x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Finish Temizlik ve Bakım Seti - Parlatıcı 400 ml + Makine Temizleyici Sıvı 250 ml + Tuz 550 gr
33,77 TL

Aynı Gün Kargo

 

Finish - Finish Bulaşık Makinesi Parlatıcısı 800 ml Finish - Finish Bulaşık Makinesi Parlatıcısı 800 ml (1)
Finish Bulaşık Makinesi Parlatıcısı 800 ml
29,31 TL

Aynı Gün Kargo

 

Finish - Finish Bulaşık Makinesi Parlatıcısı 400 ml
Finish Bulaşık Makinesi Parlatıcısı 400 ml
17,98 TL

Aynı Gün Kargo

 

Finish - Finish Makine Temizleyici Sıvı Deterjan Limonlu 250 ml Finish - Finish Makine Temizleyici Sıvı Deterjan Limonlu 250 ml (1)
Finish Makine Temizleyici Sıvı Deterjan Limonlu 250 ml
30,21 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Bulaşık Makinesi Temizleyici

Birçok mutfağın baş köşesinde yer alan bulaşık makineleri, işlevsel kullanımları sayesinde mutfak alanında kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Bulaşık makinelerinin performansından ödün vermemesi adına düzenli olarak temizliği ve bakımının yapılması gerekiyor. Makine içerisinde oluşabilecek kireçlenme ya da filtre tıkanıklığı, bulaşıkların etkin bir şekilde arındırılmasına engel olabiliyor. Bulaşık makinesi temizleyici çeşitleri, tüm bulaşık makinelerinin ilk günkü performansını korumalarını sağlamanın yanı sıra, kullanıcılara bulaşık makinesi bakımı konusunda pratik bir çözüm alternatifi sunuyor. Pervane, borular ve filtre gibi parçalarda oluşan yağ artıkları ya da kireci etkin bir şekilde temizleyen ürünleri ayda bir kullanarak uzun yıllar boyunca makinenizden yüksek verim elde edebilirsiniz.

 

Çift etkiye sahip Finish bulaşık makinesi temizleyicinin içeriğindeki mavi ya da sarı katman, bulaşıklar üzerinden makine çevresine yerleşen yağ lekelerini, saydam katman ise suyun sebep olduğu kireci temizlemeye yönelik tasarlanıyor. Ayrıca markanın makine temizleyicisi, tablet formülü ile kullanıcıların pratik bir temizlik deneyimi elde etmelerine yardımcı oluyor. Dilerseniz bulaşık makinesi parlatıcısı seçeneklerine göz atarak makinenizin yıkama gücünü ikiye katlayabilirsiniz. Parlatıcı kullanan kişiler, bulaşıkların yıkanma sonrası ışıl ışıl parladıklarını belirtiyor. Yiyecekler ile bulaşıklarınız arasında bir bariyer oluşturan güçlü formüllü parlatıcılar, bulaşık yüzeyine yapışan su damlacıklarını dağıtarak yüzey üzerinde oluşabilecek su lekelerini önleme özelliği ile biliniyor. Parlatıcıların hızlı kurutma özelliği sayesinde yıkanan bulaşıkları kurulamanıza da gerek kalmıyor.

 

Haibrag, birçok markanın bulaşık makinesi temizleme ürünlerini uygun fiyat etkiletleri üzerinden kullanıcılar ile buluşturuyor. Bulaşık makineleri, mutfakta hijyen elde edilmesi ve keyifli sofralar hazırlama konusunda büyük bir rol üstleniyor. Aynı bulaşıklarda olduğu gibi, makinelerin içerisinin de belirli aralıklarda temizlenmesi gerekiyor. Sıvı makine temizleyici kullanmadan önce makine içinin tamamen boş olduğuna emin olmanız gerekiyor. Nilco temizleyiciyi kullanma talimatlarına uygun bir şekilde makine içerisine yerleştirdikten sonra kapağı kapatarak makinenizi yüksek sıcaklıkta bir programda çalıştırabilirsiniz.

Sitemizden uygun fiyatlı bulaşık makinesi temizleyici seçeneklerine göz atabilir, öncü markaların kullanıcılar ile buluşturduğu ürünler içerisinden dilediğiniz çeşidi satın alarak bulaşık makinenizin performansına katkıda bulunabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.