x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

 

Mas - Mas 3690 Meeting Askılı Yapışkanlı Sunum Panasou 64x90 Düz 30 Yaprak 80 gr
Mas 3690 Meeting Askılı Yapışkanlı Sunum Panasou 64x90 Düz 30 Yaprak 80 gr
129,90 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Flipchart Kağıdı

 

Toplantı, eğitim, seminer ya da sunum gibi faaliyetlerde genel olarak özel pano modelleri kullanılıyor. Bacaklı, tekerlekli ya da standart A bacaklı gibi farklı şekillerde dizayn edilen panolar kullanışlı yapılarıyla da beğeni topluyor. Flipchart da bu amaçlarla kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Panolarda kullanılmak üzere dizayn edilen kağıtların boyutunun standart olduğu biliniyor.

 

Flipchart kağıdı aynı zamanda pano kağıdı olarak da biliniyor. Tüm modeller standart A1 boyutunda tasarlanıyor. Ürünlerin paket içeriklerinde ise 40, 60 ya da 80 yaprak bulunuyor. Ürünlerin arka kısımlarında  yapışkan detayı yer alıyor. Bu detay kağıtların pek çok zemin üzerine kolay bir şekilde yapışmasını sağlıyor.

 

Ürünlerin üzerine yazı yazmak ya da çizim yapmak için, özel bir kalem dizayn ediliyor. Bu kaleme de Flipchart kalemi adı veriliyor. Özellikle ofis ortamında sık sık tercih edilen bu ürünler kişileri düşüncelerini ifade etmek için geniş bir alan sunuyor. Üst düzey kaliteli malzemeler kullanılarak dizayn edilmiş olan bu kağıtlar, başarıya adım adım yaklaşmanızda size yardımcı oluyor.

 

Pratik kullanımı sayesinde firmaların sunum ve toplantılarının daha verimli geçmesini sağlıyor. Ürünlerin ölçüleri 60 cm olarak başlıyor ve 120 cm gibi büyük boyutlara kadar uzanıyor. Ölçülerin değişiklik göstermesinde kullanıcıların istek ve ihtiyaçları büyük rol oynuyor. Ayrıca pek çok ortamda kullanılan bu ürünlerin değişik seçenekleri de bulunuyor.

 

Seçenekler arasında inceleme yaptığınız zaman boş, kareli ve çizgili gibi farklı alternatifler olduğunu görmeniz mümkün. Üstelik renk skalası da oldukça geniş. Bu açıdan da pek çok alanda kullanım imkanınız var. Ürünleri kullanmak için üretilen özel kalemlerden satın almanızda fayda var. Özel kalemleri kullandığınız takdirde kağıtların hem arka yüzünü hem de ön yüzünü kullanma imkanınız oluşuyor.

 

Kağıtları, sunum yapacağınız panolara bir mandal yardımıyla tutturma şansınız var. Ayrıca tutturma kısmıyla uğraşmak istemeyen kişilere hitap eden yapışkanlı seçenekler de mevcut. Flipchart kağıdı fiyatları yaprak sayılarına göre belirleniyor. Ayrıca ölçü gibi detaylar da fiyat skalasının şekil almasında etkili oluyor.

 

Haibrag sitesini ziyaret etmeden Flipchart kağıdı almayın!

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.