x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Pas Sökücüler

 

Metal ürünlerin zaman içerisinde eskimesi ve metalde meydana gelen kimyasal tepkimeler sonucunda metal ürünler zamanla oksitleniyor yani paslanıyor. Paslanan ürünlerinizi kullanılabilir bir hale getirmek için pas sökücü ürünlerden yararlanabilirsiniz. Metal oksitlenmesi sonucunda oluşan korozyon tabakası yani pası temizlemek için üremin ürünlere pas sökücü adı veriliyor. Sürtünme özelliklerine sahip mineral yağ bazlı pas sökücü ürünleri, pasların içerisine nüfuz ederek çözülmesini ve temizlenmesini sağlıyor.

 

Pas çözer ürünler ise iki farklı çeşitte üretiliyor. Asit bazlı ve alkali bazlı olarak ayrılıyor. Asit bazlı pas sökücüler genel olarak standart pas sökücü ürünler olarak karşınıza çıkıyor. PH derecesi 5 ve 5’in altında olan pas sökücüler asit bazlı pas sökücüler olarak adlandırılıyor. Alkalı bazlı pas sökücü çeşitlerinin ise PH derecesi 7 ve 7’in üstünde oluyor. Alkalı bazlı pas sökücü çeşitleri kendi içerisinde sıcak ve soğuk kullanım olarak ikiye ayrılıyor. Kullanım alanlarına göre farklılık gösteriyor.

 

En popüler ürünlerden biri olan wd40 ürünleri paslanmış yüzeylerdeki pasın yumuşayarak kolay temizlenmesini sağlıyor. Aynı zamanda temizlenen ürünü pastan korur ve böylece ürününüzü uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Nemli ortamlarda metal ürünlerin oksitlenmesi çok daha kolay oluyor. Bu nedenle nemden koruyucu nem atar ürünler kullanmak son derece önemli bir hal alıyor. Nemden uzaklaşan ve korunan ürünün paslanma süreside uzuyor ve kullanım süresi uzuyor. Pası sökmek, pastan korumak, nemden uzaklaştırmak gibi çok amaçlı kullanım sağlayan pas sökücü ürünlerini Haibrag sayesinde uygun fiyatlarla güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Pas sökücü fiyatları ürünlerin özelliklerine, markalarına göre farklılık gösteriyor. Bu nedenle satın almayı düşündüğünüz ürünün öncelikle kullanım aracınıza uygun olmadığını kontrol etmelisiniz. Daha sonra ürünü benzer markalar ile karşılaştırabilir ve sizin için en avantajlı olanı kolayca bulabilirsiniz. Wd 40 fiyatları uygun olması sayesine her bütçeye hitap eden bir pas sökücü ürün olarak satışa sunuluyor. Püskürtmeli başlığı sayesinde pratik ve rahat bir kullanım sağlıyor. Sizde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan pas sökücü ürünleri bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.