sadsad x
asdasd

Cif Krem Mutfak ve Banyo Temizleyici Amonyaklı 750 ml

Ürün Kodu : TTEMGEN.00037
0 Yorum
10,26 TL
%10
9,23 TL
ikonlar-02.png (5 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Koşulları
 • Cif Krem Mutfak ve Banyo Temizleyici Amonyaklı 750 ml

  Mükemmel formülü sayesinde temizliğin maksimum gücünü evinize getiren Cif Krem Amonyaklı, içerdiği mikropartiküller ile en inatçı kirleri bile kolayca çıkarmanızı sağlar. Tüm krem temizleyiciler arasında minimum çabayla maksimum temizlik sunan Cif krem amonyaklı, yüzeylere zarar vermeden derinlemesine temizlik sunarken, sıradan kremlere göre çok daha rahat durulanır.

  Banyo temizliği ve mutfak temizliği dışında, emaye, plastik, seramik, porselen ve krom gibi yüzeylerde de güvenle kullanabileceğiniz Cif Amonyaklı Krem, kireç lekesi, sabun artığı ve tüm zor lekelerin üstesinden gelmeyi başarır. İçerdiği amonyak sayesinde ışıl ışıl parlaklık sağlayan ürün, ideal bir temizlik malzemesi olarak kullanıcılarını memnun eder

  Banyo ve mutfak yüzey temizliği için güvenle kullanabileceğiniz amonyaklı Cif krem, beklemiş yağ lekeleri üzerinde de maksimum etki sağlar. Cif gücü ile birleşince harikalar yaratan krem, her türlü zorlu lekelere karşı elinizin altında bulunması gereken bir yüzey temizleme ürünüdür. Yüzeyleri çizmeden en iyi şekilde temizleyebilmenin yollarından biri olan bu amonyaklı temizleyiciyi, lekeli bölgeye sulandırmadan direkt uygulayabilir, ardından bir sünger yardımıyla kolayca silebilir ve leke çıkınca da aynı bölgeyi rahatlıkla durulayabilirsiniz.

  ・%100 doğal temizlik mineralleri sayesinde en zorlu kirleri bile kolayca çıkarır.

  ・Magnezyum ve Kalsiyum gücüyle kusursuz temizlik

  ・Klor, boya, fosfat, paraben içermez.

  ・Minimum çabayla maksimum temizlik sağlar.

  ・Emaye, plastik, seramik, porselen ve krom gibi yüzeylerde güvenle kullanılabilir

  ・Sıradan kremlere göre daha kolay durulanır.

  Cif Krem Ailesi

  • Cif Amonyaklı Krem - İçerdiği mikropartiküller ile en zor kirleri bile kolayca temizler.
  • Cif Limon Kokulu Krem - İçerdiği mikropartiküller ile en zor kirleri kolayca temizlerken limon kokusu ile temizliğe ferahlık katar.
  • Cif Krem Frezya ve Müge Çiçeği - İçerdiği mikropartiküller ile en zor kirleri kolayca temizlerken, çiçek kokusunu temizlik gücü ile birleştiriyor.
  • Cif Krem Menekşe ve Kiraz Çiçeği - İçerdiği mikropartiküller ile en zor kirleri kolayca temizlerken, çiçek kokusunu temizlik gücü ile birleştiriyor.

  logo-cif_alta_0.png (27 KB)

Tamamlayıcı Ürünler
 • Titiz Plastik TP-108 Petek Lavabo Fırçası Mavi
  3,91 TL
  3,52 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.