sadsad x
asdasd

 

Mutlusan - Mutlusan Üçlü Priz Düz 170 033005 Mutlusan - Mutlusan Üçlü Priz Düz 170 033005 (1)
Mutlusan Üçlü Priz Düz 170 033005
49,00 TL

Aynı Gün Kargo

Mutlusan Üçlü Priz Anahtarlı Düz 170 033004
79,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Ldnio - Ldnio SE4432 Anahtarlı 4 USB'li 4'lü 2 m Akım Korumalı Priz Ldnio - Ldnio SE4432 Anahtarlı 4 USB'li 4'lü 2 m Akım Korumalı Priz (1)
Ldnio SE4432 Anahtarlı 4 USB'li 4'lü 2 m Akım Korumalı Priz
255,90 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Priz ve Uzatma Kablosu

 

Elektrik tesisatları kategorisinde yer alan priz ve uzatma kabloları farklı tasarımlara ve kullanım amaçlarına sahip oluyor. Prizler genel olarak evlerde, işyerlerinde ve kafe gibi işletmelerde duvara monte bir şekilde karşınıza çıkıyor. Uzatma kabloları ise prizlerin aksine duvara monte şekilde olmuyor. Duvar prizlerinde tek bir giriş bulunuyor. Yetersiz kaldığı durumlarda uzatma kablosu sayesinde üçlü prize sahip oluyorsunuz. Elektrik prizleri genel olarak şebeke ve UPS priz olarak ikiye ayrılıyor. Bir ya da üç faz beslemeli şebeke prizleri korumalı ve korumasız olarak kendi içinde iki ayrılıyor. UPS prizleri ise toprak iletkeni sayesinde şebeke prizlerin daha farklı bir tasarıma sahip oluyor.

 

Prizler yanlış kullanıldığında son derece tehlikeli olabiliyor. Bu nedenle çocukların ulaşımı engellenmesi ve çeşitli önlemler alınması son derece önemli bir nokta oluyor. Çocuk korumalı prizler fişlerin sadece iki iletkeni aynı anda ve eşit derecede güç uygulandığında takılıyor. Bu sayede çocukları korumaya alabilirsiniz. Aynı zamanda kapaklı priz çeşitleri sayesinde priz deliklerine çocukların herhangi bir şey sokması gibi son derece tehlikeli durumları ortadan kaldırabilirsiniz. Kapaklı priz çeşitleri genel olarak banyo ve WC’lerde de kullanılıyor. Suyun temas etmesini engelleyebileceğiniz kapaklı prizler güvenliğiniz için derece önemli oluyor.

 

Haibrag, priz modellerinin yanında uzatma kablosu çeşitlerini de sizlere sunuyor. Uzatma kablosu sayesinde aynı anda birden fazla fişi takabileceğiniz bir grup prize sahip olabilirsiniz. Bu sayede cep telefonu, bilgisayar, tablet gibi elektronik cihazlarınızı aynı anda şarj edebilir, televizyon, uydu alıcısı, hoparlör gibi bir arada kullanılması gereken sistemleri rahatça kullanabilirsiniz. Priz ve grup priz tasarımlarını evinizin dekorasyonuna göre farklılaştırabilirsiniz. Beyaz, siyah, kırmızı, bordo, mavi, gold, gümüş gibi farklı renk seçeneklerine sahip priz modellerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Priz fiyatları ürünlerin sahip oldukları özelliklere ve tasarımlara göre değişiklik gösterir. Aynı şekilde uzatma kablosu fiyatları da kabloların uzunluklarına ve priz sayısına göre farklılaşır.

 

Sizde ihtiyacınız olan ve bütçenize uygun olan priz ve uzatma kablosu çeşitlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.