x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Arçelik

Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından Türkiye Merkezli olarak 1995 senesinde kurulan Arçelik, beyaz eşya ve teknoloji şirketi olarak bilinmektedir. Türk beyaz eşya sektöründe ilk adımlara atmaya başlayan Arçelik 1959 yılında ilk çamaşır makinesini ve ardından 1960 yılında ilk buzdolabını üretmiştir. 1968 senesinde Çayırova tesislerine taşınan Arçelik, 1970 ile 1980 yılları arasında ürün yelpazesini genişletmiştir. 1975 senesinde Eskişehir Buzdolabı işletmesi ve 1979 yılında İzmir Elektrikli Süpürge işletmesi açılmış ve faaliyete geçmiştir. Bunun ardından da 1993 yılında Ankara Bulaşık Makinesi işletmesi faaliyet göstermeye başlamıştır.

Arçelik markası ev elektroniği ve beyaz eşya alanında özel ve hoş tasarımlara sahip ürünler geliştirmekte ve satışa sunmaktadır. Arçelik’in yenilikçi teknolojiler kullanması sebebi ile ürünleri oldukça kullanışlıdır. Arçelik’in ürettiği ve satışa sunduğu doğa dostu ürünler sayesinde enerji tasarrufu etmek oldukça kolay hale gelmektedir.

2020 senesi itibari ile 7 farklı ülkede 18 adet üretim tesisine sahip olan Arçelik, 11 markası ile beraber 145’ten fazla ülkede ürün satışı yapmakta ve hizmet ağı sunmaktadır. Arçelik’e bağlı olan 11 marka isimleri ise şunlardır;

 • Arçelik
 • Beko
 • Grundig
 • Blomberg
 • Arctic
 • Leisure
 • Flavel
 • Elektrabregenz
 • Defy
 • Altus
 • Dawlance

Arçelik Evde Kullanışlı Çözümler Sunan Ürünler Nelerdir?

Yaz ve kış aylarında evleri serinletmek ya da evleri ısıtmak için Arçelik klima tercih etmek büyük avantajlar sağlamaktadır. Uzaktan kumandalı klima modelleri ile klimanın mod seçimi kolay bir şekilde yapılmaktadır. İklimlendirme ürünleri, geniş bir alana etki edecek şekilde üfleme işlemini gerçekleştirmektedir. Bunların yanı sıra turbo moda sahip klimalar ile klima maksimum güçle çalıştırılabilmektedir.

Arçelik vantilatör modelleri de ev, işyeri, ofis gibi basık ve sıcak yerlerde serinlemeye yardımcı olmaktadır. Vantilatörlerin yanı sıra Arçelik markalı küçük boyutlu ısıtıcılar ile kış aylarında ısınmak oldukça kolaydır. Arçelik markasının zengin ürün gamı içerisinde temizlik ürünleri de büyük yer tutmaktadır. Toz torbasız ve toz torbalı Arçelik elektrikli süpürge çeşitleri ile evleri temizlemek hem rahat hem de kolaydır. Farklı süpürge başlıklarına sahip olan Arçelik elektrikli süpürgeler, farklı alanlara ulaşmayı kolay hale getirmektedir.

Arçelik markası az yer kaplayan televizyon çeşitlerini de üretip satışa sunmaktadır. Arçelik televizyon modelleri 4K, Full HD gibi yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi hizmetini kullanıcılara sağlamaktadır. Arçelik televizyon modelleri oldukça kullanışlı ara yüzlere sahip olması ile büyük ilgi görmektedir. Pratik ve hızlı bir kullanım sağlayan Arçelik televizyon modelleri ile internete bağlanmak da mümkün hale gelmektedir.

Hayatı Kolaylaştıran Arçelik Ürünleri Nelerdir?

Arçelik kombi modelleri sayesinde evler rahat ve kolay bir şekilde ısıtılmaktadır. Arçelik kombiler kaloriferleri hızlı bir şekilde ısıtarak, kullanıcıların ısı ihtiyaçlarının çabucak giderilmesine yardımcı olmaktadır. Arçelik markasının kullanışlı kombileri anında sıcak suya ulaşmayı da desteklemektedir. Arçelik kombilerde yer alan gövde tuşları ile kombiyi yönetmek ve ayarlamak oldukça kolay ve pratik bir hal almaktadır. Arçelik yoğuşmalı kombi modelleri enerjiyi daha verimli kullanmayı sağlamaktadır. Dijital bir ekrana sahip olan Arçelik marka kombiler son derece kullanışlı ürünler oldukları için kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

Arçelik ürünleri arasında mutfakta yardımcı olan küçük mutfak aletleri de yer almaktadır. Arçelik marka çay ve kahve makineleri sayesinde sıcak içecekler oldukça kolay ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Çay ve kahve makinelerinin su haznelerinin geniş olması sayesinde tek seferde tüm misafirlere çay ve kahve yapmak mümkün hale gelmektedir. Ayrıca sesli uyarı özelliği bulunan Arçelik çay ve kahve makineleri, içecek hazır olduğu zaman kullanıcıları uyarmaktadır.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.