x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

İş Ayakkabısı

Güvenlik ve konforu bir araya getiren iş ayakkabısı, iş yasası kriterlerine uygun özelliklerde üretiliyor. İçinde risk barındıran işlerde çalışanların sağlığını korumak ve olası kazalara karşı önlem almak amacıyla üretilen iş ayakkabıları, sağlam materyaller kullanılarak tasarlanıyor. Her iş sektörü için farklı koruma detaylarına sahip olan iş ayakkabıları ortopedik detaylarla da donatılıyor.

 

Farklı iş sektörüne göre farklı özelliklerde tasarlanan iş ayakkabıları 40, 41, 42, 43, 44, 45 numara beden aralığıyla her ayak türüne uygun seçenekler sunuyor. Ağır ve zorlu çalışma ortamına sahip olan inşaat, maden, metal sanayi ve enerji sektörü gibi alanlarda çalışanların, ayak sağlığını koruyacak ve konfor sunacak iş ayakkabıları giymeleri büyük önem taşıyor. Bu amaçla özel detaylarla üretilen iş ayakkabıları, çalışma esnasında ayağın üzerine düşecek ve zarar verecek kesici parçalar ve kimyasal maddelerden korunmayı sağlıyor.

 

İş kıyafetleri arasında öne çıkan çelik burun iş ayakkabıları, kapalı alan çalışmaları için ideal özelliklerle donatılıyor. Bu ayakkabıların iç astarı aşınmaya karşı dayanıklı malzemeden üretiliyor. Bunun yanında suya dayanıklı olan iç astar teri dışarı atıyor ve çabuk kuruyor. Bu ayakkabılar genellikle çift yoğunluklu koruma sunan poliüretan taban kullanılarak üretiliyor. Bu taban kaymaya ve aşınmaya karşı direnç gösteriyor. Aynı zamanda yumuşak yapısı sayesinde konfor veriyor.

 

Yüksek efor sarf ederek ayakta çalışan insanlar için ayak ve bacak sağlığını koruyan ve konfor sunan iş ayakkabıları büyük önem taşıyor. Yüksek gerilime direnç gösteren tabanlı modeller, yüksekten düşen ağır maddelere karşı ayağı koruyan burun detaylı modeller gibi iş ayakkabı seçenekleri ayakları her türlü riskten koruyarak güvenli çalışma konforu sunuyor.

 

İş ayakkabısı fiyatları markaya, modele, özelliğe, taban kalınlığına, malzeme kalitesine ve diğer detaylara göre farklılık gösteriyor. Farklı iş sektörlerine göre tasarlanan iş ayakkabıları her türden ihtiyaca yanıt veren özelliklerle donatılıyor. İş ayakkabılarının zengin ürün seçeneği her bütçeye hitap ediyor.

 

Haibrag üzerinden satışa sunulan çok sayıda seçenek arasından ayaklarınızı olası tehlikelerden koruyan ve konfor veren iş ayakkabılarını kolaylıkla seçebilir ve evinizin konforunda sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.