x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

 

Faber Castell - Faber Kalemtraş Metal Kapakli 055100
Faber Kalemtraş Metal Kapakli 055100
6,87 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kalemtıraş

Kurşun ve renkli kalemlerin ucunu tıraş etmek için kullanılan açacaklar, ofis malzemelerinin başında yer alıyor. Okul aktivitelerinde ve akademik alanda oldukça işlevsel olan kalemtıraş, boyut ve tasarım bakımından her ihtiyaca uygun modeller sunuyor. Ucu açılacak kalemin boyutuna göre delik aralığı değişkenlik gösterebiliyor. Kalemin ucunun daha sivri ve uzun olmasını sağlayan kalemtıraşlarla yazı yazma ve çizim işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hazneli, kollu, otomatik, tek delikli ve çift delikli olmak üzere tasarlanan kalemtıraş çeşitleri, farklı materyallerin dayanıklı yapısıyla buluşuyor. Alt tarafında açılma işlemi sonucu biriken çöpleri toplayan hazneli kalemtıraşlar sayesinde çalışma alanınızı her zaman temiz tutabilirsiniz. Kollu açıcılar, mekanik iç aksamı sayesinde kısa sürede kalemlerin ucunun sivrileşmesini sağlıyor. Pil veya elektrikle çalışan otomatik kalemtıraşlar, güç sarf etmeden sıklıkla kullandığınız kalemlerin ucunu açmak için idealdir. Ergonomik gövdesi sayesinde elin anatomisine uygun olarak tasarlanan modeller, çocukların iç dünyalarını yansıtıyor. Okul öncesi ve sonrası çocuklar için özel olarak tasarlanan kalemtıraşlar, renkli çizgileriyle gelişme çağındaki miniklerin dikkatini çekiyor.

Her bütçeye ve kullanıma uygun modeller sunan kalemtıraş fiyatları hem öğrenciler hem de mimarlar için gerekli hassasiyeti sağlıyor. Kalemtıraşın bilenmiş bıçakları, kalemin ucunun kırılmasını önlerken istediğiniz sivriliğe ulaşmasına yardımcı oluyor. Ürünün özelliğine, tasarımına ve mekanizmasına bağlı olarak kalemtıraşların fiyatları değişkenlik gösteriyor. Siz de kullanım alanınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak renkli ve kaliteli kalemtıraşlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Çocuklar, ofis çalışanları ve ressamlar tarafından ilgi gören kalem açacakları, hassasiyet gerektiren çizimlerde emeğinizi en iyi şekilde sergilenize yardımcı oluyor. Plastik ve metal kalemtıraş çeşitleri, kalite ve dayanıklılık açısından tüm beklentileri karşılar. Auto lock özelliğine sahip modeller, kullanmadığınız zamanlarda üst kapağını kilitli bir vaziyette tutuyor. Kilitli mekanizması, hazne içerisindeki kalem çöplerinin dağılmasını önlüyor. Siz de sitemiz üzerinden keskin bıçaklarıyla uzun yıllar güvenle kullanım sağlayan kalemtıraşları inceleyebilir, kalemlerinize uygun boyutlardaki modelleri satın alabilirsiniz.

Dilerseniz Haibrag aracılığıyla hem akademik kariyerinizde ihtiyacınız olan hem de günlük hayatta işlevsellik kazanan kalemtıraşlar arasından kullanımınıza uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.