x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

İş Eldiveni

İçinde risk barındıran işlerde çalışanların sağlığını korumak ve olası kazalara karşı önlem almak amacıyla üretilen iş eldiveni, sağlam materyaller kullanılarak tasarlanıyor. İş eldivenleri, yapılan işin türüne göre çeşitlilik gösteriyor. Yanma ve kesilme önleyici olarak nitril ve antistatik eldivenler kullanılıyor. Bunun yanında zehirli kimyasal maddelerden korumak amaçlı steril eldivenler tercih ediliyor.

 

Hastaneler, kimya sektörü ve biyokimya laboratuvarları da yoğun kimyasal kullanımı olan alanlardan olduğu için bu sektörlerde steril iş eldivenleri daha çok kullanılıyor. Steril eldivenler kimyasal bulaşmasını engellemek dışında virüs ve bakterilerin bulaşmasını önlemek amacıyla da tercih ediliyor.

 

Antistatik eldiven, statik elektriğe duyarlı ürünlerin tamirinde ya da montajında elleri olası zararlardan korumak amacıyla kullanılıyor. Antistatik eldivenler genel olarak otomotiv ve elektronik sektöründe tercih ediliyor. Sahip olduğu yüzeysel direnç değerleri normal eldivenlere göre daha düşük aralıklarda bulunuyor. Bu nedenle antistatik eldivenler statik yük üretmiyor.

 

Nitril eldiven, elleri korumada yüksek performans sunan bir eldiven olarak öne çıkıyor. Sürtünme dirençlerinin düşük olması nedeniyle takıp çıkarmada kolaylık sunuyor. Tek kullanımlık olmasına rağmen yırtılma ve delinmelere karşı yüksek direnç gösteriyor ve bu yönüyle bir defadan daha fazla kullanılabiliyor. Nitril eldivenler su sızdırmazlık sağlaması amacıyla diğer iş eldivenlerinin altına giyilebiliyor.

 

Beybi eldiven, steril eldivenler olarak da biliniyor. Latex yapısı ile kaliteli bir kullanım sağlıyor. Yumuşak ve esnek formu sayesinde ele tam oturuyor. Kaliteli malzemesi nedeniyle kolay deforme olmuyor ve dayanıklılık gösteriyor. Beybi marka eldivenler ayrıca hijyen gerektiren ya da gıda üretimi yapan ortamlarda elleri bakteri bulaşmasından korumak için de kullanılıyor.

 

İş eldiveni fiyatları, ürünün markasına, özelliğine, türüne, malzeme kalitesine ve diğer özelliklere göre farklılaşıyor. İş eldivenleri üreten markalar en kaliteli malzemeden ürettikleri ürün seçeneklerini uygun fiyat politikasıyla satışa sunuyor. Her bütçeye hitap eden seçeneklerle satışa sunulan iş eldivenleri kullanıcılara zengin ürün çeşitliliği veriyor.

 

Haibrag üzerinden satışa sunulan çok sayıda seçenek arasından ellerinizi olası tehlikelerden koruyan ve konfor veren iş eldivenlerini kolaylıkla seçebilir ve evinizin konforunda sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.