x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bref

Temizlik ve koku denilince akla ilk gelen tuvalet temizleyicisi her daim Bref olmuştur. Bref; hijyen ve güzel kokulu tuvalet sloganından yola çıktığı ilk başlangıcını Almanya’da gerçekleştirmiştir. İlk tuvalet bloğu üretiminden sonra; haftalar boyu süren hijyen ve temizlik kokusu ortaya çıkmıştır. İlk tuvalet bloklarının arkasından; tuvalet temizleyici, rezervuar blokları, çift hazneli tuvalet blokları ve tablet-jel temizleyiciler ile piyasada ki önemli konumunu elde etmeyi başaran Bref; hala tuvalet temizleyicileri kategorisinde zirvededir. 2000’li yılların başında ise tüketicilerin isteklerine kulak veren marka hem güzel kokan hem de tuvaletlerde hijyeni sağlayan özel bir ürün gerçekleştirmiştir. 2 ayrı ürünün tek bir ürünle piyasaya çıkma serüveni ise bu şekilde ortaya çıkmıştır. Henkel hem tuvaletlerdeki hijyeni sağlayan hem de ferah bir koku elde etmenize yardımcı olan iki hazneli sıvı tuvalet bloğunu ortaya çıkartmıştır. Bref Duo Aktiv ilk olarak 2002 yılında tüketicinin bu isteklerini yerine getirmek amacı ile raflarda yerini almıştır. Sıvı blokların ardından; Bref Power Aktiv ile daha estetik bir görünüm sağlayan yeni ürün piyasaya sunulmuştur.

Bref Ürün Çeşitleri

Bref dünyaca ünlü bir marka olmasının yanı sıra; tüketicinin bakış açısından bakarak, ihtiyaçları olan tüm ürünleri piyasaya sürmeyi başarmıştır. İster jel olarak isterseler de tuvalet blokları şeklinde ki temizleyicileri sayesinde; kireci, kiri ve kötü kokuyu önlemeyi sağlayan ürünler geliştirmiştir. Bref Pover Aktiv, Bref Color Aktiv, Bref Turkuaz Aktiv, Bref Parfüme Switch, Rezervuar Küpleri, Bref Duo-Aktiv ve Tuvalet Temizleyicileri ile bugün tuvalet temizleyicileri piyasasındaki pastadan büyük bir dilime sahip olmuştur. Sitemizde bulunan Bref ürünleri istediğiniz hijyenik koşulları ve temiz kokuyu sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Bref Power Aktiv Serisi

Çam, lavanta, okyanus ve limon kokularını içeren 4 farklı ürün ile karşınıza çıkan Bref; her bir üründe uzun süren temizlik ve güçlü esanslar sayesinde beklediğiniz performansı gösterebilir. Eşsiz ve özel yapısı, şık ve sade görüntüsü size tuvalet temizliğinde büyük kolaylık sağlar. Power aktiv teknolojisi; tuvaletinizi temizlemekle kalmaz, ayrıçça kiri, kireci temizler ve köpüren yapısı sayesinde de tuvaletinize hoş bir kokunun yayılmasını sağlar.

Bref Color Aktiv

Okaliptus, Taze Çiçekler ve Klor adı taşıyan Bref Color Aktiv serisinin 3 farklı ürünü de güçlü temizleme etkisine sahiptir. Ferahlığın yanı sıra; sifon derinliklerine kadar hızlı hijyen sağlayan özel yapısı, kireci önlemede de oldukça etkilidir. Color Aktiv serisinde bulunan Okoliptus ve Taze Çiçekler, tuvaletinizde kötü koku oluşumuna son verecek bir formülle geliştirilmiştir.

Bref Turkuaz Aktiv

250 sifona kadar kullanabileceğiniz Bref Turkuaz Aktiv ürününü özel kılan bir diğer özelliği ise; suda çözünen formülünün her sifon ile akıp gitmemesidir. Suda çözünen aktif toplar, güçlü formülü nedeni ile klozetin temizlenmesinin ardından suda hala aktif halde bulunur. Turkuaz rengin aktif olarak klozetinizi kaplamasını sağlayan bu eşsiz ürün bu sayede kiri ve lekeyi sürekli önlemek için hazır bir şekilde bekler. Sifonu her çektiğinizde yeni temizlenmiş hissi uyandırır.

Bref Perfume Switch

Aqua Activ teknolojisinin ürünü olan Bref Perfume Switch, tuvalet temizliğinin yanı sıra asla geçmeyen ve son kullanıma kadar tükenmeyen bir koku yaratmayı başarmıştır. Yeşil elma ile farklı çiçek esanslarından oluşan eşsiz ve farklı kokusu, sifona bassanız dahil asla yerini kötü kokuya bırakmamaktadır. Ürünün yoğun talep görmesinin en büyük nedeni; tuvaleti kullanmadan öncede, sonrasında da havaya asılı bıraktığı benzeri olmayan ferah ve aromatik kokusudur. Sitemizde bulunan Bref markalı ürünleri alabilir ve tuvaletlerinizin temizliğini işinde profesyonel olan bu ürünlere bırakabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.