sadsad x
asdasd

 

Cif - Cif Her yer Leke Uzmanı Sprey 750 ml Cif - Cif Her yer Leke Uzmanı Sprey 750 ml (1)
Cif Her yer Leke Uzmanı Sprey 750 ml
47,30 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Power & Shine Banyo Temizleyici Sprey 750 ml
Cif Power & Shine Banyo Temizleyici Sprey 750 ml
52,69 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Power & Shine Mutfak Temizleyici Sprey 750 ml
Cif Power & Shine Mutfak Temizleyici Sprey 750 ml
52,69 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Her Yer Ultra Hijyen Sprey 750 ml
Cif Her Yer Ultra Hijyen Sprey 750 ml
47,30 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Tüm Yüzeyler Jel Çiçek Ferahlığı 750 ml Cif - Cif Tüm Yüzeyler Jel Çiçek Ferahlığı 750 ml (1)
Cif Tüm Yüzeyler Jel Çiçek Ferahlığı 750 ml
42,79 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Tüm Yüzeyler Jel Bahar Ferahlığı 750 ml Cif - Cif Tüm Yüzeyler Jel Bahar Ferahlığı 750 ml (1)
Cif Tüm Yüzeyler Jel Bahar Ferahlığı 750 ml
42,79 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Krem Mutfak ve Banyo Temizleyici Amonyaklı 750 ml
Cif Krem Mutfak ve Banyo Temizleyici Amonyaklı 750 ml
41,69 TL

Aynı Gün Kargo

Cif Krem Mutfak ve Banyo Temizleyici Limon Kokulu 750 ml
41,69 TL

Aynı Gün Kargo

 

Domestos - Domestos WC Blok 5'li Güç Okyanus Ferahlığı 55 gr Domestos - Domestos WC Blok 5'li Güç Okyanus Ferahlığı 55 gr (1)
Domestos WC Blok 5'li Güç Okyanus Ferahlığı 55 gr
33,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Cif - Cif Krem Ultra Hijyen 675 ml
Cif Krem Ultra Hijyen 675 ml
51,70 TL

Aynı Gün Kargo

 

Domestos - Domestos WC Blok 5'li Güç Çam Ferahlığı 55 gr Domestos - Domestos WC Blok 5'li Güç Çam Ferahlığı 55 gr (1)
Domestos WC Blok 5'li Güç Çam Ferahlığı 55 gr
33,00 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Temizlik Malzemeleri


Ev ve işyerlerinin temizliğinde birçok ürün kullanılıyor. Bu ürünler arasında ilk olarak yüzey temizlik ürünleri ilgi çekiyor. Zeminin temiz ve hijyenik görünmesini sağlayan ürün seçenekleri farklı formlarda üretiliyor. Bu sayede zeminin temizliğinin sağlanmasının yanı sıra parlaklığı da beraberinde getiriyor. Yüzey temizleme ürünleri toz, sıvı ve jel formlarda satışa sunuluyor. Kullanılacak yerin özelliklerine göre uygun olan ürün seçenekleri farklı içerikleri ile ilgi çekiyor. Ürün seçeneklerinin içeriklerinin farklı olması hem sağladığı temizlik hem de eşsiz koku ile kendine hayran bırakıyor. Yüzey temizliğinde tercih edilmesi gereken ürün seçeneklerinden bir tanesi olan ahşap temizleyici göz kamaştıran parlaklık ortaya çıkarıyor. Ürün seçeneklerinin parlatan etkisi adeta yeni yapılmış ya da cilalanmış gibi görünüm meydana getiriyor.

Banyo ve tuvalet temizliğinde ise birçok ürün seçeneği bulunuyor. Tuvalet temizleyici çeşitleri mikropları öldürerek hijyen ve temizliği bir araya getiriyor. Ayrıca, ürün seçeneklerinin temizliği ortaya çıkaran kokusu vazgeçilmez olmasını sağlıyor. Tuvalet ve banyo temizliğini yapabileceğiniz farklı özelliklerde bez seçenekleri dikkat çekiyor.

Temizlik bezi çeşitleri yüzeyi silerken kusursuz görünüm ortaya çıkarıyor. Temizlik bezleri en zorlu kirleri bile kolay şekilde silmeyi sağlıyor. Bunun yanı sıra ev ve işyerlerinin temizliğinde farklı içeriklere sahip cam temizleyici seçenekleri tercih ediliyor. Camdaki lekelerin çıkmasını sağlayan temizlik malzemeleri tekli ya da çoklu paketlerde satışa sunuluyor.

Fırın ve zorlu yağ lekelerinin temizlenmesi için ise yağ sökücü çeşitleri kullanılıyor. Yağ sökücü zorlu ve katılaşmış lekelerin yumuşayarak kısa sürede temizlenmesini sağlıyor. Diğer temizlik ürünleri arasında ise böcek ilacı yer alıyor. Özellikle yaz aylarında çoğalan böceklerin yok edilebilmesi için böcek ilacı etkili sonuç veriyor. Böcek ilacı çeşitlerinin kokusuz olması, solunum hassasiyeti olanlar için öneriliyor. Tüm evin temizliği bittikten sonra hoş koku sıkmak isteyenler için oda kokusu seçenekleri ortama tazelik katıyor. Oda kokusu ferahlık ve temizlik vermesi ile havayı temizlemek isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Haibrag üzerinden ihtiyaçlarınıza uygun temizlik malzemelerine göz atabilir, kriterlerinize ve bütçenize uygun seçim yapabilirsiniz.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.