Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Febreze

Febreze 1996’ da Procter & Gamble şirketi tarafından tanıtılmıştır. ‘’ Febreze’’ ismi ayrı iki ismin birleşimi ile olmuştur. Anlamı ‘’Fabric’’ yani tekstil ve ‘’breeze’’ yani esinti demektir. İçerisindeki aktif maddesi siklodekstrindir. İçerisindeki kimyasal mağları nedeniyle hidrokarbonları buharlaştırır. Böylece koku algısını azaltır, kötü kokulu molekülleri bastırır ve temizlik, ferahlık sağlar. İçerisindeki bu önemli molekül mısırdan elde edilmektedir. Dünyada 70’ ten fazla ülkede satılmaktadır. Sadece oda kokusu olması dışında araba, banyo gibi alanlarda kullanılır ve mum, sprey gibi ürünleri de mevcuttur. Siz de Febreze’ in ürünlerini inceleyip, satın almak istiyorsanız, haibrag.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Febreze Aerosol Oda Kokusu Temiz Çarşaf Ferahlığı 300 ml

Koku giderme konusunda son teknolojiye sahip Febreze kötü ve inatçı kokuları yok ederek yerini ferah bir kokunun almasını sağlamaktadır. Temiz çarşaf kokusu zihninizi rahatlatarak, ferah kokunun tadını çıkarmanızı sağlar. Febreze kötü koku giderici teknolojisiyle kötü kokuları maskelemek yerine onları tamamen kullanıldığı bölgeden uzaklaştırarak geriye sadece hoş ve ferah bir koku bırakmaktadır. Diğer oda kokularının çoğu tehlikeli gazlar içermektedir ama Febreze içerisinde azot bulundurmaktadır. Geniş bir alana yayılarak geniş alanda güzel koku bırakmaktadır. Yanıcı değildir ve her oda için kullanılabilir.

Febreze Hava Ferahlatıcı Araba Kokusu Dağ Esintisi  

Febreze hava ferahlatıcı araba kokusu, arabanızdaki kötü kokuları gidermede birebir çözümdür. 1 ay boyunca kullanılabilir ve güzel, ferahlatıcı bir koku bırakmaktadır. Zihninizi günlük hayatın yoğun düşüncelerinden alarak, sizi dağların zirvesine, ferahlatıcı esintisine götürür. Aracın havalandırmasına kolayca takılmaktadır. Kolayca kullanılan bu ürünün yan tarafındaki tekeri ayarlayarak koku yoğunluğunu istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Kullanımı kolay olan Febreze takviye enerji kaynağı gerektirmez, pilsiz çalışır. Görsel olarak güzel durur ve fark edilmesi de oldukça zordur.

Febreze Aerosol Oda Kokusu Bahar Çiçekleri 300 ml

Son teknoloji koku giderme uzmanı Febreze inatçı ve kötü kokuları yok ederek kullanılan odada çok ferah ve hoş bir koku bırakmaktadır. Bahar çiçekleri kokusu sizi alıp uçsuz bucaksız çiçek tarlalarında yürüyüşe çıkarır gibi zihininize huzur ve rahatlık vermektedir. Koku duyularınızla sizi bu güzel yolculuğa çıkartmaktadır. Kullanıldığında kötü ve pis kokuları maskelemez veya hapsetmez aksine bu kokuları uzaklaştırarak çevreye güzel bir çiçek bahçesi kokusu yaymaktadır. İçerisinde azot bulunan Febreze kesinlikle tehlikeli gaz içermemektedir. Doğal püskürtücü olmasından dolayı evin her odasında rahatça kullanılmaktadır.

Febreze Aerosol Oda Kokusu Japon Kiraz Çiçekleri 300 ml

Kötü kokuları yok ederek geriye ferah bir koku bırakan Febreze oda kokusu Japon kiraz çiçekleri güneşin doğduğu ülkeye sizi götürerek saf ve temiz hava ayrıca güzel kiraz çiçekleri kokusu eşliğinde hoş uyumun tadını çıkarttırır. Diğer oda kokuları kötü ve pis kokuları içine hapsederken, Febreze kötü kokuları ve buna benzer kokuları tamamen yok ederek size ve çevrenizdekilere hoş ve ferah bir hava sunmaktadır. Diğer oda kokuları gibi Febreze tehlikeli gazlar içermez. İçerisinde azot vardır. Doğal nitrojen püskürtücü içerdiğinden dolayı çevreye herhangi bir zarar vermemektedir. Febreze oda kokusu inatçı ve zor lekeleri bile tamamen yok ederek çevrenize ve size ferah, güzel kokulu bir atmosfer bırakmaktadır. Yanıcı olmayan Febreze oda kokusu Japon kiraz çiçekleri geniş bir yelpaze açısından odanın belli kısımlarına değil her kısmına eşit dağılarak odanın her noktasında size eşit ferah kokuyu vermektedir. Siz de Febreze’ in ürünlerini inceleyip, satın almak istiyorsanız, haibrag.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.