sadsad x
asdasd

 

Dogus - Doğuş Earl Grey Bardak Poşet Çay 100'lü
Doğuş Earl Grey Bardak Poşet Çay 100'lü
69,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dogus - Doğuş Siyah Filiz Çay 1000 gr
Doğuş Siyah Filiz Çay 1000 gr
78,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dogus - Doğuş Karadeniz Çayı 1000 gr
Doğuş Karadeniz Çayı 1000 gr
82,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dogus - Doğuş Bergamot Aromalı Siyah Çay 1000 gr
Doğuş Bergamot Aromalı Siyah Çay 1000 gr
80,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dogus - Doğuş Gurme Siyah Çay 1000 gr
Doğuş Gurme Siyah Çay 1000 gr
93,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dogus - Doğuş Rize Sarı Çay 1000 gr
Doğuş Rize Sarı Çay 1000 gr
74,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dogus - Doğuş Karadeniz Tiryaki Çay 1000 gr
Doğuş Karadeniz Tiryaki Çay 1000 gr
74,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dogus - Doğuş Tomurcuk Earl Grey Çay 100 gr
Doğuş Tomurcuk Earl Grey Çay 100 gr
16,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dogus - Doğuş Filiz No 53 Siyah Çay 1000 gr
Doğuş Filiz No 53 Siyah Çay 1000 gr
79,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dogus - Doğuş Black Label Süzen Poşet Çay 2 gr 100'lü
Doğuş Black Label Süzen Poşet Çay 2 gr 100'lü
69,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Dogus - Doğuş Karadeniz Süzen Poşet Bergamot Aromalı Çay 2 gr 100'lü
Doğuş Karadeniz Süzen Poşet Bergamot Aromalı Çay 2 gr 100'lü
59,99 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Doğuş Çay

 Kahvaltılardan akşam öğünlerine kadar günün hger saatinde aktif bir şekilde tüketilen çaylar, Doğuş farkıyla daha lezzetli ve kaliteli bir hal kazanıyor. Farklı seçenekleri sayesinde her damak zevkine ve arayışa uygun olan ürünler kişilerin beklentilerini karşılamayı amaç ediniyor. Rengi ve kıvamı itibariyle keyifli bir içiş deneyimi yaşamanızı sağlayan Doğuş çay, uzun yıllardır mutfaklardaki yerini koruyor.

 

Yoğunluk oranına ve içerdiği aromalara göre çeşitleri bulunan çayların, her saatte tüketimi uygun. Doğuş dökme çay çeşitleri klasik poşet içerisinde satışa sunuluyor. Paketlerin gramaj oranları ise ürünlere göre değişkenlik gösteriyor. Dökme çay seçenekleri arasında her geçen gün yeni lezzetlere denk gelmeniz mümkün. Markanın ürün üretiminde gösterdiği hassasiyet, kişilerin de dikkatini çekmeyi başarıyor.

 

Bergamot aromalı Doğuş çay çeşidi, hem kıvamı hem yumuşak içimi hem de enfes lezzetiyle beğeni kazanıyor. Evlerden iş yerlerine kadar pek çok alanda aktif olarak tüketilen çay çeşitleri geniş yelpazesiyle göz dolduruyor. Karadeniz, Karadeniz tiryaki, Rize, Tea Master ve Gurme Siyah Çay zengin seçenekler kişilerin damak zevkinin de farklı bir boyuta ulaşmasında rol sahibi oluyor.

 

Karışım çayı olarak da geçen Doğuş tomurcuk çayı, günümüzde pek çok kişi tarafından severek tüketiliyor. İçeriğinde yer alan farklı aromaları sayesinde lezzet bakımından klasik çaylar dan ayrılıyor. Kimi kişiler demlerken sadece tomurcuk çayı tercih ederken kişi kişiler klasik siyah dökme çayla tomurcuk çayını karıştırıyor.

 

Kurabiye, kek ya da değişik hamur işi çeşitlerinin yanına fazlasıyla yakışan çaylar, yeni pratik kullanım seçenekleriyle kaliteyi üst seviyeye çıkarıyor. Doğuş poşet çay çeşitleri temelde demlik ve bardak poşet çay olarak iki ayrı sınıfa ayrılıyor. Demlik poşet çay çeşitleri pratik kullanımları sayesinde kolayca çay yapmanızı sağlıyor. Satışa sunulan paketlerde bulunan poşet çay sayısı ise değişiklik gösteriyor.

 

Doğuş bardak poşet çay çeşitleri içerisinde yer alan çok adetli paketleriyle özellikle iş yerlerinin sevilen ürünleri arasında yer alıyor. Ürünleri dilerseniz daha fazla adetli paketler halinde de satın alabilirsiniz.

Doğuş Çay Karadeniz Bölgesi’nde nemli, bol yağışlı, yüksek yerlerde yetişen çay bitkisinden elde edilen leziz bir içeceği kaliteli bir şekilde tüketicilere sunmaktadır. Taze ve sıcak olarak tüketilen çay özel tekniklerle Doğuş tarafından üretilmekte, kullananların kişisel tercihlerine göre farklı şekilde ürünler haline getirilmektedir. Doğuş lezzet, aroma bakımından değişen, sert, yumuşak, orta içimler için özel paketlerle pazara sunduğu çayları yıllardır üretmektedir. Çay tiryakilerinin beğenisini kazanan Doğuş markası çay paketlerini titizlikle hazırlamakta ve her damak tadına hitap eden ürünleri ile beğeni toplamaktadır. Sitemizde yer alan Doğuş ürünlerinden zevkinize uygun olan bir tanesini seçerek kaliteli bir çay keyfi yaşayabilir, kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Aroması ve Lezzeti ile Doğuş Çay Ürünleri

Doğuş Çay tüketiciler tarafından en çok tercih edilen siyah çay hususunda uzmanlaşmış bir çay üreticisidir. Toz çay halinde paketlenen ürünleri uzun süre saklanabilir ve her içimde aynı kaliteli lezzeti garanti eder. Çeşitli aromalar ile çeşitlendirilen çaylar üstün lezzetleri ile dikkat çekmektedir. Kahvaltı masalarının vazgeçilmesi çay, çeşitli ebatlardaki paketleri ile her mutfakta mutlaka bulunması gereken bir içecektir. Doğuş son teknolojiyle çay üretiminde saygın bir firmadır, ergonomik ambalajları ile kaliteli bir çayı kullanıcılara sunar. Sallama ve demlik poşet çay seçenekleri evlerde, ofislerde pratik bir kullanımı sağlamakta, lezzetten ödün vermemektedir. Tiryaki ve Gurme çeşitleriyle Doğuş lezzetli bir tadı garanti eder.

Doğuş Çay çeşitli sertlikte, kaliteli ve taze çay yapraklarından üretilen ürünleri ile üstün bir kalite sağlamaktadır. Farklı çay çeşitleri ile seramik, toprak veya porselen demliklerde en güzel tadı alabileceğiniz Doğuş markası ürünleri Karadeniz bölgesinin üstün çay filizlerinden üretilmektedir. Doğuş tesislerinde üstün teknoloji ile üretilen çaylar, üretim, hijyen ve paketleme açısından da son derece başarılır. Çayın kalitesini kaybetmeden sofralarınıza ulaşması için Doğuş üstün bir gayret göstermekte, ürünlerini taze ve kaliteli olarak tüketicilerine sunmaktadır. Ofislerde, işyerlerinde ve evlerde keyfinize keyif katacak çaylar için Doğuş markasını güvenle tercih edebilir, damak tadınıza uygun çeşitleriyle gün boyu tüketebilirsiniz.

Üstün Teknoloji ile Üretilen Leziz Tatlar

Doğuş Çay geniş bir ürün gamında her zevke ve damak tadına uygun çayları özenle hazırlamaktadır. Klasik siyah çayların yanı sıra aromalı ve koyu dem tatları bulunan Doğuş tomurcuk çayları da tüketicilerin beğenisine sunar. Tiryakilerin beğendiği her sertlikte çay çeşitleri Doğuş ürünleri arasında bulunmaktadır. Kahvaltılarda, ikindi saatlerinde ve akşamları keyifle içilen çaylar Karadeniz’in en kaliteli çay filizlerinden hazırlanmaktadır. Son teknolojiyle donatılan üretim tesislerinde çay üreten Doğuş, kullanışlı ambalajlarda çayların taze ve uzun süre saklanmasını sağlar. Tam zamanında hasat edilen çay bitkisi, çay fabrika tesislerinde modern işleme teknikleri ile işlenir ve paketlenir. Sitemizden Doğuş ürünlerini satın almak ve çay keyfinize keyif katmak son derece kolaydır.

Doğuş Çay klasik toz siyah çayların yanında demlik ve sallama poşetleriyle de dikkat çekmektedir. Ürün çeşitliliğini pratik kullanımla birleştiren Doğuş, koyu dem veren, leziz ve zahmetsiz poşet çaylarıyla özellikle öğrencilerin, ofis çalışanlarının kaliteli çay keyfine katkı sağlar. Kafelerde, restoranlarda özellikle tercih edilen poşet çaylar, oldukça pratiktir ve bilinen Doğuş lezzetindedir. Kısa sürede hazırlanan çaylar uzun ve keyifli sohbetlere eşlik eder. Doğuş ürünleri arasında sağlığa son derece yararlı bitki çayları da bulunmaktadır. Rezene, adaçayı, ıhlamur, papatya, nane, limon gibi pek çok seçeneği olan bitki çayları enfes tatları ve sağlıklı yönleriyle özellikle tercih edilmektedir. Doğuş ürünlerinden birini sepetinize ekleyin ve lezzetin tadına varın.

 

Haibrag üzerinden Doğuş çay çeşitlerinin tamamına ulaşım sağlayarak kısa süre sipariş oluşturabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.