Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Enjoy

Enjoy Evcil Hayvan Mamaları King, Proline, Reflex evcil hayvan mamalarını bünyesinde barındıran bir üreticidir. Köpek ve kedi mama ürünleri dışında kemirgen ve kuş mamaları da üreten Enjoy 2008 yılından beri kendi sektöründe öncü bir marka olmuştur. Evcil hayvan bakımının giderek arttığı ülkemizde ilgilenilen hayvanlar için kaliteli ve sağlıklı mamayı uygun fiyata alabilmek son derece önemlidir. Enjoy çeşitli ürünleriyle evcil hayvanların sağlıklı beslenmesini sağlar, yüksek besin değerleriyle hayvanların ihtiyaçlarını karşılar. Bütçe dostu fiyatlarıyla Enjoy ürünleri her kesimden kişinin rahatlıkla satın alabileceği bir satış politikası yürütmektedir. Sitemizde bulunan Enjoy ürünlerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun evcil hayvan mamasını hemen satın alabilirsiniz.

Enjoy Evcil Hayvan Mamaları-Kedi, Köpek Mamaları

Enjoy kedi mamaları kedi cinslerine özgü özel formlarda üretilir, tavuk, balık, et gibi farklı içeriklerde evcil hayvanların tüm ihtiyaçlarını karşılar. Belli bir büyüklükteki kedilere uygun olan kedi mamaları, tüy dökme sorunu, gebelik dönemi, düzensiz iştah gibi sorunlu dönemlerde üstün özellikleri ile evcil hayvanların sağlıklı beslenmesini sağlar.  Sodyum, fosfor, kalsiyum, iyot gibi maddelerin içeriğinde bulunduğu Enjoy kedi mamaları mısırdan buğdaya, ciğer ve tavuk aromasına zengin bir protein içeriğini sahiptir. Kedi mamaları 15 kg gibi ebatlarıyla belli bir dönem tüm besin ihtiyacını karşılar, oldukça ekonomiktir. Enjoy Evcil Hayvan Mamaları sağlam ambalajlarında uzun süre saklanabilir ve evcil hayvanların tüm besin ihtiyaçlarını karşılar.

Enjoy Evcil Hayvan Mamaları arasında en çok tercih edilen ürünlerin bulunduğu köpek mamaları kuzu, tavuk, pirinç gibi nefis tatlarla üretilmiştir. Enjoy köpek mamaları evcil hayvanınızı mikroplara ve hastalıklara karşı dirençli hale getirir, bağışıklık sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Çoklu ve tekli paketlerde ve değişen ağırlıklarda satılan Enjoy mamaları saklamak ve her öğünde sağlıklı bir beslenme sağlamak için oldukça uygundur. Kolay sindirim sağlayan köpek mamaları, köpek halsizliklerinin önüne geçer, farklı vitamin çeşitleriyle ekstra fayda üretir. İşlenmiş hayvan proteinleri, ciğer, buğday, mısır aromaları ile zenginleştirilen mamalar köpeklerin çokça tükettiği kaliteli ve besleyici bir üründür. Enjoy köpek mamalarını uygun fiyatlarla satın alabilir ve evcil hayvanınıza bir ziyafet çekebilirsiniz.

Enjoy Mama Çeşitleri

Enjoy Evcil Hayvan Mamaları sadece kedi ve köpek mamalarından oluşmaz, kuş yemi ve kemirgen yemi çeşitleri de mevcuttur. Muhabbet kuşları yemlerinde doğada tüketilen besinler göz önüne alınmıştır, meyveli çeşitler zengin bir besleyici nitelik sağlar. Kanarya yemleri vitamin-mineraller ile keten tohumlarından oluşurken, muhabbet kuş yemlerinde çeşitli darılar bulunmaktadır. Papağanlar için farklı ürünler mevcuttur, ay çekirdeği, kenevir, mısır, pirinç, yer fıstığı içerikleriyle temel ihtiyaçları karşılayan bu yemler tüm evcil kuş çeşitleri için oldukça doyurucu ve sağlıklıdır. Enjoy mama çeşitleri sağlam paketlerde ve istenilen ebatlarda satın alınabilmektedir.

Enjoy Evcil Hayvan Mamaları arasında diğer evcil hayvan türleri için de ürünler bulunmaktadır. Hamster, Tavşan, Ginepg benzeri kemirgen evcil hayvanlar zengin içerikli mamalarla sağlıklı beslenmekte, hastalıklara karşı direnç kazanmakta ve başka hiçbir besine ihtiyaç duymamaktadır. Dakota çekirdeği, darı benzeri içerikleriyle Enjoy hayvan mamaları her türlü kemirgenin ihtiyacını karşılamaktadır. Uzun süre lezzetini koruyan hayvan mamaları, taze içerikleriyle göze çarpmakta ve kaliteden ödün vermemektedir. Başta kedi ve köpek olmak üzere tüm evcil hayvanlarınız için Enjoy hayvan mamalarını satın alabilir, gönül rahatlığı içinde evcil hayvanlarınızı besleyebilirsiniz. Ekonomik paketler halinde sunulan mamalara ulaşmak son derece kolaydır. Sitemiz vasıtasıyla sipariş verdiğinizde en kısa süre içinde mamalar elinize geçecek, siz de evcil hayvanlarınızı güvenle ve sağlıklı bir biçimde besleyeceksiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.