sadsad x
asdasd

 

Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Pebble Plus Oto Koltuğu Ana Kucağı / Red Orchid Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Pebble Plus Oto Koltuğu Ana Kucağı / Red Orchid (1)
Maxi-Cosi Pebble Plus Oto Koltuğu Ana Kucağı / Red Orchid
3.332,75 TL
2.832,83 TL
%15
İndirim
Kargo Bedava!

 

Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Oto Koltuğu / Authentic Black Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Oto Koltuğu / Authentic Black (1)
Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Oto Koltuğu / Authentic Black
4.210,25 TL
3.578,71 TL
%15
İndirim
Kargo Bedava!

 

Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Citi 2 Oto Koltuğu Ana Kucağı / Triangle Black
Maxi-Cosi Citi 2 Oto Koltuğu Ana Kucağı / Triangle Black
1.402,25 TL
1.191,91 TL
%15
İndirim
Kargo Bedava!

 

Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Easia Kanguru / Black Denim Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Easia Kanguru / Black Denim (1)
Maxi-Cosi Easia Kanguru / Black Denim
1.263,63 TL
1.074,09 TL
%15
İndirim

 

Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Titan Plus Oto Koltuğu 9-36kg / Authentic Graphite Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Titan Plus Oto Koltuğu 9-36kg / Authentic Graphite (1)
Maxi-Cosi Titan Plus Oto Koltuğu 9-36kg / Authentic Graphite
5.965,25 TL
5.070,46 TL
%15
İndirim

 

Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Titan Plus Oto Koltuğu 9-36kg / Authentic Grey Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Titan Plus Oto Koltuğu 9-36kg / Authentic Grey (1)
Maxi-Cosi Titan Plus Oto Koltuğu 9-36kg / Authentic Grey
5.965,25 TL
5.070,46 TL
%15
İndirim

 

Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Titan Plus Oto Koltuğu 9-36kg / Authentic Black Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Titan Plus Oto Koltuğu 9-36kg / Authentic Black (1)
Maxi-Cosi Titan Plus Oto Koltuğu 9-36kg / Authentic Black
5.965,25 TL
5.070,46 TL
%15
İndirim

 

Baby Shada - Baby Shada Ahtapot Kanguru Kılıfı Baby Shada - Baby Shada Ahtapot Kanguru Kılıfı (1)
Baby Shada Ahtapot Kanguru Kılıfı
53,69 TL
51,01 TL
%5
İndirim
3

  İş Gününde Kargo

 

Baby Shada - Baby Shada Türk Bayraklı Kanguru Kılıfı Baby Shada - Baby Shada Türk Bayraklı Kanguru Kılıfı (1)
Baby Shada Türk Bayraklı Kanguru Kılıfı
53,69 TL
51,01 TL
%5
İndirim
3

  İş Gününde Kargo

 

Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Oto Koltuğu / Authentic Graphite Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Oto Koltuğu / Authentic Graphite (1)
Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Oto Koltuğu / Authentic Graphite
4.210,25 TL
3.578,71 TL
%15
İndirim
Kargo Bedava!

 

Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Oto Koltuğu / Authentic Red Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Oto Koltuğu / Authentic Red (1)
Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Oto Koltuğu / Authentic Red
4.210,25 TL
3.578,71 TL
%15
İndirim
Kargo Bedava!

 

Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Oto Koltuğu / Authentic Grey Maxi-Cosi - Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Oto Koltuğu / Authentic Grey (1)
Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Oto Koltuğu / Authentic Grey
4.210,25 TL
3.578,71 TL
%15
İndirim
Kargo Bedava!
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Oto Koltukları - Ana Kucağı

Oto koltukları çocukları küçük olan aileler ve engelli ailelerin özellikle tercih ettiği bir durumdur. Oto koltuğu olmadan çocukların güvenliğini sağlaması ve zararlı durumlara karşı güvenlik oluşturmaları zor ve imkânsız hale gelebilmektedir. Zor olduğundan dolayı çocuklarının güvenliğini sağlaması ve hayati tehlike altına girmemeleri için bu tarz önlemler alınmaya devam Etmektedir. Alınan Önlemlerin Arasında En Güvenilir ve Mantıklı Olanı Oto Koltuğu olduğundan dolayı ailelere ve çocuklara sıkıntı çıkarma ihtimali en düşük ürünler arasında yerini almaktadır. Alınan sonuçlar herkes tarafından verimli ve istenen doğrultuda olmaktadır. Kullanım için önemli bir yere de aynı zamanda sahip olmaktadır. Ana kucağı daha çok küçük ve minumum seviye de kullanmaya yarayan ürünler arasında yerini almaktadır. Ana kucağı çocuklarda daha çok bebeklerin ihtiyaçlarını gidermektedir. Aynı zamanda sadece arabalarda kullanılmamaktadır. Gezme veya evde de ailelerin ihtiyaçlarını gidermeye yarayan ürünler arsında yerini almaktadır.

Oto Koltuğu Çeşitleri

Oto koltukları gösterdikleri icatlara göre değişim ve çeşitlilik göstermektedir. Çocuklarının yaşlarına ve hareketlilik seviyelerine göre ayarlanabilir ve kullana bilme imkânı sunmaktadır. Oto koltuğu kişilere imkân sunduğu kadar rahatlıkta suna bilmektedir.

Katlana bilir oto koltuğu kenarları katlandığı zaman yer kaplamıyor ve aynı zamanda daha çok yer açarak kişi alabilme oranını yükseltiyor. Katlana bilir olması aynı zamanda çocukların sadece yer açmasını değil bir nebze büyük çocukların daha kolay hareket etmesini sağlamaktadır.

Uzayan oto koltuğu boy oranında değişim ve yükselme göstermektedir. Çocukların rahatlıkla dışarıyı izlemelerini ve rahat hareket etmelerini sağlamaktadır. Çocukların sıkılmadan ve rahatsızlık vermeden hareket etmesini böylelikle sağlamış bulunur.

Taşına bilir oto koltuğu taşına bilir olması her ortama rahatlıkla götürülmesini ve rahatlıkla kullanmasını sağlamaktadır. Markete, gezmeye götürüldüğü zaman bebek veya çocuk kendi yatağında gibi rahat ve huzurlu hissetmesini sağlayacaktır. Sağladığı takdirde daha fazla kullana bilme imkânı da sunmuş bulunuyor.

İçeriğe doğru ayarlana bilen oto koltuğu farklı açılardan kullanarak veya katlana bilir olması ile birlikte sırt bölgesi olmadan uzayarak her şekle girmesini de sağlamaktadır. Sağlanan katlama işlemi sonucunda kişilere karşı verim ve uyumu da sağlamış bulunuyor.

Ana Kucağı Nedir?

Ana kucağı, ailelerin bebeklerin birçok yerde rahatlıkla, arabada rahat bir şekilde elde gezdirilmesini ve dinlenmesini sağlayan, aileler ile birlikte bebeklerinizin belirli süre üzerinde süreyle vakit geçirebileceği bebek koltuklarıdır. Geçirdikleri bu vakitler rahat ve sıcak bir şekilde olsun istiyorsanız dikkatli bir şekilde seçmeniz gereken unsurlar arasına yer almaktadır. Buna benzeyen koltuklar sayesinde bebeğinize bir anne kucağı rahatlığı sunabilir ve bu sayede huzurlu ve rahat belirli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklarınız ile sağlıklı ve huzurlu vakitler geçirmek istiyorsanız muhakkak denemeniz gereken unsurlar arasında yer almaktadır. Piyasada bulunan ana kucakları Ev tipi ve araç tipi olmak üzere bölünmektedir.

Ana Kucağının Kendi İçerisinde Ayrılması Nedir?

Ev tipi ana kucağı modelleri bulunmaktadır. Bebeğin annesinin kucağında hissetmesini sağlayarak, yaslanması oluşturulur. Rahat bir şekilde dinlenmesini ve kendini güvende hissetmesini sağlar. Ev tipi ana kucağı modelleri kendi içinde salıncaklı, titreşimli hareketli ve bebek yataklı olmak üzere üçe ayrılır. Bu modeller arasında en iyi olanı belirleyen, yalnızca bebeğinizin kendisidir. Bebekler kendileri nasıl olduğunu bilebilir ve anların onların hareketlerinden anlamanız mümkün olmaktadır.

Araç tiplerini andıran ana kucakları; ana kucağı kategorisinde yer alan ve bebeğinizle araç içinde rahat ve huzurlu bir şekilde yolculuk etmenizi sağlayan araç bebek koltuklarıdır.  Araçlara uyumlu ve konforuna adapte ana kucaklarıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.