x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Karıştırıcı

Günlük hayatta evde, işte ya da herhangi bir kafede karşılaştığınız karıştırıcılar çay, kahve gibi sıcak ürünleri şeker ile birlikte tükettiğinizde içecek içerisinde ki şekerin homojen bir şekilde karışması için kullanılıyor. Farklı türleri olan karıştırıcılar genel olarak tahta materyalden yapılıyor. Bu nedenle doğaya oldukça az zarar veriyor. Tahta karıştırıcı çeşitleri 100lü, 200lü, 500lü, 1000li gibi farklı paketlerde satışa sunuluyor. İşletmeniz için ya da işyeriniz için kullan at tahta karıştırıcılar satın almak istiyorsanız çoklu paketleri tercih edebilirsiniz. Kullandığınız ürünlerin geri dönüşümlü olmasına dikkat ediyor ve sürdürülebilir bir dünya görüşünü destekliyorsanız tahta materyallerden üretilen karıştırıcı çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

 

Karıştırıcı çeşitleri tek kullanımlık olma özellikleri sayesinde oldukça hijyenik ürünler olarak satışa sunuluyor. Tek tek paketli olan karıştırıcı çeşitleri ise kişiye özel olarak el değmeden paketleniyor. Bu sayede sağlık koşullarına uygun şekilde içeceklerinizi tüketebiliyorsunuz. Tahta karıştırıcıların yanında plastik karıştırıcı çeşitleri de bulunuyor. Plastik karıştırıcılarda tıpkı tahta karıştırıcılar gibi kullan at şekilde kullanılıyor. Plastik karıştırıcı çeşitleri genel olarak şeffaf tasarımları ile satışa sunuluyor. Sıcak ve soğuk tüm içeceklerde kullanabileceğiniz plastik karıştırıcı çeşitleri sıcak sıvılarda dayanıklı yapısı sayesinde herhangi bir erime, kırılma gibi sorunları ortadan kaldırıyor.

 

Tahta karıştırıcı çeşitleri aynı zamanda maket yapımı ile ilgilenen kullanıcılar tarafından da sıkça tercih ediliyor. Tutkal, silikon tarzı yapıştırıcılar yardımıyla maketlerin iskeletlerinin oluşturulmasında kullanılıyor. Maket yapımı için satın alınan karıştırıcı fiyatları ile çay, kahve gibi içecekleri karıştırmak için satın alınan karıştırıcı fiyatları arasında herhangi bir fiyat farkı bulunmuyor. Yapımlarında kullanılan materyaller tamamen aynı olup ürünler sadece kullanım alanlarında farklılaşıyor.

 

Haibrag, farklı karıştırıcı çeşitleri ve markalarını sizlere sunuyor. Farklı materyallerden üretilen karıştırıcı çeşitleri arasından bütçenize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz 100’lü, 200’lü ya da 1000’li paketler halinde satın alabilir ve karıştırıcı ihtiyacınızı uzun bir süre boyunca ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Sizde kullanım amacınıza ve bütçenize uygun olan tahta ya da plastik karıştırıcı paketleri arasından tercih yapabilirsiniz. Kolay ve güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.