Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Camsil

Türkiye’nin ilk cam temizleme markası olan Camsil, 1945 yılında kurulmuştur. Sultanlar Holding’in bir parçası olarak kurulan firma, 1945 yılında faaliyetlere başlamıştır. Türkiye’nin ilk cam temizleyicisini üreten Camsil, temizlik konusunda da Türkiye’nin en önemli ve öncü markalarından birisidir.

Camsil, ürünlerini tanıtmak adına ilk reklam filmini ise 1979 yılında yayınlamıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar ürünlerini geliştirmiş ve kendisini sürekli ileriye atmaya başarmıştır. Çalışmalarına ara vermeden devam eden ve kalitesini ortaya sunmak isteyen Camsil, Türk Patent Enstitüsü tarafından “Tanınmış Marka” olarak tescillendirilmiştir.

Sprey mekanizmasının bulunmadığı yıllarda, elle sıkılarak püskürtülen ve vaporizatör spreyli ambalajları ürünleriyle raflarda yerini almış ve o günden itibaren raflardan kendisini hiç indirmemeyi başarmıştır. Yıllar içerisinde gelişen teknoloji ve imkânlarla kendisi geliştirmiş, bunu da üretimine yansıtarak tüketicileriyle buluşturmuştur.

Halen daha günümüzde patentli şekilde hammaddelerle birlikte özel olarak geliştirdiği formülleri sayesinde, cam ve parlak yüzey temizliğinde vermiş olduğu eşsiz performansla bu pazarda liderliğini sürdürmeye devam ettirmektedir.  Siz de Camsil ürünlerini temin etmek için haibrag.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Camsil Ürün ve Çeşitleri

Birkaç farklı formülü ile tüketicilerini buluşturan Camsil, sirke formülü ile de göz önüne geliyor. Camsil Sprey Sirke Formülü’nün yanında silikonlu yüzey temizleyicisini de tüketicileriyle buluşturuyor. Bu ürünleri görmek ve temin etmek için haibrag.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Camsil Sprey Matik 500 ml

Camsil’in eşsiz temizleme gücünü sizlerle buluşturan bu ürün, özel formülüyle de kendisini eşsiz kılıyor. Cam ve parlak yüzeyler için geliştirilen bu ürün, iz bırakmaz ve sildiğiniz her yeri pırıl pırıl yapar.

Camsil Matik Silikonlu Yüzey Temizleyici 750 ml

Su lekesi ve tozlanmaya karşı ultra etkili formülüyle tüketicileriyle buluşan Camsil Sprey Matik Silikonlu Yüzey Temizleyici, cam, metal ve mobilya için vazgeçilmez. Silikonlu temizleme özelliği sayesinde yağmur ve su damlalarını kaydırır, su tutmaz, leke oluşumunu engeller, kirlenmeyi ve tozlanmayı maksimum derecede geciktirir. İçeriğindeki silikon sayesinde ahşap ve mobilyaları cila etkisiyle beraber parlak tutar ve kalıcı temizlik sağlar, bu sayede mobilyalarınızın hem ömrü uzun olur hem de tozlanmayı ve kirlenmeyi geciktirir. Yüzeyde bulunan parmak izi, leke izi vb. şeyleri de yok eder.

Evinizin içindeki duş kabinini, lavabonuzu, fayanslarınızı ve musluklarınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Yüzeyinde oluşturduğu ince tabaka sayesinde suyun gitmesini sağlar ve su tutmayı engeller. Böylece su lekeleri oluşmaz ve kireçleri önler. Arabanızın plastik yüzeylerini temizler, cila etkisi yaratır ve aracınızı parlatır. Koruyucu bir tabaka oluşturarak yıpranmayı engellemesinin yanında, güneş ışınlarından da korur. Bu güzel ürüne sahip olmak için haibrag.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Camsil Sprey Sirke Formülü 1000 ml

Camsil’in cam temizleme ürününü sirkeyle buluşturduğu bu ürün, sirke sayesinde eşsiz bir parlaklığa ve temizliğe sahip. Üstelik sirke kokusunu neredeyse hiç almamakla beraber, özel formülü sayesinde Camsil Sprey Sirke formülü kokusuyla güzel bir hal almıştır. Sirkeyle beraber eşsiz parlaklık ve temizlik gücüne ulaşan Camsil’in bu ürünü, tüketiciler tarafından oldukça beğenilmiştir.

Camsil Sprey Matik 750 ml ve Floral 750 ml

Camsil’in bir diğer eşsiz ürünü Floral, temizliği ve parlaklığının dışında çiçek kokusuyla birlikte tüketicilerine temizlik yaparken ferahlama hissiyatı veriyor. Güzel kokusu ve eşsiz temizliğiyle birlikte bir ikili olan bu ürünler, leke ve iz bırakmaz, tozları ve kirleri söker atar. Gerek işlevi gerekse kokusu sayesinde tüketicilerini memnun eden bu ürünü, haibrag.com adresinden temin edebilirsiniz. Haibrag.com, keyifli alışverişler diler!

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.