Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

0-13 kg Ana Kucağı

Yeni doğan bebeklerin güvenliği ve konforu, ebeveynler için en öncelikli konulardan biridir. 0-13 kg ana kucağı, bebeğinizi taşımak ve seyahat etmek için ideal bir çözümdür. Haibrag'da sunulan bu ürünler, güvenilir markaların kaliteli tasarımlarıyla, hem bebeklerin hem de ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmıştır.

0-13 kg ana kucağı, genellikle hafif ve taşınabilir bir yapıya sahiptir, böylece ebeveynler bebeğini kolayca taşıyabilirler. Ayarlanabilir emniyet kemerleri ve beş noktalı emniyet sistemleri, bebeğinizin güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda, yumuşak ve nefes alabilir kumaşlar, bebeğinizin konforunu maksimize eder.

Bu ana kucağı modelleri genellikle otomobil koltuğuna uyumlu olup, seyahat sırasında bebeğinizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Bazı modellerde, ana kucağını arabadan çıkarıp, taşıma kolları sayesinde kolayca taşınabilir, bu da ebeveynlere pratiklik sunar.

Haibrag'ın 0-13 kg ana kucağı kategorisi, farklı renk ve desen seçenekleri ile görsel olarak da çeşitlilik sunar. Ayrıca, kolay temizlenebilir malzemelerden yapılmış olmaları, ebeveynlere hijyen açısından ek bir avantaj sağlar.

Bebeğinizle güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmek için Haibrag'ın 0-13 kg ana kucağı seçeneklerini keşfedin. Kaliteli markaların sunduğu bu ürünler, ebeveynlerin beklentilerini karşılamak üzere özenle tasarlanmıştır.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.