sadsad x
asdasd
 

Kargonuzun Bedava Olması İçin TL'lik Daha Ürün Ekleyin.

Koroplast Alüminyum Folyo 8 m

Ürün Kodu : TGIDKUL.00001
10,61 TL
%5
10,08 TL
Kargo Ücreti 12.90 ₺'dır.
kolay-iade.png (2 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Koşulları
 • Koroplast Alüminyum Folyo 

  Koroplast Alüminyum Folyo 8 m

  Koroplast Alüminyum Folyo ile sandviçlerinizi sarabilir, kapakları olmayan derin çanaklar ve tencerelerin üzerini örtebilir, dolapta veya derin dondurucuda saklamak üzere etlerinizi; sebze ve meyveleri sarabilirsiniz.


  Canlıların yaşam kaynağı olan ışık ve oksijen, yağların okside olmasına ve küflenmesine yol açar. Koroplast Alüminyum Folyo bu iki etkiye karşı tam bir koruma; koku ve aroma, nem ve bakterilere karşı hijyen sağlar.

  Gıda ve ecza endüstrisinde yoğun olarak kullanılan alüminyum folyo, içecekler ve süt ürünleri başta olmak üzere; uzun ömürlü ambalajlar hazırlamak için kullanılır.

  Mutfakta yemek artıklarının saklanmasında ve kokuların karışmasını önlemekte; dışarıda hazır yiyeceklerin yolculuğa çıkarılması, paketlenmesi ve servis edilmesinde kullanılır.


  Perfore edilmiş (üzerinde delik açılmış) alüminyum folyo yaprakları, sıcak servis için mükemmeldir; yiyeceklerin daha uzun süre sıcak kalmalarına ve estetik bir şekilde sergilenmelerine olanak sağlar Koroplast Alüminyum Folyo ile mutfak kaplarınızı çok güçlü bir şekilde yalıtabilirsiniz: Gıdaları saklarken kokularının karışmasını önlemekte kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.