri kullanılır. Bu ürünlerdeki çeşitlilik sayesinde herkes hayalindeki evi kolayca tasarlayabilir. Evinizin tarzını tamamen değiştirecek olan inşaat yapı malzemeleriyle yaşam alanınızı kendi beğenilerinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Hırdavat ürünleri kategorisinde bulunan akülü el aletleri, boya tabancaları ve sarf malzemeleri yaşam alanlarınızda değişiklikler yaparken ihtiyaçlarınızın da hepsini karşılar. Özellikle akülü cihazlar, demonte ürünlerin montaj işlemleri sırasında sizlere büyük kolaylık sağlar. Hırdavat marketin tek bir ürün grubunda dahi yüzlerce farklı ürün sizi bekler. Bu ürünler olabildiğince az maliyetle en iyi ve ideal çözüme ulaşmanıza yardımcı olur. Yapı işlerinin en büyük kolaylaştırıcısı olan hırdavat malzemeleri, evlerin iç ve dış mimarisini tarzınıza göre yeniden düzenlemenizi mümkün kılar. Ayrıca bahçe malzemeleri de yapı ve hırdavat market ürünleri kategorisinde yer alır.

Bahçe, birçok insanın içerisindeyken kendini gerçekten iyi hissettiği bir yaşam alanıdır. Kendinize olabildiğince keyifli bir bahçe hazırlamak için bazı sihirli dokunuşlar yapmanız gerekebilir. Bahçe düzenleme işine başlamadan önce nasıl bir bahçe istediğinizi planlamalısınız. Eğer bahçenizi sadece yaz aylarında değil kış aylarında da kullanmak istiyorsanız, dekorasyonunuzu buna uygun şekilde yapmanız gerekir. Bahçenizi hangi zamanlarda ve nasıl kullanacağınıza karar verdikten sonra ihtiyacınız olan mobilyaları ve malzemeleri araştırmaya başlayabilirsiniz.

Bahçe peyzajında ilk önce alanın temiz ve düzenli olması gerekir. Bunun için çim biçme makinesi, kürek, bahçe pompası gibi çok çeşitli ürünler kullanılır. Bahçe malzemeleriyle çim biçmek, ağaç budamak ve toprak çapalamak gibi ağır işler olabildiğince kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede bahçe düzenlemesi yapmak yorucu ve çok fazla vakit alan bir görev olmaktan çıkar. Bu düzenlemelerin ardından işin en keyifli kısmına yani dekorasyona geçebilirsiniz. Bahçenizde kullanacağınız aksesuarları kendi estetik zevkinizi yansıtacak şekilde özenle seçmenizi öneririz. Bahçe salıncağı, masa ve sandalye takımı, sarkaçlar, led aydınlatmalar, kuş yuvaları ve bahçe cüceleri gibi aksesuarlar kullanarak bu yaşam alanınızın dekorasyonuna renk katabilirsiniz. 

Hırdavat ve Nalburiye Malzemeleri Fiyatları

Bir yapının inşaat aşamasından dekorasyon aşamasına kadar her alanda hırdavat ve nalburiye malzemelerine ihtiyaç duyulur. Bu inşaat malzemeleri ile çalışılırken iş güvenliği ürünlerine de ihtiyaç olması muhtemeldir. Yaşam alanlarının oluşturulmasında çok çeşitli malzemeler kullanıldığı için ihtiyacınız olanları önceden tespit ederek fiyat analizi yapmanız iyi olabilir. Her bir ürünün fiyatı, markasına ve teknik özelliklerine göre değişim gösterir. Üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi ve boyutları gibi unsurlar, hırdavat ve nalburiye malzemeleri fiyatları üzerinde etkilidir. Haibrag’ın kullanıcı dostu internet sitesinde, seçtiğiniz ürünleri karşılaştırabilir ve kendinize en uygun fiyat aralığını belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda Haibrag’ın internet sitesine üye olarak fiyat etiketi düşen ürünlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Ev, Yaşam ve Yapı Market Alışverişinin Avantajlı Adresi: Haibrag

Birbirinden kullanışlı ürünlerle evinizi daha konforlu hale getirmek istiyorsanız, en doğru adrestesiniz demektir. Eğer siz de yaşam alanınıza ufak dokunuşlarla estetik bir hava katmak isterseniz uygun fiyatlı ev yaşam ve yapı market ürünlerini Haibrag’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Modern tasarım çizgilerine sahip ürünlerle yaşam alanlarını güzelleştiren Haibrag’da her eve ve tarza uygun bir ürün bulunur. Yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla sunan Haibrag, güvenli alışveriş ve hızlı teslimat avantajıyla ihtiyacınız olan her ürünü size ulaştırır. Haibrag’ın kullanıcı dostu internet sitesinde çok çeşitli ve her bütçeye uygun ev, yaşam, yapı market ve hırdavat ürünleri bulunur. Tasarım anlamında modern çizgilere sahip olan bu ürünler bütçe dostu etiket fiyatlarına sahiptir. Haibrag, satın alıp memnun kalmadığınız ürünler için kolay iade ve değişim imkânı sunar. Eğer siz de kampanyalar, ücretsiz kargo ve hijyenik teslimat gibi avantajlardan yararlanmak istiyorsanız Haibrag’ın internet sitesini ziyaret ederek güvenli alışverişin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz!

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.