x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Fax

Diğer adı kalıp sabun olan katı sabunlar alkalin maddenin yağ ile karışımı ile elde edilmektedir, en eski sabun üretme yöntemidir. Isı ile birleştirilen sabun kalıplara dökülür, sertleşen sabun uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır. Fax Katı Sabun Ürünleri temizlik malzemesi olarak banyoların ve hamamların en temel ve tanınan ürünlerinden biridir. Yüz temizliği, el temizliği ve cilt bakımında senelerdir tercih edilmektedir. Bakterilere karşı etkin olan Fax sabunları, günümüzdeki Pandemi koşullarında kişisel bakımın vazgeçilmezi olmuştur. Doğal üretim yolları ile Fax ürünleri tüketicilerin en beğendiği temizlik markalarından biridir. Piyasada jel, sıvı, köpük temizlik ürünleri bulunmasına karşın kalıp sabunlara doğallığı nedeniyle ilgi sürmektedir. Fax kalıp sabun ürünleri yüksek yağ oranları ve kısa sabunlaştırma süreleri ile kendine has üretim metotlarına sahiptir. Fax ürünlerine sitemiz aracılığıyla kolayca ulaşabilir, siparişinizi hızlıca vererek kokulu, hijyenik sabun çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

Fax Katı Sabun Ürünleri ile Hijyen Sağlayın

Fax Katı Sabun Ürünleri sıvı ürünlere göre daha ekonomiktir, çoğu insan tarafından sağlıklı bulunur ve her evde muhakkak vardır. Fax kalıp sabunları oldukça geniş bir yelpazede ürüne sahiptir. Doğallığı nedeniyle cildinize zarar vermez, ellerinizi tahriş etmez. Katı sabunlar ile tüm mikroplardan arınmak ve anti bakteriyel bir koruma sağlamak mümkündür. Özellikle günümüzde ellerimizi sık sık yıkamamız gerekmektedir. Fax kişisel temizlik için ekonomik bir tercih sunar. Fax ürünleri tamamen doğal ve saf yöntemlerle elde edilmektedir. Kalıcı ve hoş kokularıyla çeşitli çiçek ve meyve kokuları gün boyu ferah hissetmenizi sağlar. Zeytinyağlı, meyveli, çiçekli yapısı el hijyeni ve banyo temizliğinde vazgeçilmez bir yer tutar. Siz de kaliteli ve bilinen bir ürünle hijyen sağlamak istiyorsanız, Fax ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Fax Ürünleri ile Derinlemesine Temizlik

Bakımlı ve sağlıklı olmak için kişisel temel temizlik son derece önemlidir. El ve vücut temizliği düzenli olarak gün içinde yapılmalı ve kaliteli ürünler kullanılmalıdır. Fax Katı Sabun Ürünleri tekli ve çoklu paketleriyle tüm ihtiyaçlarınızı rahatça karşılamanızı sağlar. Daha yumuşak bir yapı sağlayan gliserin maddesi ile üretilen Fax sabunları aktif yüzey maddelerini içerir. Meyve ve çiçek gibi doğal ürünlerle zenginleştirilen katı sabunlar ofislerdeki, evlerdeki temizlik alanlarında üstün hijyen sağlar. Diğer kimyasal hijyen ürünlerine göre ciltte tahriş oluşturmaz, konforlu ve rahat bir kullanım sağlar. Fax sabunları cilt problemlerine de iyi gelmektedir. Yağlı ciltler için zeytinyağlı kalıp sabunlar oldukça yararlıdır. Fax ürünleri el ve vücut temizliğinde derinlemesine ve etkin bir temizliğin garantisidir. Mikroplara ve bakterilere karşı en kolay, en ucuz ve en sağlıklı hijyen elde etme yöntemi düzenli olarak kullanılan kalıp sabunlar olarak tespit edilmiştir. Uzmanlar Covid 19 gibi yeni tanınan virüslere karşı bile kaliteli kalıp sabunları önermektedir.

Bütçe Dostu Fax Katı Sabun Ürünleri

Fax Katı Sabun Ürünleri her bütçeye hitap eden bir fiyat aralığındadır. Organik ürünler kullanılarak üretilen ürünler her bütçeye hitap etmektedir. Ürünlerin çeşitliliği ve kullanılan malzemeye göre farklı ihtiyaçları karşılaması nedeniyle kalıp sabun fiyatları değişebilmektedir. Diğer sıvı, jel ve köpük el ve vücut temizlik ürünlerine göre en hesaplı ürün katı sabun ürünleridir. Çoklu paketlerde satın alındığında Fax ürünleri oldukça ekonomiktir ve herkesin satın alabileceği bir fiyat aralığındadır. Hoş kokularıyla keyif veren sabunlar çoğu kişi tarafından dekoratif amaçlarla da kullanılabilmektedir. Sitemizde Fax ürünlerinin tamamına ulaşabilir, siparişlerinizi kolayca vererek kaliteli bir kişisel temizlik ürününe sahip olabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.